31 Травень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
16 грудень 2019 | Проводяться семінари-навчання

Спеціалістами Снятинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській обл. протягом грудня місяця 2019 року проводяться семінари-навчання школярів загальноосвітніх шкіл Снятинського району на теми :  «Здорове харчування школярів», «Гігієна харчування», «Гуманне поводження з домашніми тваринами». Охоплено навчанням 65% шкіл району.

 

Школярів знайомили з основами здорового харчування, його перевагами та недоліками, до чого призводять неякісні продукти, недотримання режиму харчування, та відмова від повноцінного обіду,які продукти повинні бути в раціоні підлітків,для правильного формування молодого організму та підвищення резистентності організму.

 

 

Також учням розказали що завжди необхідно дотримуватись трьох правил гігієни харчування:помірність, різноманітність, режиму прийому їжі. Школярам розповіли про гуманне відношення до  тварин, як поводитись з безпритульними тваринами.

 

По завершенні лекцій,  проводиться анонімне анкетування, де діти мають можливість анонімно висловити свою думку по якості та покращенню харчування в шкільній їдальні.


Архів новин

РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області