27 жовтень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
22 Червень 2018 | Урочистості з нагоди відзначення 100-річчя державної служби України

Згідно з Указом Президента України від 04 квітня 2003 року День державної служби визнано в Україні як професійне свято, яке відзначається щорічно 23 червня. В цьому році виповняється 100 років з того дня коли було прийнято та значною мірою впроваджено цілу низку системних законів, які вперше в історії України на законодавчому рівні закріпили основу інституту державної служби, тобто 100-річчя запровадження державної служби в Україні.

 

21 червня, напередодні цієї дати в Снятинському районному будинку культури відбувся святковий концерт до Дня державної служби України за участю державних службовців органів виконавчої влади району.

 

В залі прозвучав Державний гімн України, далі на сцену зі словами привітань вийшли голова райдержадміністрації Богдан Свіщовський, керівник державної служби у районі, керівник апарату райдержадміністрації Вікторія Клипич та заступник голови районної ради Петро Маліборський.

 

У своєму виступі голова райдержадміністрації Богдан Свіщовський найперше зачитав вітання Президента України з нагоди Дня державної служби, а також передав найщиріші побажання від голови обласної державної адміністрації Олега Гончарука. Від себе подякував за добросовісне виконання службових обов’язків побажавши добра та щастя, міцного здоров'я та задоволення від такої почесної праці

 

Керівник державної служби у районі Вікторія Клипич, вітаючи присутніх, зазначила, що праця в  органах державної влади - це дуже відповідальна робота, адже на державних службовців покладено важливе завдання - забезпечувати практичне виконання в державних органах функцій і завдань держави.

 

За багаторічну сумлінну працю в органах державної виконавчої влади, високий професіоналізм, добросовісне виконання службових обов’язків та з нагоди відзначення Дня державної служби і 100-річчя запровадження державної служби України керівники району вручили спільні подяки колективам державної служби району.

 

Також, традиційно до привітань приєдналась директор Снятинського районного комітету профспілки працівників державних установ Стефанія Северин, яка вручила грамоти за сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня державної служби України кращим держслужбовцям району.

 

Між нагородженнями для держслужбовців лунали музичні вітання у виконанні вихованців вокальної школи Ірини Зінковської. Під час концерту ведуча свята, головний спеціаліст відділу організаційно-інформаційного забезпечення апарату райдержадміністрації Христина Тодощук дарувала позитивні емоції та приємні враження державним службовцям. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Архів новин

РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області