27 лютий 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
16 Серпень 2019 | Одним із найважливіших елементів роботи органів пробації є співпраця із судом

Виконання рішень суду беззаперечно передбачає участь працівників пробації у судових засіданнях та співпраці із судом. З метою налагодження більш тісної співпраці, начальник Снятинського районного сектору філії Державної установи «Центру пробації» в Івано-Франківській області Євгеній Терентьєв, спільно із старшим інспектором Романом Веригою провели робочу зустріч із виконуючим обов’язки голови Снятинського районного суду Василем Мар’яновичем Собком. На зустрічі також були присутні заступник керівника апарату Снятинського районного суду Іванна Фесик, начальник Снятинського відділу Коломийської місцевої прокуратури Ірог Мельник, начальник Снятинського районного відділу державної виконавчої служби ГТУЮ в Івано-Франківській області Наталія Пазинюк. 

 

Під час зустрічі сторони обговорили питання, які стосуються підготовки і складання досудових доповідей стосовно обвинувачених відповідно до вимог Кримінального процесуального кодексу України, Закону України «Про пробацію». Досудова доповідь потрібна суду для того, щоб суддя мав можливість винести справедливий вирок, отримавши інформацію не лише про неправомірний вчинок, але й додаткову інформацію про особу, яка підозрюється у його вчиненні, дізнатися про обставини її життя, які могли стати причиною злочину, а також про заходи, які пропонує орган пробації для усунення таких обставин.

 

Одним з головиних питань робочої зустрічі було також обговорення заходів щодо реалізації пробаційних програм, які відповідно до пункту 4 частини 3 статті 76 КК України, можуть бути покладені судом як обов’язок на особу, звільнену від відбування покарання з випробуванням.

 

Працівники пробації довели до представників «Феміди» інформацію про затвердженні види пробаційних програм, визначені у них завдання, зміст заходів, оцінку результатів їх реалізації та зазначили про наявність фахівців, які пройшли відповідне навчання щодо реалізації вказаних програм.

 

На завершення зустрічі було обговорено ряд питань, що стосуються виконання адміністративного стягнення у виді суспільно корисних робіт.

 

За результатами зустрічі досягнуто домовленість про подальшу співпрацю під час виконання судових рішень.


Архів новин

РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області