14 Липень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
11.06.2020 | Денис Шмигаль: Під час коронакризи Уряд зберіг фундамент для відновлення і розвитку країни

За перші три місяці роботи, попри виклики пов’язані з епідемією коронавірусу, Уряду вдалося зберегти життя людей та фундамент для економічного відновлення країни. Про це в середу, 10 червня, відкриваючи засідання Уряду, заявив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.


11.06.2020 | Відбулась нарада з представниками АТ «Укрзалізниця»

Сьогодні в голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського відбулася нарада з представниками АТ «Укрзалізниця». Участь у нараді взяли заступник голови райдержадміністрації Микола Гуцуляк, начальник фінансового управління райдержадміністрації Анастасія Позичайло, підприємець, депутат районної ради Володимир Томаш.


11.06.2020 | Запрошуємо до співпраці волонтерів пробації!

Снятинський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» в Івано-Франківській області запрошує небайдужих громадян до співробітництва у якості волонтерів пробації.

           


11.06.2020 | Розпочато наступний етап пом'якшення карантинних заборон

У середу, 10 червня, в Україні та Івано-Франківській області розпочався перехід на наступний етап пом’якшення карантинних вимог. З 10 червня дозволяється робота баз відпочинку і санаторіїв, однак робота дитячих таборів поки залишиться під забороною.


11.06.2020 | Правопорушення здійснені неповнолітніми

Правопорушення – порушення правової норми встановленої суспільством. Тобто – це антисуспільне діяння. Держава та її органи мають право за законами карати правопорушників. Отже, правопорушення – це протиправне антисуспільне діяння, що заподіює шкоду суспільству і карається законом. Правопорушенням може бути не лише дія, а й бездіяльність.


4.06.2020 | Розглянуто питання щодо захисту прав дитини

Сьогодні, під головуванням заступника голови райдержадміністрації Миколи Гуцуляка, відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, одним із пріоритетів якої є ефективний захист прав дитини. На порядок денний засідання було винесено питання: про визначення участі батька у вихованні малолітньої дитини; про визначення участі батька у вихованні малолітньої дитини; про оскарження висновку органу опіки та піклування; про доцільність позбавлення батьківських прав батька відносно неповнолітньої дочки; про доцільність позбавлення батьківських прав стосовно неповнолітніх дітей; про доцільність позбавлення батьківських прав; про охорону майнових прав малолітніх дітей; про залишення без розгляду справи за позовом служби у справах дітей райдержадміністрації.


4.06.2020 | Період відпустки без збереження зарплати є невідпрацьованим з поважних причин і не зменшує розмір допомог від Фонду

Період перебування у відпустці без збереження заробітної плати вважається невідпрацьованим з поважних причин та виключається з розрахункового періоду при визначенні суми матеріального забезпечення від Фонду соціального страхування України.


4.06.2020 | Максим Степанов: З 5 червня в Україні відкриються ресторани і відбудуться нові пом’якшення карантину

Кабінет міністрів України підтримав ініціативу Міністерства охорони здоров’я щодо пом’якшення частини обмежувальних заходів з 5 червня. Мова іде про дозвіл закладам громадського харчування на прийом відвідувачів всередині, дозвіл на проведення релігійних заходів, скасування обов’язкової самоізоляції для осіб старше 60 років, тощо. Усі ці зміни діятимуть за правилами адаптивного карантину – тобто у кожному регіоні встановлюватимуться індивідуально.


3.06.2020 | На розгляді – актуальні питання життя району (відео додається)

В районній державній адміністрації відбувся черговий брифінг під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака за участі керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, запрошених.


3.06.2020 | Куди можна звернутися постраждалим від торгівлі людьми

Торгівля людьми залишається гострим питанням і реальною проблемою для багатьох країн світу, у тому числі й для України. Відповідно до законодавства, торгівля людьми – це здійснення незаконної угоди, об’єктом якої є людина, а так само вербування, переміщення, переховування, передача або одержання людини, вчинені з метою експлуатації, у тому числі сексуальної, з використанням обману, шахрайства, шантажу, уразливого стану людини або із застосуванням чи погрозою застосування насильства, з використанням службового становища або матеріальної чи іншої залежності від іншої особи, що відповідно до Кримінального кодексу України визнаються злочином.РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області