28 Травень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
16 Липень 2019 | Урочистості до Дня бухгалтера

День бухгалтера – це професійне свято, яке відзначають 16 липня. Бухгалтери сьогодні потрібні на будь-якому, навіть найменшому підприємстві, в будь-якій фірмі і організації, в установах різного виду. Саме чітка і грамотна робота представників професії бухгалтера може бути запорукою успішної і налагодженої діяльності не тільки окремого підприємства, але і всієї економіки країни.

 

З нагоди цього дня, сьогодні в районному будинку культури відбулися урочистості. З вітальним словом до присутніх звернулися перший заступник голови райдержадміністрації Микола Пішак, заступник голови районної ради Петро Маліборський, начальник фінансового управління райдержадміністрації Анастасія Позичайло, голова районного комітету профспілки працівників державних установ Стефанія Северин. Микола Пішак зазначив, що бухгалтерська робота досить рутинна справа. Робота з фінансовими документами та ведення бухгалтерії віднімає велику кількість сил і часу. Посадовці побажали усім присутнім міцного здоров’я, родинного благополуччя, миру, добра та нових успіхів у роботі.

 

Також, за сумлінну працю, високий професіоналізм, відповідальне ставлення до виконання службових обов’язків та з нагоди Дня бухгалтера перший заступник голови райдержадміністрації Микола Пішак та заступник голови районної ради Петро Маліборський, вручили спільні грамоти грамоти кращим бухгалтерам державних установ району.

 

Концертну програму, винуватцям свята, дорогим бухгалтерам презентували вихованці школи Заслуженої артистки України Ірини Зінковської.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Архів новин

РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області