5 Квітень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
10.03.2020 | СОЦІАЛЬНО–ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗА СІЧЕНЬ 2020 РОКУ

Населення

Чисельність наявного населення в області, за оцінкою, на 1 січня 2020р. становила 1368,1 тис. осіб, з них 606,8 тис. проживали у міських поселеннях, 761,3 тис. – у сільській місцевості. Упродовж 2019р. кількість жителів зменшилась на 5,1 тис. осіб. Зменшення чисельності населення відбулось за рахунок природного скорочення на 5,4 тис., водночас зафіксовано міграційний приріст населення на 0,3 тис. осіб. 


10.03.2020 | Усі пенсіонери отримають у 2020 році індексовані пенсії, – Марина Лазебна

«Близько 11 мільйонів пенсіонерів обов’язково отримають підвищення до пенсій у цьому році», - заявила міністр соціальної політики Марина Лазебна. Міністр зазначила, що підвищення буде здійснене протягом року, робота у цьому напрямку вже ведеться.


10.03.2020 | Президент на врученні Національної премії імені Тараса Шевченка: Культура – це і є держава, це і є народ

Президент України Володимир Зеленський взяв участь у церемонії вручення Національної премії імені Тараса Шевченка. Глава держави подякував лауреатам та організаторам заходу. «Для мене та моєї дружини велика честь бути присутніми на цій церемонії», – сказав Володимир Зеленський. Президент нагадав слова Вінстона Черчилля, коли під час Другої світової війни один з міністрів запропонував збільшити видатки на оборону за рахунок фінансування культури.


10.03.2020 | В районі відзначили 206-у річницю від дня народження Тараса Шевченка

В історії назавжди залишаються імена, які з гордістю вимовляє, пам’ятає і шанує людство. 9 березня Україна відзначала 206-й день народження поета, письменника, художника, громадського та політичного діяча, який є національним героєм і символом України - Тараса Григоровича Шевченка.


10.03.2020 | Відбулась щотижнева оперативна нарада

Під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака, за участю заступника голови районної ради Петра Маліборського, заступника голови райдержадміністрації Миколи Гуцуляка, керівників установ, підприємств та організацій району, представників ЗМІ, відбулася щотижнева оперативна нарада.


6.03.2020 | Привітання!

Шановні жінки Снятинщини!

Прийміть щирі вітання з нагоди чудового весняного свята – Міжнародного жіночого дня!

Цей день є символом усього найкращого в нашому житті – сердечності, доброти, любові, радості і тепла.Саме жінка робить цей світ прекрасним і добрим, сповненим усмішками й радістю.

Чоловіки завжди схилятимуть голови перед вашою чарівністю, ніжністю, красою. Ви – стимул і опора сильної статі, її  надійний тил!

Немає галузі у нашому житті, де б не працювали і не творили жінки, показуючи при цьому зразки професійної майстерності, сумлінності, творчості і самовідданості. Ваша енергія, відповідальність, активна життєва позиція несуть у світ злагоду, добро та любов. Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ.

Від усієї душі бажаю вам здоров’я, здійснення усіх життєвих планів, надій і мрій! Щоб кожен день вашого життя був світлим і сонячним, дарував радість творчого натхнення, приємні несподіванки і душевний комфорт!

Нехай у ваших родинах панує любов і злагода! Щастя вам, добра і краси!

Голова райдержадміністрації                                                                                     Богдан Свіщовський

                                                                     


6.03.2020 | Відбулося засідання тимчасової протиепідемічної комісії щодо запобігання занесенню та поширенню на території району гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV

Сьогодні в малому залі адмінбудинку під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака спільно з заступником голови райдержадміністрації Миколою Гуцуляком та заступником голови районної ради Петром Маліборським відбулось засідання тимчасової районної протиепідемічної комісії щодо запобігання поширення в районі коронавірусу COVID-19.


6.03.2020 | ОГОЛОШЕННЯ!

З метою запобігання та поширенню на території району гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV рекомендуємо тимчасово обмежити проведення масових заходів в дошкільних закладах, закладах загальної середньої освіти, позашкільних закладах.


6.03.2020 | Медики об’єднують зусилля, аби запобігти поширенню коронавірусу на Прикарпатті

5 березня в департаменті охорони здоров’я ОДА під керівництвом заступника директора департаменту Володимира Чемного відбулася нарада з представниками обласного лабораторного центру, управління охорони здоров’я МР, центру екстреної медичної допомоги, обласної інфекційної лікарні та керівниками приватних лікувальних закладів області.


6.03.2020 | Івано-Франківщина та Донеччина спільно реалізовуватимуть проекти у різних сферах

У квітні делегація Прикарпаття у рамках програми «Змінимо країну разом» відвідає міста Донецької області та представить проекти, які реалізовуватимуться у різних соціально-економічних галузях. Про це сьогодні йшлося під час наради за участю першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки, керівника, менеджера із комунікації та куратор проекту від Івано-Франківської області, а також керівників профільних структурних підрозділів ОДА.РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області