8 Квітень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
12.03.2020 | Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

Станом на ранок 12 березня в Україні зареєстровано 1 лабораторно підтверджений випадок COVID-19. Протягом дня 11 березня до Центру громадського здоров’я надійшло 3 повідомлення про підозру на COVID-19. До вірусологічної референс-лабораторії було доставлено 13 зразків матеріалів від осіб із підозрою на COVID-19 та контактних із ними, отримано 3 негативних результати на COVID-19, решта зразків в роботі.


12.03.2020 | Віталій Федорів: Область здійснює всі необхідні заходи задля недопущення поширення коронавірусної інфекції

На цьому сьогодні під час спільного засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій та тимчасової обласної протиепізодичної комісії наголосив т.в.о. голови облдержадміністрації Віталій Федорів.


11.03.2020 | Снятинщина готується відзначити 120-ліття «Завальської Січі»

2-3 травня 2020 року у рамках січового свята – 120-ї річниці з часу створення адвокатом, доктором права Кирилом Трильовським спортивно-пожежного товариства «Січ» у с. Заваллі у районі відбудуться знакові події, серед яких відкриття меморіальної дошки К. Трильовському на фасаді кінотеатру ім. І. Франка, проведення науково-тематичної конференції з участю науковців, істориків різних університетів та місцевих краєзнавців у м. Снятині, а також проведення на батьківщині зародження Січового руху великого січового свята та ІІ регіонального фестивалю стрілецької пісні «Завальська Січ». Співорганізаторами та ініціаторами проведення даних заходів є Снятинська районна рада, Снятинська районна державна адміністрація, відділ культури, релігій, молоді та спорту РДА, Снятинська міська рада та Завальська сільська рада.


11.03.2020 | Уряд прийняв низку рішень, що мають убезпечити українців від COVID-19

Уряд затвердив заходи, які необхідно вжити через загрозу епідемії коронавірусної інфекції в Україні та для недопущення поширення COVID-19. На засіданні Кабінету Міністрів, 11 березня, прийнято рішення виділити 100 млн грн на першочергову закупівлю засобів індивідуального захисту для поточних потреб міністерств, відомств та служб, а також для поповнення держрезерву. Одночасно, задля виконання цього рішення до 1 червня заборонити експорт товарів протиепідеміологічного призначення, щоб гарантувати забезпечення необхідними засобами захисту населення.


11.03.2020 | Очікується сильне посилення вітру

За інформацією управління з питань цивільного захисту облдержадміністрації, сьогодні, 11 березня, вдень по області та місту очікується посилення південно-західного вітру 15-20 м/сек. (НМЯ 1) 1 рівень небезпечності, жовтий.

 

Крім того, у зв’язку з відлигою 12 березня у високогір’ї Iвано-Франкiвської та Закарпатської областей зберігатиметься значна снiголавинна небезпека (3 рiвень).


11.03.2020 | Заступник голови райдержадміністрації Микола Гуцуляк перевірив готовність медиків району до ймовірного зараження коронавірусом COVID-19

Сьогодні заступник голови райдержадміністрації Микола Гуцуляк відвідав Снятинську центральну районну лікарню де проходило лікарське практичне заняття-інструктаж, щодо надання термінової медичної допомоги пацієнту з підозрою на коронавірусну інфекцію COVID-19. 


11.03.2020 | Обговорено питання щодо використанням водних об’єктів на території Стецівської сільської ради

На контролі райдержадміністрації організація роботи з інвентаризації водних об’єктів та гідротехнічних споруд, створення водоохоронних зон і прибережних захисних смуг, надходження плати за оренду водних об’єктів.


11.03.2020 | Робоча нарада щодо упередження в районі COVID-19

10 березня перший заступник голови райдержадміністрації Микола Пішак спільно з заступником голови райдержадміністрації Миколою Гуцуляком  провели робочу нараду з керівниками медичних установ району щодо запобігання занесенню і поширенню на території району гострої респіраторної хвороби, спричиненої корона вірусом COVID-19.


10.03.2020 | До уваги садоводів: обробіть плодові насадження до розпускання бруньок

Встановлення теплої погоди сприяє виходу з місць зимівлі зимуючого запасу шкідників та активному заселенню ними плодових дерев і пошкодженню вегетативних (бруньки, листя), а з появою – і генеративних органів. Проти зимуючих шкідників, до розпускання бруньок за середньодобової температури  повітря більше  4ºС в садах спеціалісти управління фітосанітарної  безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області рекомендують використовувати Препарат 30В к.е.  (масло індустріальне) 40 л/га   або 0,4 мл/20л води, (препарат дозволено використовувати і на присадибних ділянках). 


10.03.2020 | СОЦІАЛЬНО–ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗА СІЧЕНЬ 2020 РОКУ

Населення

Чисельність наявного населення в області, за оцінкою, на 1 січня 2020р. становила 1368,1 тис. осіб, з них 606,8 тис. проживали у міських поселеннях, 761,3 тис. – у сільській місцевості. Упродовж 2019р. кількість жителів зменшилась на 5,1 тис. осіб. Зменшення чисельності населення відбулось за рахунок природного скорочення на 5,4 тис., водночас зафіксовано міграційний приріст населення на 0,3 тис. осіб. РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області