27 Травень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
15 Серпень 2019 | Із сесійної зали

15 серпня відбулася двадцять шоста сесія районної ради сьомого демократичного скликання, яку провів голова районної ради Іван Угрин. У роботі сесії взяли участь депутат обласної ради Орися Книшук, голова райдержадміністрації Богдан Свіщовський, міський та сільські голови, керівники установ, представники правоохоронних органів, ЗМІ району. Перед початком сесійної роботи голова районної ради привітав із черговим високим спортивним результатом Андрія Джелепа - віце-чемпіона світу на змаганнях у Талліні серед юніорів з вільної боротьби та заслуженого тренера України - Івана Курилюка. Усі присутні в сесійній залі щиро аплодували нашому мегатитулованому чемпіону, вихованцю Джурівського СК «Ластівка», бажаючи високих результатів та перемог і надалі. Також на сесії з нагоди професійного свята керівники району привітали кращих представників районної ветеринарної медицини. 


Затвердивши порядок денний, депутати приступили до розгляду питань. Насамперед, заслухали інформацію про хід виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку району за перше півріччя 2019 року. Про це доповіла Ольга Урсуляк – начальник управління економічного розвитку і торгівлі РДА. У активному обговоренні цього питання депутати порушили проблему аварійних автодоріг з необхідністю виділення коштів на їх ремонт, а також пасажирських перевезень та автобусних маршрутів у районі.


Про виконання районного бюджету за перше півріччя 2019 року та про хід фінансування місцевих програм з районного бюджету на сесії доповіла Анастасія Позичайло – начальник фінансового управління РДА.


Також депутати прийняли рішення про зміни до кошторису видатків деяких цільових програм, зокрема, районної цільової програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини на період до 2020 року; комплексної програми соціального захисту населення Снятинського району на 2017-2021 роки; програм «Книговидання»; розвитку комунальних підприємств і установ району; «Духовне життя»; «Культура Снятинщини» та ін..


Сесією прийнято звіт постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу земельних відносин, екології, рекреації та розвитку туризму (голова В. Венгриновський). 


Депутати заслухали питання про стан розвитку освіти в районі. Важливе освітянське питання розкрила Віра Гнатюк - заступник начальника управління освіти, молоді та спорту РДА.


Відповідно до нового Закону України «Про освіту» районні парламентарі прийняли рішення про зміни до статутів тринадцяти шкільних установ району, проголосували за інші важливі рішення.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Архів новин

РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області