17 лютий 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
11 Вересень 2019 | Щодо цільового використання коштів на дітей.

З метою забезпечення системної роботи та координації діяльності соціальних служб 06 вересня 2019 року районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації проведена нарада, на якій було розглянуто постанову Кабінету Міністрів України від 13.03.2019 року №250 «Деякі питання надання соціальної підтримки багатодітним сім’ям». Згідно цієї постанови запроваджено додатковий вид соціальних виплат – допомога на дітей, які виховуються в багатодітних сім’ях та становить 1700 гривень щомісячно.

 

На нараді обговорювались питання призначення та порядку виплати допомоги на дітей, які виховуються в багатодітних сім’ях, здійснення контролюючих функцій та визначення механізму роботи. Слід зазначити, що на центри соціальних служб покладені обов’язки щодо виявлення сімей, в яких є випадки нецільового використання коштів, не створені належні умови для повноцінного утримання та виховання дітей. У разі виявлення таких сімей, допомога може бути призупинена (припинена).

 

Станом на 01.09.2019 року здійснено 53 вибіркові перевірки цільового використання коштів при народженні дитини.

 

 


Архів новин

РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області