21 жовтень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
18.09.2020 | МОЗ оновило національний протокол надання медичної допомоги при COVID-19

Нову редакцію протоколу «Надання медичної допомоги для лікування коронавірусної хвороби (COVID-19)» очільник МОЗ підписав 17 вересня. Протокол розроблено фахівцями Міністерства та найкваліфікованішими спеціалістами в галузі охорони здоров’я. Загалом до протоколу повністю включено підходи щодо медикаментозної терапії та кисневої підтримки при коронавірусній інфекції. Про це на щоденному брифінгу повідомив Максим Степанов.


18.09.2020 | Володимир Зеленський оглянув відновлення селища Ланчин на Івано-Франківщині, яке влітку постраждало від повені

Робочу поїздку до Івано-Франківської області Президент України Володимир Зеленський розпочав з відвідання селища Ланчин, яке постраждало від повені в червні цього року. Глава держави проінспектував перебіг робіт з відновлення інфраструктури, що була зруйнована внаслідок паводка.


17.09.2020 | Відбулась нарада щодо створення моніторингової група по перевірці закладів освіти на предмет дотримання протиепідемічних вимог

На виконання доручення Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля від 04 вересня 2020 року №37133/0/1/-20, за результатами селекторної наради від 03 серпня 2020 року, розпорядження голови райдержадміністрації від 11.09.2020 р. №196, сьогодні в голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського відбулась нарада щодо створення районної робочої групи по перевірці закладів освіти на предмет дотримання протиепідемічних вимог, в яку увійшли представники управління Держпродспоживслужби, Снятинської міжрайонної філії, працівники відділу освіти.


17.09.2020 | Ольга Стефанішина: Ефективна комунікація - шлях до рівності жінок та чоловіків в Україні

Кабінет Міністрів України прийняв розпорядження «Про схвалення Концепції комунікації у сфері гендерної рівності» на засіданні 16 вересня 2020 року.


17.09.2020 | Що треба знати про бореліоз, або хворобу Лайма

Хвороба Лайма (кліщовий іксодовий бореліоз, лайм-бореліоз) є серйозною загрозою для здоров`я людини. Це інфекційне природно-вогнищеве захворювання, збудником якого є мікроорганізми роду Борелія,  які передаються при укусах іксодовими кліщами, вражає нервову систему людини, серце, опорно-руховий апарат і шкіру.


17.09.2020 | В районі відзначили День рятівника

Указом Президента України від 12 вересня 2008 року № 830, враховуючи значний внесок працівників аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, а також громадян у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров’я людей, на підтримку ініціативи громадськості та Державної служби України з надзвичайних ситуацій встановлено відзначати в Україні щороку 17 вересня День рятівника.


17.09.2020 | Призначено нового начальника відділу культури, релігій, молоді та спорту райдержадміністрації

Сьогодні голова районної державної адміністрації Богдан Свіщовський відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 11 вересня 2020р №44/02-06  представив нового керівника галузі культури району Будаковську Мирославу Михайлівну.


16.09.2020 | Що робити при виявленні коронавірусної інфекції у закладі освіти?

В умовах пандемії, в будь-якому дитячому колективі може з’явитись людина, яка захворіла на COVID-19, і адміністрація закладу повинна вживати певних протиепідемічних заходів для попередження подальшого розповсюдження інфекції. У разі виявлення у дитини ознак гострої респіраторної хвороби перед початком занять в присутності батьків, дитина не допускається до закладу, а її допуск до занять можливий лише за наявності довідки від лікаря про стан здоров’я.


16.09.2020 | На засіданні комісії розглянули заяви жителів району щодо надання житлових субсидій

16 вересня під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака відбулась комісія по розгляду заяв громадян для призначення і виплат державних соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям та житлових субсидій і пільг на оплату житлово-комунальних послуг.


16.09.2020 | Нова Стратегія нацбезпеки визначає алгоритм дій на шляху до членства НАТО

Європейська та євроатлантична інтеграція є пріоритетом національної безпеки та інтересів України. Про це йдеться у Стратегії національної безпеки України, яку було затверджено указом Президента 14 вересня.РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області