27 жовтень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
14.12.2020 | Плата за землю посідає третє місце за обсягами надходжень до місцевих бюджетів Прикарпаття

Плата за землю посідає третє місце за обсягами надходжень до місцевих бюджетів Прикарпаття і становить понад 10 відсотків загальних надходжень, а це 562,2 млн гривень. Про це повідомили в головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області.


14.12.2020 | Володимир Зеленський: Швидка добудова приймальних відділень – це питання життя та здоров’я людей

Уже готова половина з 210 обіцяних приймальних відділень екстреної медичної допомоги, які будують з ініціативи Президента України Володимира Зеленського. До кінця поточного року там прийматимуть сучасне обладнання. Про це повідомив міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов на традиційній селекторній нараді з питань запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19, що відбулася під головуванням Глави держави.


14.12.2020 | Усі заходи державного нагляду Держпродспоживслужба проводить виключно в законодавчому полі

Звертаємо увагу громадян, суб’єктів господарювання, представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадських організацій та ЗМІ: Держпродспоживслужба Прикарпаття виконуючи функціональні повноваження у сфері профілактики інфекційних захворювань, в т. ч. COVID-19, керується цілим комплексом законодавчих та нормативно-правових актів, указами, дорученнями, рішеннями президента, прем’єр-міністра, постановами уряду, наказами профільного міністерства, протоколами комісій, положенням про Службу тощо.


14.12.2020 | Обласний центр зайнятості повідомляє: юридичні особи (роботодавці) мають право отримати одноразову матеріальну допомогу

Уряд ухвалив рішення підтримати ініціативу Президента України про виплату одноразової матеріальної допомоги роботодавцям, які можуть втратити дохід через карантин. Отримання допомоги регламентується Порядком надання одноразової матеріальної допомоги суб’єктам господарювання, розрахунку її розміру, стягнення, повернення невикористаної її суми, з яким ви можете ознайомитися на сайті державної служби зайнятості за посиланням https://is.gd/iijaDW.


14.12.2020 | В районі відзначили День вшанування ліквідаторів Чорнобильської катастрофи

Мітинг з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС відбувся сьогодні, 14 грудня, біля меморіалу «Жертвам Чорнобильської трагедії 26 квітня 1986 року». У ньому взяли участь ліквідатори члени районної організації «Спілка Чорнобиль», районна та міська влада, священнослужителі, працівники держустанов району, громадськість.


11.12.2020 | Максим Степанов повідомив деталі посилення карантинних обмежень

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов роз’яснив, які обмеження діятимуть під час посиленого карантину з 8 до 24 січня 2021 року та назвав основні причини його запровадження.


11.12.2020 | Волонтери пробації - агенти змін!


11.12.2020 | Віктор Ляшко: Новий Санітарний регламент для шкіл почне діяти з 1 січня 2021 року

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я РОЗРОБИЛО НОВИЙ САНІТАРНИЙ РЕГЛАМЕНТ ДЛЯ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ. ДОКУМЕНТ НАБИРАЄ ЧИННОСТІ З 1 СІЧНЯ 2021 РОКУ. ПРО ЦЕ ПІД ЧАС БРИФІНГУ ПОВІДОМИВ ЗАСТУПНИК МІНІСТРА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я, ГОЛОВНИЙ ДЕРЖАВНИЙ САНІТАРНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ ВІКТОР ЛЯШКО.


11.12.2020 | Прем’єр-міністр: Доступне, здорове і збалансоване харчування у школах має бути забезпечене для кожної дитини

Під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, в рамках ініціативи дружини Президента України Олени Зеленської, відбулася онлайн-нарада з питань реформування системи шкільного харчування. В обговоренні також взяли участь в. о. міністра освіти Сергій Шкарлет, заступник міністра охорони здоров’я — головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко та інші представники Уряду, представники Офісу Президента, голови ОДА, експерти.


10.12.2020 | Ринок праці: зайнятість та безробіття на Івано-Франківщині

За одинадцять місяців 2020 року Івано-Франківській обласній службі зайнятості вдалося забезпечити місцем праці 24,6 тис. осіб, котрі звернулися з метою працевлаштування. На нові робочі місця з компенсацією витрат роботодавцю на оплату єдиного внеску працевлаштовано 562 безробітних. Через відсутність роботи на постійній основі 4,8 тис. осіб було охоплено тимчасовою суспільно корисною працею. За сприяння служби зайнятості 29 безробітних стали підприємцями, отримавши виплату допомоги по безробіттю одноразово на відкриття власної справи.РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області