22 жовтень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
9 лютий 2021 | Андрій Бойчук провів засідання оперативного штабу з подолання наслідків стихії

За прогнозованою інформацією Івано-Франківського обласного центру з гідрометеорології очікується суттєве погіршення погодних умов.

У зв’язку із цим, під керівництвом голови обласної державної адміністрації Андрія Бойчука відбулося засідання регіонального оперативного штабу із реагування на погіршення погодніх умов на дорогах області. 

Участь у заході взяла заступниця голови ОДА Світлана Онищук, начальник управління ДСНС в області Володимир Чернецький, директор ДП «Дороги Прикарпаття» Андрій Сазонов, начальник Служби автомобільних доріг в області Василь Буджак та заступник начальника головного управління Національної поліції в області Василь Хомин.

Йшлося про забезпечення роботи в посиленому режимі відповідних служб, належну організацію роботи задля уникнення надзвичайних ситуацій на дорогах області у зв’язку  із погіршенням погодніх умов.

«Ми маємо скоординувати роботу комунальних та автодорожніх установ, при потребі залучити додаткові засоби та механізми задля своєчасного реагування на можливі виклики. Через напружену ситуацію з COVID-19 ще критичніше стоїть питання проїзду дорогами, в тому числі для карет швидкої медичної допомоги. Робота органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, усіх служб має бути злагодженою. В області є найбільш проблемні місця та існує  потреба у концентрації саме там необхідної техніки. Маємо забезпечити реалізацію  усіх необхідних заходів щоб мінімізувати незручності для жителів області та забезпечити безпечні умови для всіх громадян, які сьогодні знаходяться на теренах Прикарпаття», - наголосив Андрій Бойчук.

Слід відзначити, що найбільш складна ситуація зараз на тлумацькому та городенківському напрямках, куди перебазовується відповідна техніка. За дорученням голови ОДА працівники управління ДСНС в Івано-Франківській області перейшли на посилений режим несення служби, в місто Городенку перебазовують техніку підвищеної прохідності, зокрема, снігоболотохід «Богун».

Також у районах з найскладнішою ситуацією створено додаткові групи реагування з особового складу поліції.


Архів новин

РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області