20 Травень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
12 жовтень 2018 | Підбито підсумки районного конкурсу учнівських робіт патріотичної тематики присвяченого 76-літтю Української Повстанської Армії

Сьогодні у рамках відзначення 76-ліття УПА  у музеї національно-визвольних змагань ім. полковника УПА В. Андрусяка відбулося урочисте нагородження переможців та учасників районного конкурсу  учнівських творчих робіт на патріотичну тематику. Організаторами патріотичного конкурсу, який проводиться вже другий рік, є  Снятинська районна рада, Снятинська районна державна адміністрація, управління освіти, молоді та спорту Снятинської РДА та Снятинська районна організація Всеукраїнського Братства ОУН-УПА імені генерала Романа Шухевича – Тараса Чупринки.

 

Із привітанням до присутніх у музеї юних патріотів, дослідників історії національно-визвольного руху, учасників конкурсу та їх учителів, а також організаторів конкурсу  звернулися голова районної ради Іван Угрин та заступник голови райдержадміністрації Ігор Гуцуляк, начальник управління освіти, молоді та спорту  Уляна Іванійчук. Вони подякували дітям за їхню творчу працю, за проявлену ініціативу, бажання та вміння дослідити сторінки повстанської героїки на теренах рідного краю, села. Усього ж, як відзначив ініціатор конкурсу на конкурс було подано 16 робіт (історико-документальних та літературно-публіцистичних), які представили учні із  шкіл району. Найактивнішою стала Видинівська та Княженська ЗОШ.

 

За творчу дослідницьку працю дітям подякував голова районного Братства ОУН-УПА Ігор Юринець, який зазначив, що усі роботи учнів займуть гідне місце у музеї визвольної боротьби Снятинщини. І, як було відзначено, усі роботи будуть надруковані у періодичній пресі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Архів новин

РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області