1 Червень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
15.04.2020 | Турбота про найвразливіших під час карантину у зв’язку із коронавірусною інфекцією COVID-19

Працюємо разом, запрошуємо до надання допомоги небайдужих. Ha виконання листа Міністерства соціальної політики від 19.03.2020 р. про співпрацю із соціально відповідальним бізнесом з метою забезпечення соціального захисту населення в період карантину у зв’язку із коронавірусною інфекцією COVID-19 Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Снятинського району отримав продуктові набори в національній мережі АТБ (супермаркет в смт. Заболотів) для подальшого забезпечення ними найбільш вразливих верств населення (громадяни віком 80 років і старше, громадяни похилого віку, які потребують догляду, особи з інвалідністю).


15.04.2020 | Ситуація в Зоні відчуження, святкування Великодня та боротьба з коронавірусом: звернення Президента України до громадян

Бажаю здоров’я, дорогі українці! Традиційне звернення щодо протидії коронавірусу я розпочну з розповіді про іншу нашу протидію. Мова про пожежі в лісах Зони відчуження.


14.04.2020 | В облдержадміністрації розповіли про ситуацію із захворюваністю на COVID-19

За останню добу на Прикарпатті зафіксовано 32 нових випадки захворюваності на COVID-19, у тому числі хворобу виявили й у трьох дітей. Загалом в області - 332 висновки щодо коронавірусної інфекції, з них у чотирьох дітей зі Снятинського, Косівського, Тлумацького районів та м. Івано-Франківська. Про це повідомила перший заступник голови обласної державної адміністрації Марія Савка під час щоденного онлайнбрифінгу щодо ситуації з поширення коронавірусу.


14.04.2020 | Громадське місце: де необхідно носити маску

На виконання доручення Прем'єр-міністра України Міністерство охорони здоров'я надає роз'яснення що таке “громадське місце”, де необхідно носити маски чи респіратори у зв'язку з поширенням коронавірусної інфекції відповідно до постанови №211.


14.04.2020 | Як в умовах пандемії зберегти психологічну рівновагу

Введені карантині норми як відповідь на пандемію коронавірусної інфекції змусили людей закритися в домівках, різка зміна ритму життя для багатьох виявилась важкою і навіть травматичною. Як подбати про своє психологічне здоров’я у нових життєвих реаліях розповідає психолог Івано-Франківського національного медичного університету Ірина Козова.


14.04.2020 | Шість прикарпатських спортсменів та п’ять тренерів відзначені стипендіями Президента України

Учора Президент України Володимир Зеленський підписав Указ №138/2020 «Про призначення стипендій Президента України для видатних та молодих і перспективних спортсменів України з олімпійських видів спорту та їх тренерів». Серед відзначених є прикарпатські спортсмени та їхні тренери.


14.04.2020 | Дефіциту хліба в Україні не буде

З метою недопущення продовольчого дефіциту та стабілізації цін на продукцію першої необхідності та медичні вироби в міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України ведеться активний щоденний моніторинг стану цін на харчові товари, а також залучаються до діалогу виробники, дистриб’ютори та магазини.


14.04.2020 | За минулу добу в області виявлено ще 32 нових випадки захворюваності на COVID-19

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 9:00 14 квітня в Україні 3372 лабораторно підтверджені випадків COVID-19, з них 98 летальних, 119 пацієнтів одужали. За добу зафіксовано 270 нових випадків.


14.04.2020 | Володимир Зеленський підписав закон про забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусу

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» № 540-IX, який парламент ухвалив 30 березня 2020 року. 


13.04.2020 | Результати вашого "байдуже" були помітні навіть із супутників НАСА, - Президент звернувся до паліїв

У своєму зверненні до українців 10 квітня Президент УкраїниВолодимирЗеленськийнаголосив на необхідності збільшення покарання за випалювання трави, а також звернувся до тих, кому байдуже до долі України.РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області