26 Травень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
8 Серпень 2019 | День консультування для клієнтів пробації

6 серпня 2019 року у Снятинському районі відбувся день консультування для клієнтів пробації, які перебувають на обліку в Снятинському районному секторі філії Державної установи «Центр пробації» у Івано-Франківській області.

 

Начальником «Снятинське бюро правової допомоги» Коломийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ганною Марикот у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» з метою посилення правової культури та обізнаності, серед осіб, які засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, було проведеного консультування щодо роз’яснень основних положень Закону України «Про безоплатну правову допомогу», проінформовано про перелік документів, які необхідні для отримання безоплатної вторинної правової допомоги, надано відповіді на запитання щодо сімейних правовідносин, безоплатної приватизації земельної ділянки, порядок складання заяв правового характеру, тощо.

 

Фахівецем Снятинського районного сектору Юлією Самашко, було звернуто увагу присутніх на те, що відповідно до вимог статті 15 Закону України «Про пробацію» суб’єкти пробації мають право користуватися всіма правами людини і громадянина, передбаченими Конституцією України, крім обмежень, визначених законами України і встановлених рішенням суду.

 

Також фахівцем сектору було повторно роз’яснно клієнтам пробації про настання відповідальності та правові наслідки у разі притягнення їх до адміністративної або кримінальної відповідальності (вчинення ними повторного злочину) під час відбування ними призначеного покарання.

 

На прикінці заходу присутнім було надано друковані інформаційні та методичні матеріали спрямовані на полегшення доступу громадян до безоплатної правової допомоги.

 


Архів новин

РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області