4 Липень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
17 жовтень 2019 | Як отримати повторні документи про державну реєстрацію актів цивільного стану

В житті кожної людини трапляються такі моменти, коли необхідні документи, що підтверджують факти державної реєстрації народження, шлюбу, розірвання шлюбу, смерті чи зміни імені.

 

Повторно отримати документи про державну реєстрацію актів цивільного стану можна у таких випадках:

коли оригінал було вкрадено, загублено, пошкоджено чи знищено;

коли до актового запису цивільного стану вносяться зміни;

коли здійснюється поновлення актового запису.

 

Якщо оригінал свідоцтва про державну реєстрацію акту цивільного стану вкрадено, загублено, пошкоджено чи знищено, повторна видача свідоцтва здійснюється відділами державної реєстрації актів цивільного стану незалежно від місця державної реєстрації акту цивільного стану та місця проживання заявника.

 

Так, повторне свідоцтво про народження може отримати особисто за заявою особа, яка має паспорт (паспортний документ), а також батьки та усиновителі незалежно від віку дитини, опікуни, піклувальники, представники закладу охорони здоров'я, навчального або іншого дитячого закладу, де постійно перебуває дитина, органу опіки та піклування. Особі, позбавленій батьківських прав, свідоцтва про народження дітей повторно не видаються.

 

Свідоцтво про смерть повторно видається другому з подружжя, а також дітям, у тому числі й усиновленим, та їх законним представникам, близьким родичам померлого (братам і сестрам, онукам, діду і бабі як з боку батька, так і з боку матері), особі, яка є спадкоємцем за законом або заповітом, представнику органу опіки та піклування у разі виконання ним повноважень з опіки та піклування стосовно осіб, які мають право на отримання такого свідоцтва.

 

Свідоцтва про шлюб, розірвання шлюбу та зміну імені повторно видаються особам, щодо яких складено актовий запис, особисто, або їх представникам.

 

Свідоцтва про державну реєстрацію актів цивільного стану можуть повторно видаватись представнику особи, яка має право на повторне отримання свідоцтва про державну реєстрацію акту цивільного стану, у разі подання довіреності, посвідченої відповідно до Закону України «Про нотаріат», або документа, що посвідчує повноваження такого представника, відповідно до Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність».

 

Особа, яка має намір отримати документ повторно, може особисто звернутися до будь-якого відділу державної реєстрації актів цивільного стану з письмовою заявою, надіслати її поштою або скористатись можливостями веб-порталу «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» та заощадити свій вільний час.

 

Документи про державну реєстрацію актів цивільного стану, при особистому зверненні та пред'явленні паспорта чи паспортного документа, видаються повторно у день звернення.

 

У випадках коли повторні свідоцтва видати неможливо (наприклад, якщо особа померла, а необхідні відомості про її народження і т.д.) видаються Витяги з Державного реєстру актів цивільного стану громадян.

 

 Особа має право на отримання витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян стосовно відомостей про себе та про своїх родичів за умови пред'явлення паспорта (паспортного документа) та документів, що підтверджують відповідні родинні стосунки.

 

Особа має право звернутися із заявою про отриманням витягу до відділу державної реєстрації актів цивільного стану незалежно від місця проживання та місця державної реєстрації акта цивільного стану.

 

За видачу повторних свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану справляється державне мито у розмірах і порядку, визначених Декретом Кабінету Міністрів України «Про державне мито» від 21.01.1993 за №7-93.

 

За видачу витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян справляється плата в розмірі та порядку, встановлених постановою Кабінету Міністрів України від 22.08.2007 №1064 «Про затвердження Порядку ведення Державного реєстру актів цивільного стану громадян» (зі змінами).

 

Снятинський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській областіАрхів новин

РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області