20 Квітень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
8 листопад 2018 | На Снятинщині у селі Вовчківці відбулося відкриття місцевої пожежної команди

Сьогодні в день знакового християнського свята, святого Великомученика Димитрія у селі Вовчківці урочисто відкрито підрозділ місцевої пожежної команди. Участь у заході взяли сільський голова Іван Рурик, голова райдержадміністрації Богдан Свіщовський, голова районної ради Іван Угрин, начальник правління ДСНС України в Івано-Франківській області Володимир Чернецький, начальник Снятинського РВ УДСНС Володимир Шокалюк, громадськість села.

 

Штат підрозділу складає 5 чоловік особового складу. Цілодобове чергування будуть забезпечувати 2 вогнеборці, які зможуть оперативно виїхати за викликом. Територія обслуговування місцевої пожежної команди охоплюватиме найближчі прилеглі території сільських рад від села Вовчківці.

 

Виступаючи перед присутніми, як представники влади так і керівники Державної служби надзвичайних ситуацій у своїх промовах підкреслили про важливість відкриття нової місцевої пожежної команди для забезпечення пожежної безпеки мешканців даних населених пунктів, подякували присутнім за допомогу та розуміння.

 

Почесні гості перерізали символічну стрічку на вході до пожежного депо, після чого, як годиться, представники духовенства освятили приміщення пожежного депо, де нестиме службу особовий склад і пожежний автомобіль та побажали рятувальникам Божого благословення в їх благородній справі. Всі бажаючі мали змогу оглянути приміщення підрозділу, ознайомитися з технікою та озброєнням рятувальників.

 

Завершилося урочисте відкриття місцевої пожежної команди виступом за участю представників сільської художньої самодіяльності.

 

 

 

 

 

 


Архів новин

РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області