8 Липень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
18 жовтень 2019 | Акція «Лабіринт можливостей»

18 жовтня 2019 року фахівцями із соціальної роботи було організовано та проведено  інформаційну  акцію «Лабіринт можливостей», що є складовою частиною інформаційної кампанії «#протиДІЙ торгівлі людьми» з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми.  У квест-грі взяли участь студенти Снятинського коледжу Подільського ДАТУ, де і проходив даний захід.


Головна мета акції – привернути увагу молоді до проблем торгівлі людьми, сучасного рабства та об’єднання зусиль для подолання цього негативного явища, боротьбу зі злочинцями та злочинними угрупованнями, що задіяні в цій кримінальній діяльності, наданні підтримки і допомоги потерпілим, а також профілактичної роботи.


Зокрема, учасники квест-гри «Лабіринт можливостей» отримали реальні історії вербування, шукали вихід із невідомих ситуацій та намагались уникнути потрапляння в ситуацію торгівлі людьми, змінили своє ставлення до сумнівних пропозицій працевлаштування, а також перевірили  власні знання  щодо правил безпечної міграції та працевлаштування за кордоном.

 

 

 

 


Архів новин

РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області