22 листопад 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
21.10.2019 | Обговорено важливі питання щодо забезпечення правопорядку в районі

Сьогодні в першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака за участі заступника голови райдержадміністрації Миколи Гуцуляка відбулась чергова нарада з керівниками правоохоронних органів району. Під час наради, керівники силових структур інформували про забезпечення правопорядку, захисту прав і свобод громадян, стан профілактики адміністративних та інших правопорушень, протидії злочинності.


21.10.2019 | Микола Пішак: "На контроль моніторинг температурного режиму в дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах району"

Під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака, за участю заступника голови районної ради Петра Маліборського, заступника голови райдержадміністрації Миколи Гуцуляка, керівника апарату райдержадміністрації Вікторії Клипич, керівників установ, підприємств та організацій району, представників ЗМІ, відбулася щотижнева оперативна нарада.


21.10.2019 | Легалізація трудових відносин і заробітної плати

Крім багатьох інших негараздів сьогодні в Україні гостро стоїть проблема легалізації трудових відносин та заробітної плати. На жаль, відносини  між роботодавцями та найманими працівниками не завжди відповідають нормам законодавства. Часто працівники отримують офіційну зарплату  меншу за мінімальну (або на рівні мінімальної), а решту зарплати — у “конверті”. Таким способом роботодавці ухиляються від сплати податку. 


21.10.2019 | Микола Гуцуляк здійнив прийом громадян

21 жовтня  заступник голови райдержадміністрації Микола Гуцуляк провів прийом громадян із особистих питань. Участь у ньому взяли керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та відповідних служб.


21.10.2019 | Порядок оцінювання результатів службової діяльності державних службовців районної державної адміністрації у 2019 році розглянуто на нараді-семінарі

Відповідно до частини одинадцятої статті 44 Закону України “Про державну службу” від 10 грудня 2015 року № 889-VIII (із змінами), Типового порядку проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців, затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від  23 серпня 2017 р. № 640 (із змінами), Методичних рекомендацій щодо визначення результатів виконання завдань державними службовцями, які займають посади державної служби категорій «Б» і «В», та затвердження висновку, затверджених наказом Національного агентства України з питань державної служби від 29 серпня 2018 року № 208-18 (у редакції наказу Національного агентства України з питань державної служби від 24 вересня 2019 року № 177-19), наказу районної державної адміністрації від 02 жовтня 2019 року № 50/02-08 «Про визначення результатів виконання завдань у 2019 році державними службовцями апарату районної державної адміністрації та її структурних підрозділів без статусу юридичної особи публічного права», сьогодні, керівник апарату районної державної адміністрації  Вікторія Клипич провела семінар-нараду з державними службовцями апарату районної державної адміністрації та її  структурних підрозділів без статусу юридичної особи публічного права з питання проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців у 2019 році.


18.10.2019 | 110 волонтерів Корпусу миру США працюватимуть в об’єднаних громадах

16 жовтня 110 американських громадян склали присягу і офіційно стали волонтерами Корпусу миру США в Україні. Впродовж двох наступних років вони працюватимуть в об’єднаних громадах. Волонтери допомагатимуть органам місцевого самоврядування підвищити організаційну спроможність, розвинути проектний менеджмент та налагодити взаємодію з партнерами.


18.10.2019 | Створення нових моделей мережі надання публічних сервісів та послуг у громадах обговорили на урядовому селекторі

Сьогодні під головуванням Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука відбулася селекторна нарада щодо моделювання мережі публічних сервісів та послуг, перегляду перспективних планів формування територій громад областей та оптимізації структурних підрозділів райдержадміністрації і граничної чисельності працівників таких підрозділів. 


18.10.2019 | Під час запровадження в Україні нової системи адміністративно-територіального устрою будуть використані підходи Євросоюзу

У 2020 році в Україні вже має бути створено нову систему адміністративно-територіального устрою. Це дасть можливість розбудовувати систему багаторівневого врядування, яка є однією з ключових передумов для ефективного планування та впровадження регіональної політики. 


18.10.2019 | Акція «Лабіринт можливостей»

18 жовтня 2019 року фахівцями із соціальної роботи було організовано та проведено  інформаційну  акцію «Лабіринт можливостей», що є складовою частиною інформаційної кампанії «#протиДІЙ торгівлі людьми» з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми.  У квест-грі взяли участь студенти Снятинського коледжу Подільського ДАТУ, де і проходив даний захід.


17.10.2019 | Лептоспіроз

У Снятинському районі щорічно  реєструються випадки захворювання на лептоспіроз. Лептоспіроз – гостре інфекційне захворювання, загальне для людини  і тварин,  збудником якого є бактерії роду лептоспіра. Хвороба  характеризується ураженням капілярів, печінки, нирок, м’язів, супроводжується явищами інтоксикації та хвилеподібної лихоманки.РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області