27 лютий 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
18 Вересень 2019 | Ті що стоять на сторожі життя...

Сьогодні у приміщенні адмінбудинку відбулися урочистості з нагоди Дня рятівника. В урочистостях взяли участь і вітали рятівників району голова районної державної адміністрації Богдан Свіщовський, заступник голови райдержадміністрації Микола Гуцуляк, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Петро Гнідан та начальник Снятинського РВ У ДСНС України в Івано-Франківській області Володимир Шокалюк.


Із вітальним словом до вогнеборців звернулися посадовці висловивши щиру подяку за нелегку і небезпечну працю рятувальників, зазначивши, що рятівники – це люди, які усвідомлюють і роблять все від них можливе, для того, щоб з гідністю виконувати обов’язки, покладені на них державою - рятування людей, їх матеріальних надбань від вогняної стихії та інших надзвичайних ситуацій.


За досягнення високих показників у професійній діяльності та успішне і сумлінне виконання службових обов’язків кращих рятувальників  нагородили спільними грамотами районної державної адміністрації та районної ради.


Архів новин

РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області