16 Липень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
16 Вересень 2019 | Вже шостий рік поспіль на Снятинщині проходить фольклорно-етнографічний фестиваль «Покутське яблуко»

15 вересня у місті Снятині відбулись святкові урочистості з нагоди VІ районного фольклорно-етнографічний фестивалю «Покутське яблуко», якого всі дуже чекали та відповідально готувалися.


Урочисто відкрили свято очільники району голова райдержадміністрації Богдан Свіщовський та голова районної ради Іван Угрин, які привітали гостей, творчі колективи та громади сіл із величною подією - фестивальним святом барвистої і самобутньої культури покутян.


На фестиваль завітали шановні гості - керівник апарату облдержадміністрації Роман Маланій, перший заступник голови обласної ради Василь Гладій, депутат обласної ради Богдан Тимофійчук, дві представницькі делегації з Ченстоховського повіту республіки Польща та делегація з Бричанського району республіки Молдова, а також науковці та митці краю.


Із привітанням виступили гості перший заступник голови обласної ради Василь Гладій, керівник апарату облдержадміністрації Роман Маланій бажаючи покутському фестивалю творчого довголіття. До покутян із європейським привітом та побажанням Україні миру звернулися представники польської та молдавської делегацій.


Після урочистої частини господарі району Богдан Свіщовський та Іван Угрин розрізали яблучний пиріг, який є символом фестивалю та пригостили ним гостей свята.


Далі кожне село презентували окремі палатки, де столи, за задумом організаторів, були повні яблук різних сортів, вирощених у господарствах району. А ще багатіли виставкові столи домашньою випічкою, створеною за оригінальними автентичними та сучасними рецептами української кухні.


Представники влади та гості фестивалю радо брали участь у колоритних забавах та частуваннях, родзинкою фестивалю став факт об'єднання територіальних громад району в єдину працьовиту родину.


Всіх учасників фестивалю, а саме громади сіл, які брали участь, було нагородено подяками районної державної адміністрації, районної ради та пам'ятними подарунками. Святкова атмосфера витала серед учасників дійства.


Архів новин

РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області