27 січень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
3.12.2019 | Верховна Рада ухвалила законопроект №1010 "Про внесення змін до Закону України "Про запобігання корупції" щодо викривачів корупції".

Закон вносить зміни до Закону "Про запобігання корупції" стосовно визначення правового статусу викривачів корупції, їх прав та гарантій захисту, забезпечення умов для розкриття інформації про корупцію. Водночас цей закон доповнюється статтею 53-7 "Винагорода викривачу", яка передбачає, що право на винагороду має викривач, який повідомив про корупційний злочин, грошовий розмір предмета якого або завдані державі збитки від якого у п'ять тисяч і більше разів перевищують розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого законом на час вчинення злочину, зокрема, через засоби масової інформації, журналістів, громадські об'єднання та професійні спілки, які визначені як зовнішні канали.


3.12.2019 | Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відзначив 10-й ювілей від дня відкриття

3 грудня у с. Стецева  в стаціонарному відділенні територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відзначили10-річний ювілей. Саме стільки років минуло з часу заснування закладу. З нагоди знаменної дати відбулися урочисті заходи, на які завітали представники влади заступник голови райдержадміністрації Микола Гуцуляк, заступник голови районної ради Петро Маліборський та міський голова Анатолій Шумко,  щоб привітати колектив та директора територіального центру Галину Дороніну.


2.12.2019 | Відбулося засідання членів міжвідомчої ради

2 грудня 2019 року в Снятинській районній державній адміністрації відбулося засідання членів міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми  під головуванням керівника апарату райдержадміністрації  Клипич В.В.  


2.12.2019 | В районі відзначили Міжнародний день людей з інвалідністю

У 1992 році Генеральна Асамблея ООН оголосила 3 грудня Міжнародним днем інвалідів. Метою проголошення такого дня є дотримання прав людини і участь людей з особливими потребами в житті суспільства. Звичайно, цей день не можна називати святковим, проте він підкреслює необхідність досягнення забезпечення рівних прав людей з інвалідністю і їх участі в житті суспільства. В цей день ми привертаємо увагу населення до проблем інвалідів, захисту їх гідності, прав і благополуччя в Україні. Він є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей з обмеженими фізичними можливостями.


2.12.2019 | Відбулась щотижнева оперативна нарада

Під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака, за участю керівника апарату райдержадміністрації Вікторії Клипич, керівників установ, підприємств та організацій району, представників ЗМІ, відбулася щотижнева оперативна нарада.


29.11.2019 | Легалізація заробітної плати не втрачає актуальності

Виплата заробітної плати у “конверті” обкрадає людей і державу, послаблює соціальний захист працівників. Існує проблема зрівняння офіційних заробітних плат між працівниками різної кваліфікації, встановлення усім працівникам від найпростіших професій до керівника окладів (ставок) на рівні мінімальної заробітної плати, особливо на підприємствах, установах організаціях, що не входять до сфери галузевих угод.


29.11.2019 | Йододефіцит і його профілактика

Йододефіцит — розлад здоров’я, пов’язаний із дефіцитом йоду. ВООЗ розглядає його як найбільш поширене у всьому світі захворювання неінфекційного характеру. Проблема йодного дефіциту є глобальною для населення усіх континентів. В Україні до таких регіонів відносять Карпати та Полісся.   


29.11.2019 | Епідемічна ситуація з грипу та ГРВІ в районі на 48 тижні 2019 р.

З початку епідсезону 2019-2020р. в районі на  ГРВІ захворіло 980 осіб, в тому числі 607 дітей до 17 років, що становить 61,9%. В  районі протягом  9 тижнів епідсезону  проти грипу вакциною «Ваксігрип», вакциновано 232 особи.


29.11.2019 | Оперативна інформація гідрометцетру

Вдень 2 грудня в західних, Вінницькій, Житомирській областях, протягом доби 3 грудня в Україні, крім південних областей, сніг та мокрий сніг, утворення снігового покриву висотою 3- 8 см. В Карпатах значний сніг утворення снігового покриву висотою  10-20 см    (І рівень небезпечності, жовтий).


29.11.2019 | Про перерахунок пенсій у зв’язку із збільшенням прожиткового мінімуму з 01.12.2019

У зв’язку зі зростанням з 1 грудня 2019 року прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, з 1564 грн. до 1638 грн., як то передбачено Законом України “Про Державний бюджет України на 2019 рік”, органами Пенсійного фонду в черговий раз провадитимуться перерахунки пенсійних виплат прикарпатців. В результаті чого зміняться розміри пенсійного забезпечення для різних категорій громадян, яким виплачуються надбавки, підвищення, інші доплати, залежні від цього показника.РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області