22 жовтень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
12.09.2019 | Володимир Зеленський підписав закон про скасування депутатської недоторканності

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон України «Про внесення змін до статті 80 Конституції України щодо недоторканності народних депутатів України» № 27-ІХ, ухвалений Верховною Радою 3 вересня 2019 року.

 


11.09.2019 | Від пожежі ніхто не застрахований.

Від пожежі ніхто не застрахований. Вивчіть цю інструкцію, щоб не панікувати у надзвичайній ситуації і врятувати себе та інших.

 

Як діяти при пожежі: інструкція

 

1. Якщо побачите загоряння – спробуйте погасити його вогнегасником або іншими підручними засобами. Накрийте товстою ковдрою, засипте піском, залийте водою. Але ніколи не гасіть водою палаючу проводку і прилади, підключені до електромережі. Це надзвичайно небезпечно.

2. Викличте пожежників. Номер пожежної служби – 101.

 


11.09.2019 | У Нацслужбі здоров'я назвали безкоштовні медичні послуги в 2020 році

Послуги первинної та екстреної медичної допомоги залишаться безкоштовними.

 

У Національній службі охорони здоров'я України (НСЗУ) розповіли про безкоштовних медичних послуг, які будуть доступні для українців у 2020 році. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу НСЗУ.

 


11.09.2019 | Щодо цільового використання коштів на дітей.

З метою забезпечення системної роботи та координації діяльності соціальних служб 06 вересня 2019 року районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації проведена нарада, на якій було розглянуто постанову Кабінету Міністрів України від 13.03.2019 року №250 «Деякі питання надання соціальної підтримки багатодітним сім’ям». Згідно цієї постанови запроваджено додатковий вид соціальних виплат – допомога на дітей, які виховуються в багатодітних сім’ях та становить 1700 гривень щомісячно.


11.09.2019 | Детінізація економіки та припинення тиску на бізнес забезпечать Україні зростання, - Олексій Гончарук

Верховна Рада підтримала важливі для нашої економіки законопроекти, які дозволять країні розвиватися значно швидше.

 

Про це заявив Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

 


10.09.2019 | Щоб відпочинок в горах був безпечним!

Гори Карпати з року в рік манять туристів на відпочинок. Та як свідчать конкретні факти, дуже часто мандрівники під час подорожей  гірськими схилами потрапляють в різні нештатні ситуації.

 


10.09.2019 | Відбулось засідання оргкомітету щодо проведення фестивалю "Покутське яблуко"

Сьогодні під головуванням заступника голови райдержадміністрації Миколи Гуцуляка відбулось друге засідання оргкомітету на якому вирішувалися деякі питання щодо  проведення VІ районного фестивалю «Покутське яблуко», яке відбудеться 15 вересня 2019 року у міському парку.

 


10.09.2019 | Інноваційні способи ведення бізнесу є запорукою економічного розвитку сільських територій

Децентралізації створила нові можливості для розвитку сільських територій. Завдяки державній підтримці у селах поступово відновлюється інфраструктура, покращується рівень та якість надання послуг.

 

Однак сьогодні є ще необхідність у створенні сприятливого економічного підґрунтя для розвитку малого та середнього бізнесу. Мова йде, зокрема, про становлення багатофункціонального сільського господарства, яке може стати фактором економічного зростання. На цьому наголосив виконавчий директор Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття Максим Чопей на прес-конференції, присвяченій старту реалізації проекту з розвитку сільських територій.


10.09.2019 | Уряд остаточно запровадив електронний обмін документами

З  4 вересня 2019 року,  Кабінет Міністрів України схвалив рішення про остаточний перехід на електронний обмін документами.

 

Зміни мають запрацювати уже з 1 жовтня, до того моменту державні органи повинні провести відповідні організаційні налаштування у системі обміну документами.


9.09.2019 | Володимир Зеленський про повернення 35 утримуваних українців додому: Ми зробили перший крок і знаємо, що робити далі

Відбулося взаємне звільнення Україною та Російською Федерацією утримуваних осіб. 7 вересня українській стороні повернули 35 громадян, Росії було передано також 35 осіб. Президент України Володимир Зеленський зустрів звільнених українців у Міжнародному аеропорту «Бориспіль». Глава держави потиснув руку кожному з них.РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області