17 листопад 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
20 Червень 2019 | У районі відзначили День державної служби

Сьогодні, напередодні свята, в районному будинку культури працівники апарату Снятинської районної державної адміністрації, структурних підрозділів та районних служб урочисто відзначили своє професійне свято – День державної служби, яке відзначається щорічно 23 червня. 

 

«Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. Це нелегка праця, яка потребує самовідданості, бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі», – наголосила під час виступу керівник апарату, керівник державної служби районної державної адміністрації Вікторія Клипич.

 

Із вітальними словами звернулися до держслужбовців голова районної державної адміністрації Богдан Свіщовський, голова районної ради Іван Угрин та голова районного комітету профспілки працівників державних установ Стефанія Северин, бажаючи усім міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових звершень у справі служіння народу та рідному краю, нових здобутків в ім’я великого майбутнього України.

 

За сумлінну працю в органах виконавчої влади та професійне виконання службових обов’язків було нагороджено кращих державних службовців Почесними грамотами облдержадміністрації, спільними грамотами райдержадміністрації та районної ради, грамотами та подяками районного комітету профспілки працівників державних установ, квітами та цінними подарунками.

 

Із особливим теплом згадували сумлінну, наполегливу працю людей, які більшу частину свого життя присвятили державній службі та зараз знаходяться на заслуженому відпочинку.

 

Музичні вітання для присутніх на святкуванні дарували вихованці вокальної школи Заслуженої артистки України Ірини Зінковської та продюсерського центру «Хітова хвиля»

 

Шановні державні службоці! Ніколи не забувайте про своє високе призначення – вірно і чесно служити державі, своєму народу.

 

Нехай кожен день Вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

 

Наснаги, терпіння й нових професійних горизонтів!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Архів новин

РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області