29 січень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
17.12.2019 | Розглянуто звернення громадян для надання одноразової грошової допомоги

Сьогодні під керівництвом голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського спільно з головою районної ради Іваном Угрином відбулась комісія щодо надання одноразових допомог жителям району. На нараді розглядались такі питання: підготовка та вироблення критеріїв щодо надання одноразових допомог жителям району, виплат соціальних допомог та інше.


17.12.2019 | Проведено навчання міждисциплінарної команди

В рамках підготовки кандидатів у патронатні вихователі, з метою узгодженості дій із забезпечення найкращих інтересів дитини 16 грудня в малому залі засідань Снятинської районної ради проведено навчання міждисциплінарної команди.


16.12.2019 | Відбулась нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації

16 грудня в голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського за участі заступника голови райдержадміністрації Миколи Гуцуляка відбулась нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. Під час наради з присутніми обговорено питання стосовно результатів моніторингу (рейтингової оцінки) стану соціально - економічного розвитку населених пунктів району.


16.12.2019 | Богдан Свіщовський здійснив прийом громадян

16 грудня головою районної державної  адміністрації Богданом Свіщовським проведено прийом громадян з особистих питань за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та відповідних служб.


16.12.2019 | Про епідемічну ситуацію з грипу та ГРВІ

На звітному 49 тижні в Україні на ГРВІ захворіло 173 365 осіб, із них 69,3 % діти віком до 17 років. Інтенсивний показник захворюваності становить 453,4 на 100 тисяч населення, що на 4,9 % менше епідемічного порогу по Україні. Госпіталізовано 2,5 % від загальної кількості захворілих. Летальних випадків не зареєстровано. Інтенсивний показник захворюваності на 5,8 % менше аналогічного періоду минулого сезону.


16.12.2019 | Богдан Свіщовський обговорив питання забезпечення правопорядку в районі

16 грудня в голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського відбулась нарада з керівниками правоохоронних органів району. Під час наради, керівники силових структур інформували про забезпечення правопорядку, захисту прав і свобод громадян, стан профілактики адміністративних та інших правопорушень, протидії злочинності.


16.12.2019 | Проводяться семінари-навчання

Спеціалістами Снятинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській обл. протягом грудня місяця 2019 року проводяться семінари-навчання школярів загальноосвітніх шкіл Снятинського району на теми :  «Здорове харчування школярів», «Гігієна харчування», «Гуманне поводження з домашніми тваринами». Охоплено навчанням 65% шкіл району.


16.12.2019 | Увага!

Повідомляємо, що згідно постанови Кабінету Міністрів №848 від 21.10.1995 р. (із останніми змінами постановою №878 від 20.10.2019р.),  якщо будь-хто із складу домогосподарства або член сім’ї особи із складу домогосподарства протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням житлової субсидії, призначенням житлової субсидії без звернення здійснив купівлю, отримав спадщину або іншим законним способом набув права власності на земельну ділянку, квартиру(будинок), транспортний засіб (механізм) або оплатив будь-які послуги. Вам необхідно повідомити про даний факт у структурні підрозділи управління протягом 30 календарних днів. У разі не повідомлення по даному факту, виплату житлової субсидії буде припинено з моменту виявлення та повідомлено про надміру виплачені кошти які підлягають поверненню.

 

Управління соціального захисту населення Снятинської РДА


13.12.2019 | Богдан Свіщовський провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації

Сьогодні новопризначений голова райдержадміністрації Богдан Свіщовський за участі першого заступника голови райдержадміністрації  Миколи Пішака провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. На нараді розглядались питання стосовно програми соціально-економічного та культурного розвитку району. Також обговорено ряд інших питань стосовно життєдіяльності нашого краю.


13.12.2019 | В районі вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Указ N 945/2006 про установу цієї пам’ятної дати був підписаний Президентом 10 листопада 2006 року. Цей день пам'яті давно став скорботним нагадуванням всьому людству про важку перемогу над вогнем, який охопив реактор атомної станції після квітневого вибуху.РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області