26 лютий 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
8 Липень 2019 | В районі відкрили професійний літній басейн

7 липня, у свято Різдва Іоанна Предтечі відбулась важлива подія, яку чекала влада, юні спортсмени та жителі нашого району – відкриття професійного літнього басейну при Снятинській ДЮСШ.

 

Розділити радість довгоочікуваного відкриття прибули Народний депутат України Юрій Соловей, голова райдержадміністрації Богдан Свіщовський, міський голова Анатолій Шумко, заступник керуючого справами апарату районної ради Ігор Чиборак, начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Уляна Іванійчук, директор Снятинської ДЮСШ Галина Корбут, а головними гостями свята стали легендарні спортсмени України Віталій та Володимир Клички.

 

На початку молоді спортсмени,титуловані чемпіони,вихованці Снятинської ДЮСШ гордо підняли прапор України. З хлібом та сіллю радо зустріли гостей на нашому Покутті. Священнослужитель ПЦУ отець Тарас Дмитрук з Божим благословенням провів таїнство освячення новозбудованого літнього басейну, після якого гості та районна влада урочисто перерізали святкову стрічку.

 

Привітальне слово надали братам Кличкам, які наголосили, що можливо в цьому новому басейні займатимуться майбутні чемпіони України! Вони закликали розвивати спорт в районі і своїми досягненнями прославляти Україну!

 

Далі надали слово Народному депутату України Юрію Солов'ю, який зазначив, що тільки працею та ділом можна чогось добитись! І побажав Снятинській ДЮСШ процвітання та талановитих вихованців.

 

Зі словами вдячності, виступив голова райдержадміністрації Богдан Свіщовський. Він подякував всім хто доклав свої зусилля до того, щоб сьогодні ми могли відкрити цей літній басейн та вручив подяки райдержадміністрації за великий влад в розвиток спорту Снятинщини нардепу Юрію Солов'ю та керівнику будівельної фірми, яка виконувала будівельні роботи на басейні Василю Спасюку. Також, він склав подяку Віталію та Володимиру Кличкам за їхню підтримку та за те, що вони є прикладом та натхненням для присутніх тут жителів Снятинщини.

 

Після всіх виступів в новому басейні було зроблено перший заплив вихованців ДЮСШ (спочатку запливали дівчата, потім хлопці).

 

Святкові урочистості завершилися звучанням Державного гімну України, після якого всі бажаючі мали можливість на пам'ять сфотографуватися з визначними особистостями спорту України.


Архів новин

РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області