20 Травень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
10 жовтень 2018 | Проведено профілактичну бесіду на тему «Стоп булінг!»

Булінг широко розповсюджене явище та, в той же час, залишається так би мовити невидимим. Чому так відбувається? Мабуть через сором, беззахисність постраждалого та байдужість оточуючих. Та необізнаність щодо даного явища.

 

До булінгу може бути схильний будь – який організований колектив, це може відбуватися в школі, в шкільному таборі, у власному дворі поза уроками; мабуть не існує серед нас людини, яка б не стикалась з цим явищем навіть у якості свідка.

 

10 жовтня 2018 року директором Снятинського РЦСССДМ Аллою Каравацькою та провідним фахівцем із соціальної роботи Снятинського РЦСССДМ Марією Зеленко проведено профілактичну бесіду на тему «Стоп булінг!» В заході взяли участь учні 7-9 класів  Тулуківської ЗОШ І-ІІ ст.

 

Під час зустрічі дітей ознайомлено з поняттям булінгу, яких видів він буває; як відрізнити його від звичайного конфлікту; яким чином захищати свої особисті кордони; а також про адміністративну та кримінальну відповідальність за булінг.

 

Діти активно обговорювали життєві ситуації та зробили висновок, що БулитиНеКруто.  

 

 


Архів новин

РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області