12 Серпень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
24 жовтень 2019 | Із сесійної зали: з акцентом на суспільно-політичну та соціально-економічну ситуацію в Україні та районі

24 жовтня відбулася чергова двадцять сьома сесія Снятинської районної ради сьомого демократичного скликання, яку провів голова районної ради Іван Угрин. У сесійній роботі взяли участь народний депутат України Володимир Тимофійчук, депутати обласної ради Орися Книшук та Богдан Тимофійчук, перший заступник голови райдержадміністрації Микола Пішак, заступник голови районної ради Петро Маліборський, районні парламентарі, очільники територіальних громад району, начальники управлінь та відділів РДА, представники правоохоронних та судових органів, громадські активісти, представники засобів масової інформації.


На початку сесії депутати районної ради підтримали надважливі звернення-рішення Івано-Франківської обласної ради: 1.Проти реалізації так званої «формули Штайнмайєра», за якою відповідно до «Мінських угод» запроваджується особливий статус окупованих територій Донецької і Луганської областей; 2.Про підтримку звернення Івано-Франківської обласної ради щодо продовження мораторію на вільний обіг земель сільськогосподарського призначення; Дані звернення направлені до Президента України В. Зеленського, Верховної Ради України, Кабінету міністрів України.


Далі депутати заслухали інформацію про хід виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку району за дев’ять місяців 2019 року.


Доповіла Ольга Урсуляк – начальник управління економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації. Про виконання районного бюджету за 9 місяців 2019 року та про хід фінансування місцевих програм з районного бюджету за цей період доповіла Анастасія Позичайло – начальник фінансового управління районної державної адміністрації. 


Про результати діяльності Коломийської місцевої прокуратури на території Снятинського району за 9 місяців 2019 р. розповів Ігор Мельник– начальник Снятинського відділу Коломийської місцевої прокуратури.


Також депутати проголосували за зміни до кошторисів деяких цільових програм та прийняли інші важливі для життя району рішення. У фіналі сесія підтримала низку депутатських запитів.


Архів новин

РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області