27 січень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
11.12.2019 | Як діяти при пожежі

Пожежа – це неконтрольоване горіння поза спеціальним вогнищем, що розповсюджується. Щорічно від пожеж стається безліч нещасних випадків, завдаються значні матеріальні втрати.

 

 

 

 

 

 

 

 


11.12.2019 | Учні-ліцеїсти дізналися про види покарання, альтернативні позбавленню волі

В Україні щороку, починаючи з 2008, проводиться Всеукраїнський тиждень права з нагоди річниці прийняття Загальної декларації прав людини. Головним завданням Тижня є показати важливість правової освіти українців, виховувати в них повагу до закону та прав людини, залучити до участі в цікавих правових заходах.


11.12.2019 | Засідання оргкомітету

14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Указ N 945/2006 про установу цієї пам’ятної дати підписаний Президентом 10 листопада 2006. З нагоди цього дня керівник апарату райдержадміністрації Вікторія Клипич провела засідання оргкомітету щодо вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській,  участь у якій взяли керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.   


10.12.2019 | Повне, всебічне та безстрокове припинення вогню на сході України має розпочатися до кінця 2019 року – Володимир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський зазначив, що під час зустрічі лідерів країн – учасниць Нормандського формату було погоджене повне припинення вогню на сході України, яке має розпочатися до кінця 2019 року. 


10.12.2019 | Відбулась щотижнева оперативна нарада

Під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака, за участю заступника голови райдержадміністрації Миколи Гуцуляка, керівника апарату райдержадміністрації Вікторії Клипич, керівників установ, підприємств та організацій району, представників ЗМІ, відбулася щотижнева оперативна нарада.


10.12.2019 | Щодо проходження медичних оглядів

Все  працююче населення зобов’язано проходити як попередні ( при поступленні на роботу), так і періодичні щорічні обов’язкові профілактичні медичні огляди згідно діючого законодавства для визначенні спроможності займатися відповідним видом діяльності за станом здоров’я.


10.12.2019 | Проведено просвітницько-інформаційну кампанію «16 днів проти насильства»

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. З метою привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми,  жорстокого поводження з дітьми, формування свідомості всіх верств населення  щодо нетерпимого ставлення до насильства, Снятинським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді було організовано та проведено просвітницько-інформаційну кампанію.


9.12.2019 | Завдяки превентивним заходам вдається забезпечити безперебійні умови руху автомобільними дорогами Прикарпаття у складних погодних умовах

Дискусію на сьогоднішній селекторній нараді під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки викликало питання зимового утримання доріг в області. Присутні заслухали інформацію начальника Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області Василя Буджака та директора ДП «Дороги Прикарпаття» Андрія Сазонова щодо підготовки до утримання доріг державного та місцевого значення області в зимовий період.6.12.2019 | Проведено співбесіду з кандидатом у патронатні вихователі

В рамках підготовки кандидатів у патронатні вихователі 6 грудня в малому залі Снятинської районної ради проведено співбесіду з кандидатом у патронатні вихователі та його помічником. Співбесіда відбулася при заступникові голови Снятинської РДА Гуцуляку М.Ф. за участю директора обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Микитюка Р. заступника директора ОЦСССДМ Гладій О.В. та регіонального тренера Бойко С.М. Також у співбесіді взяли участь суб’єкти соціальної роботи, а саме: представники РЦСССДМ, Служби у справах дітей, Управління соціального захисту населення, Управління освіти, молоді та спорту, КНП СРР «СРЦПМСД», старший інспектор ювінальної превенції Снятинського ВП ГУНП, органів місцевого самоврядування.


6.12.2019 | Про проведення лабораторних бактеріологічних та вірусологічних досліджень

У зв’язку із проведенням поетапної медичної реформи кошти на обстеження та лікування пацієнта ідуть за пацієнтом, тому заклади охорони здоров'я інформовано про те, що вірусологічна та бактеріологічна лабораторії ДУ «Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України» проводять діагностичні дослідження, згідно укладених договорів, відповідно затверджених тарифів. РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області