17 Вересень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
8 лютий 2019 | Марія Савка привітала з днем народження Митрополита Іоасафа

Сьогодні, у день вшанування Святителя Григорія Богослова   Митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф відзначає 64-річчя.

 

Привітати Владику з Днем народження до Свято-Троїцького Кафедрального Собору  завітали перший заступник голови обласної державної адміністрації Марія Савка, священнослужителі та багаточисельна громада храму.

 

Марія Савка від імені голови  обласної державної адміністрації Олега Гончарука побажала духовному наставнику невичерпності життєвих сил, здоров’я, натхнення та наснаги.

 

«Щиро висловлюю вдячність за ваші труди, які ви доклали у відродженні православних церков та монастирів, духовною перлиною яких є Манявський монастир. Слова, які ви проповідуєте завжди наповненні глибоким змістом і вони проникають у кожен куточок людської душі, пробуджуючи милосердя та любов до ближнього. Низько схиляємо голови за ту науку та молитву, яку даруєте усім нам. Ваше життя є добрим прикладом для виховання пастерів, молоді і вірян. Тож, бажаю Вам міцного здоров`я, і нехай духовна українська нива, засіяна Вами, щедро родить, а справи Ваші примножують добро, зміцнюють віру і служать Богові та Україні!», - сказала Марія Савка.


Архів новин

РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області