22 Вересень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
8.08.2019 | Президент України підписав Закон щодо врегулювання питання сонячних електростанцій домогосподарств

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон України від 11.07.2019 №2755-VIII (законопроект №10357) щодо врегулювання питання генерації електроенергії сонячними станціями приватних домогосподарств (СЕСд). 


8.08.2019 | День консультування для клієнтів пробації

6 серпня 2019 року у Снятинському районі відбувся день консультування для клієнтів пробації, які перебувають на обліку в Снятинському районному секторі філії Державної установи «Центр пробації» у Івано-Франківській області.


8.08.2019 | Про організацію та проведення навчальних занять з плавання у відкритому літньому басейні Снятинської ДЮСШ
З метою отримання школярами навиків плавання, пропаганди здорового способу життя, організації цілеспрямованої роботи по зміцненню дітей та загального загартування дитячого організму, інформуємо про графік відвідування відкритого літнього басейну Снятинської ДЮСШ школярами закладів загальної середньої освіти району з 11.07-26.07 року.

8.08.2019 | Початок підготовки до осіннього призову

Сьогодні, 8 серпня, в залі засідань Снятинського районного військового комісаріату, за участю заступника голови райдержадміністрації Миколи Гуцуляка, відбулась нарада з працівниками міської та сільських рад, відповідальними за ведення військового обліку.


7.08.2019 | Розглянуто питання щодо надання соціальних виплат

6 серпня під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака відбулось чергове засідання комісії щодо здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.


7.08.2019 | Інтерактивне заняття для дітей «Подорож у країну емоцій»

Емоції надзвичайно важливі в житті людини. Завдяки емоціям ми краще розуміємо оточуючих, можемо не користуючись мовою зрозуміти один одного і краще налаштовуватись на спільну діяльність і спілкування. 7 серпня фахівцями із соціальної роботи було проведено інтерактивне заняття для дітей «Подорож у країну емоцій». Метою заходу було познайомити дітей зі світом емоцій навчити їх правильно виражати та розпізнавати свої емоції та почуття, розрізняти різні емоційні стани людини.


7.08.2019 | Для подолання наслідків стихійного лиха на Прикарпатті виділено понад 63 мільйони гривень

Сьогодні перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка провела нараду з питань освоєння коштів та організації відновлювальних робіт на об’єктах, пошкоджених стихією на території Прикарпаття. Надзвичайна ситуація регіонального рівня мала місце на території Богородчанського, Городенківського, Тисменицького, Надвірнянського, Калуського, Рогатинського, Снятинського, Долинського районів та Івано-Франківської, Яремчанської, Калуської, Болехівської міських рад. Стихією пошкоджено об’єкти водного, дорожнього господарства, закладів освіти, культури. Завдано значних збитків населенню області.


7.08.2019 | На засіданні комісії розглянули заяви жителів району щодо надання житлових субсидій

6 серпня під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака відбулась комісія по розгляду заяв громадян для призначення і виплат державних соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям та житлових субсидій і пільг на оплату житлово-комунальних послуг.


7.08.2019 | В облдержадміністрації обговорили перспективи ремонтів та розбудови на Прикарпатті доріг державного значення

В облдержадміністрації відбулася зустріч голови обласної державної адміністрації Дениса Шмигаля з начальником Служби автомобільних доріг Василем Буджаком. У рамках виконання Указу Президента України Володимира Зеленського « Про деякі заходи щодо створення умов для розвитку та підвищення якості автомобільних доріг» було обговорено ряд проблемних питань щодо стану доріг та мостів державного значення, які потребують першочергових ремонтних робіт. Мережа доріг державного значення на Прикарпатті становить 1004,1 км.


7.08.2019 | «ТЕХНІКА ПОШУКУ РОБОТИ. ПІДГОТОВКА РЕЗЮМЕ»

7 серпня з метою формування навичок написання резюме та ефективного його використання при пошуку роботи, в Снятинській районній філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості, було проведено семінар для безробітних на тему: «Техніка пошуку роботи. Підготовка резюме».РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області