29 березень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
12 грудень 2019 | Головою Снятинської районної державної адміністрації призначено Богдана Свіщовського

Сьогодні, на виконання Розпорядження Президента України від 11.12.2019 р. №492/2019-рп в великій залі адмінбудинку відбулось представлення голови районної державної адміністрації. Президент України Володимир Зеленський на цю посаду призначив Свіщовського Богдана Романовича.

 

За дорученням, керівник апарату обласної державної адміністрації Роман Маланій зачитавши дане розпорядження Президента України офіційно представив активу району, керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій району та громадськості очільника району, наголосивши, що на даний момент у пріоритеті роботи голови райдержадміністрації мають стати децентралізація влади, створення нових робочих місць, збільшення доходів до бюджету, реформи освіти та медицини, які повинні покращити життя людей. Роман Григорович висловив переконання, що професійний та життєвий досвід Богдана Свіщовського дозволить йому працювати в цих напрямках успішно та ефективно.

 

Також з  привітальним словом виступили голова районної ради Іван Угрин та голова асоціації сільських голів Снятинщини Іван Рурик,  які побажали успіхів у подальшій роботі, наголосивши на важливості співпраці голови районної державної адміністрації з депутатським корпусом, керівниками органів місцевого самоврядування, заручившись підтримкою яких,  вдасться зробити ще більше корисних справ для жителів району.

 

Духовні отці – декани Михайло Марусяк та Теодор Оробець поблагословили керівника та всіх присутніх на нові високі звершення в ім’я розвитку району та України.

 

У своїй промові голова райдержадміністрації Богдан Свіщовський подякував Президенту України та керівництву області за висловлену йому довіру і підтримку та наголосив, що докладе усіх зусиль для успішної та злагодженої роботи усіх гілок влади Снятинщини.

 


Архів новин

РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області