22 жовтень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
17.09.2019 | Шановні жителі Снятинського району!

Згідно розпорядження президента України №329 я припиняю виконання обов’язків голови Снятинської районної державної адміністрації.

 

Хочу висловити щирі слова подяки всім, хто працював разом зі мною протягом останніх років, пліч о пліч докладав багато зусиль для забезпечення сталого розвитку Снятинського району. Наша віра в справу, яку робимо та командна праця дозволила зробити чимало добрих справ. То ж ми маємо чим гордитися.

 

Особливо хочу подякувати колективу Снятинської райдержадміністрації за надану мені довіру - у вашому дружному, молодому колективі я отримав безцінний досвід керівника. Комфортна атмосфера допомогла мені повірити в свої сили і пробудила творчу енергію.

 

Я залишаю цю посаду у щирому переконанні, що Снятинщина має всі можливості стати однією з найрозвинутіших в Івано-Франківській області, чого щиро бажаю. На цьому шляху завжди готовий буду підтримати всі добрі ініціативи, спрямовані на добро жителів нашого району.

 

Тож, дозвольте побажати Вам від щирого серця й від усієї душі міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє вас на нові звершення та нові добрі починання у розбудові Снятинщини.

 

Слава Україні!

 

З повагою та вдячністю, Богдан Свіщовський, голова Снятинської райдержадміністрації 20.04.2016 – 16.09.2019


16.09.2019 | Денис Шмигаль офіційно представив своїх заступників На початку апаратної наради керівник ОДА

Денис Шмигаль анонсував кадрові зміни. За його словами, на посаді заступника голови ОДА залишається Віталій Федорів. Окрім того, Денис Шмигаль представив своїх нових заступників. Ними стали Василь Івасик, Дмитро Романюк та Світлана Онищук. Керівником апарату наразі залишається Роман Маланій. 16.09.2019 | Відбулась щотижнева оперативна нарада

Під керівництвом голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського, за участю голови районної ради Івана Угрина, першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака, заступника голови райдержадміністрації Миколи Гуцуляка, керівника апарату райдержадміністрації Вікторії Клипич начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ, підприємств та організацій району, представників ЗМІ, відбулася щотижнева оперативна нарада.


16.09.2019 | У зв’язку з настанням теплої погоди під час відпочинку на природі збільшується можливість зустрічі зі зміями

Змії водяться поблизу боліт, в лісах, горах і на луках. Єдина умова – наявність поблизу (не більше 100 м. від гнізда) відкритих ділянок для прийняття сонячних ванн. Коли температура повітря перевищує середні показники, їх активність знижується, вони стають малорухомими і млявими, тому, зазвичай, люди отримують укуси, якщо випадково наступають, сідають або лягають на плазунів.


16.09.2019 | Вже шостий рік поспіль на Снятинщині проходить фольклорно-етнографічний фестиваль «Покутське яблуко»

15 вересня у місті Снятині відбулись святкові урочистості з нагоди VІ районного фольклорно-етнографічний фестивалю «Покутське яблуко», якого всі дуже чекали та відповідально готувалися. Урочисто відкрили свято очільники району голова райдержадміністрації Богдан Свіщовський та голова районної ради Іван Угрин, які привітали гостей, творчі колективи та громади сіл із величною подією - фестивальним святом барвистої і самобутньої культури покутян.


13.09.2019 | Засідання міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми

Сьогодні під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Вікторії Клипич відбулося засідання членів міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми.

 


13.09.2019 | Здійснено виїзд в села Завалля та Запруття .

Фахівцями з соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім′ї, дітей та молоді спільно із старшим інспектором ювенальної превенції Снятинського РВ НП , здійснено виїзд в села Завалля та Запруття .

 


13.09.2019 | Майстер-класі по виготовленню закладок до книжок

Фахівцями із соціальної роботи Снятинського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді напередодні Дня Знань, було проведено акцію «Шкільний портфелик». Діти із сімей, отримувачів послуг Центру, отримали шкільне приладдя та канцтовари необхідні для навчання та паралельно взяли участь у майстер-класі по виготовленню закладок до книжок.

 


13.09.2019 | Значення сім’ї для дитини

Значення сім’ї для дитини, людини та для суспільства в цілому важко переоцінити. Саме в сім’ї, людина народжується та формується як особистість. Але як бути, якщо дитина з якихось причин тимчасово не може проживати у рідній сім’ї? Як забезпечити гарантоване їй право на сімейне виховання та як допомогти рідній сім’ї, подолати складні життєві обставини та повернути дитину в сім’ю?

 


13.09.2019 | Профілактика булінгу (цькування) в закладі освіти

12 вересня 2019 року фахівцями із соціальної роботи Снятинського РЦСССДМ відвідано Хлібичинську ЗОШ І-ІІ ступенів з метою профілактики булінгу (цькування) в закладі освіти. З учнями 5 класу розглянули його типові ознаки, можливих учасників та місця найчастіших проявів цього явища. З’ясуввали, чим відрізняється булінг (цькування) від звичайної сварки чи конфлікту. Прослідкували етапи протікання булінгу (цькування) – від зародження до найвищої точки загострення.

 РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області