20 Квітень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
7 листопад 2018 | В районі відзначили Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва під час якого відбулось вречення премії імені Романа Сімовича

Сьогодні згідно з Указом Президента України від 30.12.2013 р. №717/2013 «Про додаткові заходи щодо державної підтримки культури та мистецтва в Україні» своє професійне свято відзначають працівники культури, майстри та аматори народного мистецтва. 

 

Привітати працівників культури, а саме працівників відділу культури та релігій райдержадміністрації, керівників будинків культури в районі, бібліотекарів, аматорів народного мистецтва, представників музичних шкіл, краєзнавчих музеїв та всіх причетних до святазавітали голова райдержадміністрації Богдан Свіщовський, голова районної ради Іван Угрин, заступник голови райдержадміністрації Ігор Гуцуляк та керівник апарату райдержадміністрації Вікторія Клипич.

 

Очільники району голова райдержадміністрації Богдан Свіщовський та голова районної ради Іван Угрин за вагомий внесок працівників культури та аматорів народного мистецтва у відродження української національної культури, розвиток народної творчості, активну культурно-просвітницьку діяльністьнагороди кращих працівників галузі, дякуючи та бажаючи всім міцного здоров’я, творчого натхнення та втілення у життя нових задумів та ідей.

 

Приєднався до привітань і начальник відділу культури та релігій райдержадміністрації Богдан Юрчук, який був ведучим заходу і привітав своїх колег із професійним святом.

 

По завершенні привітань працівників культури відбулось щорічне, традиційне вручення премії імені Романа Сімовича - відомого композитора, який певний час проживав у Снятині, її вручали найталановитішим учням музичних шкіл Снятинського району.

 

По завершенні нагород працівників культури та вручення премій, лауреати премії, кращі учні Снятинської дитячої музичної школи виступили з музичними номерами. На честь професійного свята працівників культури та майстрів народного мистецтва, які зібралися дружньою родиною, на сцені РБК виступивКоломийський театр «Соломія».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Архів новин

РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області