20 Квітень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
12 лютий 2019 | Понад 4 мільйони гривень податкових платежів надійшло до бюджетів місцевих громад Прикарпаття

За січень поточного року до місцевих бюджетів Івано-Франківщини надійшло 404,7 млн грн податків та зборів, що на 78,8 млн грн більше минулорічних надходжень. Про це повідомили в головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області.


Основним джерелом надходжень до місцевих бюджетів є податок на доходи фізичних осіб. За січень 2018 року прикарпатці сплатили до бюджетів місцевих громад 257,9 млн грн цього податку. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження збільшились на 53,1 млн гривень.


Також до місцевих бюджетів надійшло єдиного податку – 65 млн грн, що на 10,9 млн грн більш, ніж торік, та плати за землю – 39,8 млн грн., що на 2,8 млн грн більше минулорічних показників. Суб’єкти господарювання сплатили до місцевих скарбниць 9,9 млн грн рентної плати, зокрема рентної плати за користування надрами – 8,9 млн грн, за використання лісових ресурсів 0,8 млн грн та за спеціальне використання води – 0,2 млн гривень. Надходження акцизного податку з роздрібного продажу підакцизної продукції склали 15,6 млн грн, податку на нерухоме майно – 11,8 млн грн та податку на прибуток підприємств – 1,3 млн гривень.


Архів новин

РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області