13 листопад 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
8.10.2019 | Інспектування температурного режиму в ДНЗ

Сьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Микола Пішак перевірив стан теплового режиму в дитячому навчальному закладі «Золотий Ключик», що в місті Снятині.


7.10.2019 | Микола Пішак: "На контроль стан температурного режиму в дитячих навчальних закладах району"

Під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака, за участю заступника голови райдержадміністрації Миколи Гуцуляка, керівників установ, підприємств та організацій району, представників ЗМІ, відбулася щотижнева оперативна нарада.


7.10.2019 | Микола Пішак здійснив прийом громадян

7 жовтня перший заступник голови Снятинської райдержадміністрації Микола Пішак провів черговий прийом громадян із особистих питань. Участь у ньому взяли керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та відповідних служб.


7.10.2019 | Нарада з питань осіннього призову на строкову військову службу в ЗСУ

1 жовтня стартував черговий осінній призов громадян на строкову військову службу в Збройні Сили України. Нагадаємо, що призову на строкову військову службу (виклику на призовні комісії) підлягають громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку та не мають звільнення або відтермінування від армії.


7.10.2019 | Епідсезон грип та ГРВІ - розпочався

Захворюваність на грип та ГРВІ надалі залишаються найбільш актуальною проблемою. З настанням осені, щоправда, чимало людей вже встигли захворіти, але епідеміологи при цьому заспокоюють: власне грип до нас іще не прийшов, маємо звичайні респіраторні захворювання. 


7.10.2019 | Селу Потічок – 550!

«Пахне рідне село: і цвітінням лугів, і роздоллям небес, і піснями гаїв, і полями, де сонячне світить чоло – пахне цвітом село…». 6 жовтня мешканці села Потічок відзначали 550-у річницю першої згадки про село. В цей день в сільському будинку культури відбувся святковий концерт присвячений цій події. Зала будинку культури була переповнена, де зібралося багато односельчан та гостей. Саме в цей день вернулися до свого рідного куточка люди, які тут народилися, виросли, де відчули справжню материнську ласку та турботу, цінні поради батька. В цей день село, як завжди, радо зустрічає гостей. Не дивлячись на дощову осінню погоду, в залі було затишно і тепло.


4.10.2019 | Не спалюйте сміття

Спалення осіннього листя, сухої рослинності, побутового сміття вже стало «доброю» звичкою майже кожного. Але чи замислювалися ми над тим, яким повітрям ми дихаємо?


4.10.2019 | Оголошення!


4.10.2019 | Розглянуто питання щодо захисту прав дитини

Сьогодні, під головуванням заступника голови райдержадміністрації Миколи Гуцуляка, відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, одним із пріоритетів якої є ефективний захист прав дитини. На порядок денний засідання було винесено питання: про визначення участі у вихованні малолітньої дочки, про захист прав і законних інтересів малолітньої дитини, про захист прав і законних інтересів неповнолітньої дитини, про створення дитячого будинку сімейного типу, про затвердження індивідуальних планів соціального захисту  дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах.


4.10.2019 | Обговорено принципи та критерії щодо формування проекту бюджету на 2020 рік

Відповідно до проекту Закону України «Про державний бюджет України на 2020 рік», розпорядження обласної державної адміністрації від 25.09.2019 р. №469 "Про заходи щодо підготовки проектів місцевих бюджетів області на 2020 рік та прогнозу місцевих бюджетів на 2021-2022 роки", розпорядження районної державної адміністрації від 26.09.2019 р. №245 "Про заходи щодо підготовки проектів місцевих бюджетів району на 2020 рік та прогнозу місцевих бюджетів на 2021-2022 роки" 3 жовтня в малому залі адмінбудинку під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака спільно з начальником фінансового управління райдержадміністрації Анастасією Позичайло відбулось засідання робочої групи з формування проекту районного бюджету на 2020 рік та прогнозу районного бюджету на 2021-2022 роки.РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області