2 Квітень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
13 грудень 2019 | В районі вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Указ N 945/2006 про установу цієї пам’ятної дати був підписаний Президентом 10 листопада 2006 року. Цей день пам'яті давно став скорботним нагадуванням всьому людству про важку перемогу над вогнем, який охопив реактор атомної станції після квітневого вибуху.

 

З нагоди цієї дати, напередодні у місті Снятині біля пам’ятного знаку «Жертвам Чорнобильської трагедії» відбувся мітин-реквієм за участі заступник голови райдержадміністрації Миколи Гуцуляка, заступника керуючого справами виконавчого апарату районної ради Ігор Чиборак, міського голови Анатолія Шумка, голови районної ГО «Спілка Чорнобиль» Марії Флійчук, а також присутніх ліквідаторів та представників громадськості.

 

Розпочався захід з поминальної панахиди, яку відслужили всечесні отці, всі присутні помолилися за всіма загиблими ліквідаторами, які в той доленосний час відбували у полум’ї катастрофи, хто не дожив до сьогодення. Після чого працівники Снятинської районної бібліотеки, ще раз нагадали про події, які відбулись тієї доленосної ночі 1986 року.

 

По завершенню заходу керівництво району, міста, ліквідатори та всі присутні поставили до пам’ятного знаку квіти та лампадки.

 

Ми низько вклоняємось усім ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС Снятинського району, які 31 рік тому, не шкодуючи свого здоров’я і життя, працювали в 30-кілометровій зоні радіаційного лиха аби якнайшвидше ліквідувати наслідки Чорнобильської трагедії, обмежити біду, тим, хто зупинив розбурхану стихію некерованої ядерної реакції і зробив вагомий внесок у справу подолання наслідків Чорнобильської катастрофи. І ці люди – справжні герої, які на все життя стали нам рідними і близькими. А ті, хто відійшов у вічність, залишаються навічно у наших серцях.


Архів новин

РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області