10 грудень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
6.11.2019 | В ОДА обговорили стратегію розвитку агропромислового комплексу області

5 листопада відбулося засідання робочої групи щодо формування стратегії розвитку агропромислового комплексу як складової Стратегії розвитку Івано-Франківської області на 2021-2027 роки, яке провів заступник голови обласної державної адміністрації Дмитро Романюк.

 


6.11.2019 | Володимир Зеленський поставив завдання у сфері охорони здоров’я, соціальної політики, освіти та культури

Президент України Володимир Зеленський поставив завдання до кінця 2019 року запровадити сервіс призначення пенсій та отримання довідок за допомогою мобільного додатка.

 

 

 


5.11.2019 | Соціальна реклама "Гривня - наш символ"


5.11.2019 | Профілактика домашнього насильства

5 листопада працівниками Снятинського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» в області з метою недопущення вчинення насильства серед суб’єктів пробації спільно із фахівцем Снятинського районного центру соціальних служб для сімʼї, дітей та молоді Антоніною Григоращук та за участі керівника Снятинського бюро правової допомоги Коломийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ганни Марикот проведено захід із підобліковими на тему: «Протидія домашньому насильству».


5.11.2019 | Про зміни в Порядку повідомної реєстрації колективних угод і договорів

Урядом прийнято постанову від 21.08.2019 р. № 768, якою внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 13 02.2013 р. № 115 «Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів». На повідомну реєстрацію подається один примірник колективної угоди (договору), змін та доповнень до них разом із додатками та супровідним листом.


5.11.2019 | Микола Пішак здійснив прийом громадян

4 листопада перший заступник голови районної державної адміністрації Микола Пішак провів черговий прийом громадян з особистих питань за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та відповідних служб.


5.11.2019 | Право на виплату грошової компенсації для отримання житла надано особам з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Відсутність житла – одна з найактуальніших проблем для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, які випускаються в доросле життя з інтернатних закладів, прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, з-під піклування.


4.11.2019 | Микола Пішак: "На постійний контроль стан дотримання санітарних норм при здійсненні організації харчування в дошкільних та загальноосвітніх закладах району"

Під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака, за участю голови районної ради Івана Угрина, заступника голови райдержадміністрації Миколи Гуцуляка, керівника апарату райдержадміністрації Вікторії Клипич, керівників установ, підприємств та організацій району, представників ЗМІ, відбулася щотижнева оперативна нарада.


4.11.2019 | До кінця 2019 року всі регіони країни отримають єдину оперативно-диспетчерську службу

Закупівлі автомобілів, обладнання і програмного забезпечення для диспетчерських та оснащення центрів підготовки працівників екстреної медицини є складовими пілотного проекту розвитку системи екстреної медицини у 2019 році. На пілотний проект у цьому році в державному бюджеті закладено майже 1 млрд грн. Кошти, які виділені для покращення матеріально-технічного стану та навчання фахівців, розподілені між регіонами для проведення закупівель на місцях. У державному бюджеті 2019 року вперше за багато років були закладені кошти саме на розвиток екстреної медичної допомоги.  


4.11.2019 | Відбулась нарада по оздоровленні дітей району

Сьогодні в малій залі адмінбудинку під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Миколи Гуцуляка спільно з начальником управління соціального захисту населення Уляною Миронюк відбулась нарада де розглядалися питання стосовно організації та проведення оздоровлення дітей Снятинського району.РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області