29 січень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
19.11.2019 | Проведено конкурс на заміщення вакантної посади

19 листопада відділом культури та релігій Снятинської районної державної адміністрації було проведено конкурс на заміщення вакантної посади директора Підвисоцького сільського будинку культури. Під час засідання конкурсної комісії було обрано голову конкурсної комісії заступника голови Снятинської районної державної адміністрації Гуцуляка Миколу Федоровича.


19.11.2019 | Засідання Ради роботодавців в Снятинській районній філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості

19 листопада Снятинською районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено засідання Ради роботодавців району при районній філії. Відкрив засідання Ради роботодавців Василь Спасюк – голова Ради роботодавців, який зазначив, що основним завданням заходу є вдосконалення стратегії взаємодії служби зайнятості з роботодавцями та сприяння зменшенню відтоку трудових ресурсів з району.


19.11.2019 | Про пілотний проект з пенітенціарної пробації у співпраці з ГО «Вільна зона»

19 листопада при Снятинській райдержадміністрації під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Гуцуляка Миколи за участю начальника Снятинського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» в Івано-Франківській області Терентьєва Євгена відбулося чергове засідання спостережної комісії.


19.11.2019 | Оголошення!

21 листопада, у свято Собору Архистратига Михаїла, в Україні відзначають День Гідності та Свободи, а також спогад про 6-у річницю початку акцій протесту на Євромайдані, який переріс у Революцію Гідності 2013-2014 років.

 

У м. Снятині пам'ятні заходи із молитвою та спогадами учасників революційних подій, масових акцій всенародного протесту відбудуться біля меморіалу Героям Небесної Сотні. Початок молебню о 10.30 год. Запрошуються представники громадськості міста та району, активісти Євромайдану, учасники бойових дій на Сході України, духовенство, влада, молодь.


18.11.2019 | Відбулась щотижнева нарада

Під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака, за участю голови районної ради Івана Угрина, заступника голови райдержадміністрації Миколи Гуцуляка, керівників установ, підприємств та організацій району, представників ЗМІ, відбулася щотижнева оперативна нарада.


18.11.2019 | Микола Пішак здійснив прийом громадян

Сьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Микола Пішак провів черговий  прийом громадян із особистих питань. Участь у ньому взяли керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та відповідних служб.


18.11.2019 | Управління Держпродспоживслужби в Снятинському районі інформує - запущено мас-медійний проект «СТОП Фальсифікат»

14 листопада відбулася онлайн презентація масштабного масмедійного проекту «СТОП Фальсифікат». В ході заходу було обговорено причини насичення ринку фальсифікатом, механізм роботи проекту та його переваги для споживачів. Захід відбувся в стінах інформагентства «Укрінформ», в ньому взяли участь представники державного рівня, громадські організації, також до участі були запрошені представники Європейської Бізнес Асоціації та Американської торговельної палати в Україні та  асоціації  товаровиробників  в Україні.  


18.11.2019 | Медичні огляди - обов’язкові!

В області, як і в цілому по Україні зберігається епідемічний рівень поширення туберкульозу. Також область залишається епідемічним регіоном Західної України  щодо кількості зареєстрованих випадків геогельмінтозів. За 10 місяців поточного року в Снятинському районі зареєстровано 21 випадків туберкульозу, в тому числі 3 випадки серед працівників організованих колективів.                                            


18.11.2019 | Денис Шмигаль: Спортивна галузь Прикарпаття потребує особливої підтримки

«Сьогодні необхідно підтримувати спортивну галузь, - зазначив Денис Шмигаль під час виїзного засідання 32-ої сесії обласної ради, що відбулося на Яремчанщині. - Спортивна база у Ворохті унікальна, але потребує уваги влади. Юридичні служби над цим працюють. І мені дуже важливо, щоб угода, яка буде укладена з теперішнім приватним власником цієї спортивної інфраструктури, була твердою, передбачала довгострокову або безстрокову оренду без можливості її розірвати, для того, щоб ми ефективно інвестували державні кошти і розуміли, що це є державницька позиція і розвиток нашого спорту, і унікального об’єкта».


18.11.2019 | Президент України відзначив трьох прикарпатських аграріїв державними нагородами

Відповідно до Указу Президента України № 849/2019 «Про відзначення державними нагородами України працівників агропромислового комплексу», три прикарпатські аграрії отримали державні відзнаки.РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області