26 Червень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
11 січень 2019 | Засідання круглого столу щодо отримання Томосу про автокефалію

Сьогодні в малій залі засідань адмінбудинку за участі декана Снятинської УПЦ Михайла Марусяка, голови районної державної адміністрації Богдана Свіщовського, голови районної ради Івана Угрина, а також священнослужителів православних церков Снятинського району відбулось засідання круглого столу з нагоди отримання Томосу про автокефалію та утворення Православної Церкви України.

 

Під час засідання духовенство обмінювалося думками стосовно такої величної історичної події, до якої Україна наполегливо йшла не лише останні дев’ять місяців, а й напевно від початку своєї незалежності. Священнослужителі в хронологічному порядку від початку Київської Русі до сьогодення пригадали історію становлення Української Православної Церкви. Як було зазначено, що розвиток держави без церкви, без духовного єднання неможливий і тут треба віддати належне Президенту нашої держави.

 

На завершення голова районної державної адміністрації Богдан Свіщовський пригадав те душевне ликування коли 15 грудня в Києві на Софіївській площі було всім озвучено, що прийняли і підтвердили рішення надати автокефалію православній церкві України, як люди всі щиро раділи та тішилися цій події. Також з нагоди новорічно-різдвянх свят голова райдержадміністрації привітав та побажав всім миру, добра, щасливої долі та Божого благословення! Після чого всі разом заколядували, прославляючи новонародженого Дитятка Божого.

 

 

 

 

 

 

 

 


Архів новин

РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області