1 Червень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
28.04.2020 | Про захворюваність жителів Снятинського району на коронавірусну інфекцію

Снятинська міжрайонна філія ДУ «Івано-Франківський ОЛЦ МОЗ України» інформує про захворюваність жителів Снятинського  району на корона вірусну інфекцію COVID-19 станом на 9 год. 28.04.2020 р. Всього зареєстровано 47 підозр на захворювання COVID-19, в тому числі 17 лабораторно підтверджених випадків корона вірусної інфекції.


27.04.2020 | Електронний довідник

ПБО «БФ «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ» спільно з департаментом соціальної політики Івано-Франківської ОДА, розробили електронний довідник, який містить детальну інформацію про структурні підрозділи облдержадміністрації, райдержадміністрацій, установи та громадські організації, які здійснюють заходи з протидії домашнього насильства, попередження злочинів торгівлі людьми та надання допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми в Івано-Франківській області.

 

Електронний довідник знаходиться за посиланням:

https://drive.google.com/open?id=1NdYVL4VMa66SuZSD_mYmmnj2MFI0gBQD&usp=sharing


27.04.2020 | Віталій Федорів: Головне завдання влади – виплата підвищеної оплати праці медикам, які беруть участь у лікуванні пацієнтів з COVID-19

Віталій Федорів під час щоденного онлайнбрифінгу розповів про зустріч із Президентом України Володимиром Зеленським та ряд важливих доручень щодо пріоритетних напрямків роботи.


27.04.2020 | Які заходи слід запровадити в установах та на виробництві, щоб запобігти COVID-19

28 квітня в Україні відзначають День охорони праці. Цьогоріч він присвячений боротьбі з пандемією коронавірусу. З метою профілактики інфікування COVID-19 на робочому місці роботодавці, зокрема мають розробити відповідний план реагування, враховуючи всі напрями роботи та завдання, що виконуються працівниками, а також потенційні джерела зараження, організувати роботу так, щоб забезпечити:


27.04.2020 | Уже 761 прикарпатець захворів на COVID-19

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 9:00 27 квітня в Україні 9009 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 220 летальних, 864 пацієнти одужали. За добу зафіксовано 392 нові випадки. Зокрема хворобу підтверджено у 614 дітей та 1 749 медиків.


27.04.2020 | Треба вчитися жити й працювати у нових умовах – Президент

Кабінет Міністрів України відпрацьовує можливість відкриття ринків за певним протоколом дотримання правил безпеки під час епідемії COVID-19. Йдеться про понад 280 критих продовольчих ринків, які забезпечують харчами українців і дають можливість збуту продукції малим фермерам.


27.04.2020 | Як запобігти домашньому насильству під час карантину

Управління соціального захисту населення Снятинської райдержадміністрації, як координатор з питань запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, на виконання Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» та постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» (зі змінами) з метою упередження випадків вчинення домашнього насильства та жорстокого поводження з дітьми під час проведення на території району карантину інформує про діючі «гарячі лінії», куди можна звернутися у випадку домашнього насильства, а саме:


27.04.2020 | На Прикарпатті з місцевих бюджетів виділено понад 60 мільйонів гривень на боротьбу з COVID-19

Органами виконавчої влади та місцевого самоврядування Івано-Франківщини здійснюються заходи щодо залучення фінансового ресурсу на протидію поширенню коронавірусної інфекції.


24.04.2020 | Володимир Зеленський зустрівся з новопризначеним головою Івано-Франківської ОДА

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч з новопризначеним головою Івано-Франківської обласної державної адміністрації Віталієм Федорівим.


24.04.2020 | Звернення голови Снятинської райдержадміністрації у зв'язку з Днем Чорнобильської трагедії

26 квітня пройде 34 роки з тих пір, коли в Україні сталася найбільша в світі в той час, техногенна катастрофа - аварія на Чорнобильській АЕС. Вона стала болючою історією для всього світу і залишається важкою спадщиною майбутнім поколінням багатьох держав. Однак, наслідки цієї трагедії могли бути ще набагато масштабнішими.РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області