22 жовтень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
25.09.2019 | Про протруєння насіння озимих зернових культур

Захист зернових культур від хвороб буде залежати від якісного передпосівного протруєння насіння, яке позбавить в майбутньому від багатьох проблем. Також слід зауважити, що протруєння насіння є єдиним заходом боротьби проти сажкових хвороб та найефективніший метод захисту від насіннєвої та ґрунтової інфекції у початкових фазах розвитку.


24.09.2019 | Володимир Зеленський підписав закон про встановлення процедури імпічменту Президента України

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон України «Про особливу процедуру усунення Президента України з поста (імпічмент)» № 39-ІХ, ухвалений Верховною Радою 10 вересня 2019 року. Закон визначає повноваження, порядок створення та діяльності спеціальної тимчасової слідчої комісії. Саме вона проводитиме розслідування вчинення Президентом України злочину, зокрема державної зради.


24.09.2019 | ЗАПРОШУЄМО ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ ПРОЙТИ ДИСТАНЦІЙНЕ ОНЛАЙН-НАВЧАННЯ ЗА КУРСОМ «РОЗУМНА ВЗАЄМОДІЯ»

У плані заходів Сприяння розвитку громадянського суспільства на 2018  рік Уряд затвердив дистанційне онлайн-навчання державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування за курсом «Розумна взаємодія», який  створений за ініціативи Британської Ради в Україні та спрямований на налагодження ефективної співпраці з громадянами з використанням сучасних технологій.

 


24.09.2019 | Педикульоз та його профілактика

Педикульоз -це паразитарне захворювання шкіри та волосся . На людині може паразитувати  головна воша, платяна воша та лобкова воша. Живиться воша кров'ю, при  своєму  розвитку  проходять  3  стадії: яйце-гнида, личинка  і статевозріла воша.  Яйце має довгасту форму (1.0- 1.5 мм довжини),  жовтувато-білого кольору,  міцно склеєна  з волоссям. Личинка сірувато-коричневого   кольору,   пересувається    за допомогою 3   пар   лапок,  а  кігтиками,  що  дозволяє  їм  міцно триматися на волоссі або тканині, в т.ч. синтетичній. 


24.09.2019 | СНЯТИСЬКЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ ІНФОРМУЄ

На   численні  звернення  громадян  міста  Снятина  на їдкий запах  екскрементів , який  поширюється  внаслідок  роботи  птахофабрик,  районне  управління  ГУ  Держпродспоживслужби  в  Івано-Франківській  області  інформує , про  побічні  продукти, які  утворюються  під  час  технологічного  процесу  птахофабрики.


24.09.2019 | ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ ВОЛОНТЕРІВ ПРОБАЦІЇ

Однією з пирчин, які здійснюють негативний вплив на розвиток нашого суспільства і держати, нині є високий рівень злочиності. Це негативно впливає на безпеку людей, їх життєдіяльність, нормальні відносини в родтнах та суспільстві. Для вирішення частин цих проблемних моментів та поверення до нормального законослухняного життя в суспільстві осіб, які вчинили правопорушення в Україні з 2015 року створено систему пробації.


23.09.2019 | Денис Шмигаль доручив активізувати роботу щодо вакцинації прикарпатців

Сьогодні під головуванням голови облдержадміністрації Дениса Шмигаля відбулась селекторна нарада, в рамках якої розглянули питання підготовки до зимового утримання доріг, вакцинації населення, дотримання санітарно-гігієнічних норм при організації харчування дітей шкільного віку області, а також організації навчання працівників органів державної влади та місцевого самоврядування. Участь в даній нараді взяла Снятинська райдержадміністрація під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака.


23.09.2019 | Відбулась щотижнева оперативна нарада

Під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака, за участю заступника голови районної ради Петра Маліборського, заступника голови райдержадміністрації Миколи Гуцуляка, керівника апарату райдержадміністрації Вікторії Клипич, керівників установ, підприємств та організацій району, представників ЗМІ, відбулася щотижнева оперативна нарада.


23.09.2019 | У Тулукові святково відзначили ювілейну дату - 640 років

У неділю, 22 вересня громада села Тулуків відзначила знакове ювілейне свято – 640-у річницю з часу першої писемної згадки про рідне село. В урочистостях взяли участь заступник голови райдержадміністрації Микола Гуцуляк, голова районної ради Іван Угрин, його заступник Петро Маліборський, депутат обласної ради Орися Книшук, депутат районної ради В,ячеслав Гнатюк. Усі щиро привітали дружню громаду цього гарного покутського села, бажаючи процвітання та многоліття. 


23.09.2019 | Зваблення дітей у мережі – як уважним дорослим впоратися з новим викликом

Міністерство соціальної політики України та Всеукраїнська благодійна організація „Український фонд „Благополуччя дітей” привертають увагу дорослих до проблеми зваблення дітей та підлітків у мережі Інтернет та способів  протистояти та протидіяти. Наше гасло: “Батьківство – це виклик. Будьте пильними, аби чогось не проґавити”.РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області