5 Квітень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
4.03.2020 | Молоді вчителі зі стажем до 10 років отримають виплату в 21 тис. грн – Уряд спрямував кошти на місця

Кабінет Міністрів України спрямував у регіони субвенцію в розмірі 1 млрд 553 млн грн для виплати надбавок молодим вчителям – понад 73 тис. педагогів зі стажем до 10 років отримають виплату в 21 020 грн. Відповідне рішення було прийнято сьогодні, 3 березня 2020 року.


4.03.2020 | Заходи з детінізації економіки: у поліції запрацювали «телефони довіри»

Для оперативного реагування на повідомлення громадян такі лінії створені у кожній області. З метою координації зусиль та покращення ефективності з протидії правопорушенням у сферах незаконного обігу деревини, незаконної діяльності АЗС, незаконного використання надр, незаконної діяльності гральних закладів у регіонах створені спільні робочі групи.


4.03.2020 | Весняні турботи прикарпатських аграріїв

За інформацією директора департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації Івана Андріїшина в області розпочато ранній комплекс весняних робіт, сільгосппідприємства вносять міндобрива під озимину. М'яка, тепла зима знівелювала усі побоювання агропідприємств щодо сильних морозів та затяжної відлиги, що в свою чергу позитивно вплинуло на ріст і розвиток озимих зернових культур та озимого ріпаку. Рослини добре розкущились, розпочалась вегетація.


4.03.2020 | Проведено навчання по запобіганню, виявленні та тактиці дій при коронавірусній інфекції

3 березня 2020 року  для лікарів Снятинського районного центру ПМСД та завідувачів ФАПів  було проведено  навчання по запобіганню, виявленні та тактиці дій при  коронавірусній інфекції. Основним спікером тренінгу виступив лікар ЗПСМ амбулаторії ЗПСМ с. Русів Тимофійчук Іван Васильович, який продемонстрував присутнім декілька відеопрезентацій стосовно визначення коронавірусної інфекції, її ознак, алгоритму дій медпрацівників при підозрі на COVID-19, застосування засобів індивідуального захисту тощо.


3.03.2020 | Віталій Федорів: Вшановувати пам’ять новеліста Василя Стефаника варто на загальнонаціональному рівні

В області відзначатимуть 150-ти річний ювілей від дня народження прикарпатського письменника-новеліста, громадського діяча та політика Василя Стефаника. З цієї нагоди схвалено регіонально-цільову програму «Відзначення в області 150-річчя від дня народження Василя Стефаника у 2021 році», у рамках якої заплановано ряд заходів.


3.03.2020 | В Україні зареєстрований випадок захворювання на COVID-19, – МОЗ

Україні зареєстрований випадок захворювання на COVID-19, спричинений новим коронавірусом. Хворий госпіталізований 29 лютого. Дослідження референс-лабораторії Центру громадського здоров’я показали позитивний результат вчора ввечері. Усі контактні особи знаходяться під наглядом лікарів-епідеміологів. Зразки відправлені до ВООЗ.


3.03.2020 | Профілактика правопорушень серед суб’єктів пробації

У наш час надзвичайно гострою проблемою серед суб’єктів пробації є негативні стосунки у суспільстві, які пов’язані з ризиком вчинення повторного кримінального правопорушення - це вплив злочинного оточення, відсутність позитивної життєвої позиції, підтримання криміногенних зв’язків, спілкування із колом осіб з антисоціальною поведінкою, наявність друзів-правопорушників.


3.03.2020 | Круглий стіл щодо профілактики та поширення в районі коронавірусу

В голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського, 2 березня, за участю першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака, заступника голови райдержадміністрації Миколи Гуцуляка, головного лікаря Снятинської ЦРЛ Володимира Крокоша, заступника директора з медичного обслуговування населення Снятинського РЦ ПМСД Андрія Федусіва, завідувача Снятинського міжрайонного відділу «ДУ Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України» Володимира Боцули, начальника управління Держпродспоживслужби Володимира Косило відбулось засідання круглого столу щодо запобігання виникнення і поширення коронавірусу на території району та вжиття першочергових заходів у разі його підтвердження.


3.03.2020 | Про внесення змін до Конституції України щодо децентралізації влади йшлося на селекторній нараді в ОДА

2 березня голова райдержадміністрації Богдан Свіщовський за участю голови районної ради Івана Угрина, першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака, заступника голови райдержадміністрації Миколи Гуцуляка, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації взяв участь в онлайн-нараді під головуванням заступника голови ОДА Світлани Онищук.


2.03.2020 | Всеукраїнська акція «Відновлюємо ліси разом»

Міністерство енергетики та захисту довкілля України спільно з Державним агентством лісових ресурсів та за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування започатковують нову Всеукраїнську акцію «Відновлюємо ліси разом».РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області