27 Травень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
16 Серпень 2019 | Захистимо Снятинський район від африканської чуми свиней та заразного вузликового дерматиту

Африканська чума свиней (АЧС) та заразний вузликовий дерматит великої рогатої худоби (ЗВД ВРХ) - одні із найбільш небезпечних інфекційних хворобукукавукпук44434аа свиней та ВРХ - сьогодні становлять значну загрозу тваринництву України.

 

 Територія Івано-Франківської області наразі є благополучною щодо обох згаданих захворювань.

 

 Однак, відповідно рішення Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Кабінет Міністрів України, територія Івано-Франківщини (однієї із 10-ти областей України), визначена такою, яка входить у загрозливу зону щодо заразного вузликового дерматиту великої рогатої худоби.

 

 Важливо знати, що небезпеки інфекційних хвороб і загроза занесення їх в країну чи на територію області залежить від ряду чинників, зокрема: наявності достовірних відомостей про хворобу, місця її локалізації у даний час, характер зв’язків із цими територіями, особливості патогена, спектр його агресивності, тропізм, стійкість в навколишньому середовищі, механізм передачі, швидкість поширення, можливість розповсюдження, складність діагностування, наявність інструментів протидії (вакцин, сироваток тощо), готовності компетентного органу та ветеринарної служби зокрема – протистояти виклику, обізнаності населення та власників тварин.

 

 Своєчасна та надійна інформація про хвороби сприяє їх ранньому попередженню, забезпечує прогресивний контроль стану подій та ліквідації.

 

 З метою забезпечення обізнаності населення та власників господарств, які утримують свиней та велику рогату худобу, щодо згаданих захворювань, Головним управлінням Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області в черговий раз розроблено інформаційно-роз'яснювальні листівки, та розклеєно в населених пунктах Снятинського району.


Архів новин

РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області