17 Вересень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
16.09.2019 | Вже шостий рік поспіль на Снятинщині проходить фольклорно-етнографічний фестиваль «Покутське яблуко»

15 вересня у місті Снятині відбулись святкові урочистості з нагоди VІ районного фольклорно-етнографічний фестивалю «Покутське яблуко», якого всі дуже чекали та відповідально готувалися. Урочисто відкрили свято очільники району голова райдержадміністрації Богдан Свіщовський та голова районної ради Іван Угрин, які привітали гостей, творчі колективи та громади сіл із величною подією - фестивальним святом барвистої і самобутньої культури покутян.


13.09.2019 | Засідання міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми

Сьогодні під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Вікторії Клипич відбулося засідання членів міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми.

 


13.09.2019 | Здійснено виїзд в села Завалля та Запруття .

Фахівцями з соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім′ї, дітей та молоді спільно із старшим інспектором ювенальної превенції Снятинського РВ НП , здійснено виїзд в села Завалля та Запруття .

 


13.09.2019 | Майстер-класі по виготовленню закладок до книжок

Фахівцями із соціальної роботи Снятинського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді напередодні Дня Знань, було проведено акцію «Шкільний портфелик». Діти із сімей, отримувачів послуг Центру, отримали шкільне приладдя та канцтовари необхідні для навчання та паралельно взяли участь у майстер-класі по виготовленню закладок до книжок.

 


13.09.2019 | Значення сім’ї для дитини

Значення сім’ї для дитини, людини та для суспільства в цілому важко переоцінити. Саме в сім’ї, людина народжується та формується як особистість. Але як бути, якщо дитина з якихось причин тимчасово не може проживати у рідній сім’ї? Як забезпечити гарантоване їй право на сімейне виховання та як допомогти рідній сім’ї, подолати складні життєві обставини та повернути дитину в сім’ю?

 


13.09.2019 | Профілактика булінгу (цькування) в закладі освіти

12 вересня 2019 року фахівцями із соціальної роботи Снятинського РЦСССДМ відвідано Хлібичинську ЗОШ І-ІІ ступенів з метою профілактики булінгу (цькування) в закладі освіти. З учнями 5 класу розглянули його типові ознаки, можливих учасників та місця найчастіших проявів цього явища. З’ясуввали, чим відрізняється булінг (цькування) від звичайної сварки чи конфлікту. Прослідкували етапи протікання булінгу (цькування) – від зародження до найвищої точки загострення.

 


13.09.2019 | Привітання

Спортивний клуб «Перша ластівка», її директора Курилюка Івана Васильовича та увесь тренерський склад клубу сердечно вітаю  з Днем фізичної культури і спорту.

 

Спортивний клуб «Перша ластівка», її директора Курилюка Івана Васильовича та увесь тренерський склад клубу сердечно вітаю  з Днем фізичної культури і спорту.

 

Своєю працею Ви підвищуєте престиж нашої держави та авторитет Снятинського району, постійно і наполегливо доводите всьому світові, що Україна вміє перемагати.

 

Ви є зразком тієї сили духу та впевненості у перемозі, які на сьогодні дуже потрібні всій Україні.

 

Пишаюся тим, що в надскладних умовах наші спортсмени з гордістю несуть прапори України та Снятинщини на міжнародних аренах.

 

У цей святковий день висловлюю вдячність спортсменам, тренерам, вашій великій спортивній родині за відданість справі, терпіння, прагнення до перемоги. Бажаю непереможного спортивного духу, нових досягнень і перемог на благо Снятинщини та України!

 

 

Голова районної

державної адміністрації                                                                        Богдан Свіщовський


13.09.2019 | Привітання

Шановні спортсмени, тренери, ветерани, прихильники та любителі спорту!

 

Дозвольте від щирого серця привітати вас зі святом людської величі та краси – Днем фізичної культури і спорту!

 

 

Відомо, що заняття фізкультурою загартовують не тільки тіло, а й дух людини, допомагають розвивати такі якості, як воля, цілеспрямованість, наполегливість, почуття товариства, благородство.

 

Приємно, що з кожним ро­ком зростає у нас в районі кількість спортивних майданчиків, відкриваються та оновлюються спортивні поля, спортзали. Займаються у них як любителі, так і професіонали, які своїми виступами на великій арені приносять і залікові очки, і честь, і славу Снятинському району. В цьому частка праці і досвіду тренерів — фахівців своєї справи, людей, закоханих в спорт.

 

  З нагоди свята зичу спортсменам високих здобутків та перемогу у змаганнях на славу Снятинського району, нових рекордів, родинного та сімейного затишку та тепла. Нехай ваш приклад буде поштов­хом для масового розвитку фізичної культури та спорту, взірцем для юних жителів нашого району! 

 

Голова районної

державної адміністрації                                                                            Богдан Свіщовський


13.09.2019 | Україна наполягає на зустрічі у Нормандському форматі на найвищому рівні у вересні – Володимир Зеленський

Україна наполягає, щоб зустріч у Нормандському форматі на рівні глав держав відбулася вже у вересні, заявив Президент Володимир Зеленський під час спілкування з представниками ЗМІ у Києві після зустрічі з Президентом Фінляндської Республіки Саулі Нііністьо.

 


13.09.2019 | Запровадження національної електронної транзитної системи наближає нас до ЄС, – Олексій Гончарук

Законопроекти, ухвалені сьогодні Парламентом, покликані зміцнити Україну як зсередини, так і ззовні. Про це заявив Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

 РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області