10 грудень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
11.10.2019 | Українські родини мають витрачати менше коштів на сплату комунальних тарифів – Президент

Одним із завдань української влади є зменшення частки доходів, яку українські родини витрачають на сплату тарифів на комунальні послуги, заявив Президент України Володимир Зеленський.


10.10.2019 | Відкриття спортивних студентських ігор

Сьогодні на міському стадіоні «Колос» відбулося відкриття 29-их спортивних студентських ігор Снятинського коледжу Подільського ДАТУ приурочених до Дня захисника України та Дня Українського козацтва. В заході взяли участь заступник голови райдержадміністрації Микола Гуцуляк, директор коледжу Іван Калитчук, студенти та викладачі Снятинського коледжу.


10.10.2019 | Відбулась нарада по оздоровленні дітей району

Сьогодні в малій залі адмінбудинку під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Миколи Гуцуляка спільно з начальником управління соціального захисту населення Уляною Миронюк відбулась нарада де розглядалися питання стосовно організації та проведення оздоровлення дітей Снятинського району.


10.10.2019 | ОГОЛОШЕННЯ!


10.10.2019 | ОГОЛОШЕННЯ!

Відповідно до п.1 ст.21, п.1 ст.21-1, ст. 21-2, ст.21-4 Закону України «Про культуру» відділ  культури та релігій Снятинської райдержадміністрації оголошує конкурс  на заміщення  вакантної посади: директора Підвисоцького сільського будинку культури.


10.10.2019 | Про порядок стягнення аліментів на дитину у разі виїзду одного з батьків для постійного проживання за кордон

Україна є Стороною декількох багатосторонніх конвенцій, які передбачають спрощену процедуру звернення для вирішення питання про стягнення аліментів на території Договірних держав таких конвенцій:


10.10.2019 | Денис Шмигаль: При розробці Стратегії розвитку Івано-Франківщини на 2021-2027 роки у центрі уваги має бути людина

Доступна освіта та якісна медицина, чисті вода і повітря, власна безпека, цікаві робота з достойною оплатою і відпочинок, транспортна доступність, справедливий суд, відсутність бюрократії – основні чинники для забезпечення добробуту будь-якого жителя Прикарпаття. Саме вони, на переконання голови облдержадміністрації Дениса Шмигаля, повинні розглядатися як ключові цілі при формуванні Стратегії розвитку Івано-Франківської області на 2021-2027 роки, яка базуватиметься на принципі людиноцентризму.


9.10.2019 | На Снятинщині готуються до відзначення Дня захисника України, 77-ої річниці створення Української Повстанської Армії та Дня Українського козацтва

Сьогодні відбулося друге засідання організаційного комітету з відзначення Дня захисника України, 77-ої річниці створення Української Повстанської Армії та Дня Українського козацтва, яке провів заступник голови райдержадміністрації Микола Гуцуляк.


9.10.2019 | Профілактика сколіозу у дітей дошкільного і шкільного віку

З початком шкільного періоду не зайвим буде згадати за хвороби хребта, а саме сколіоз, оскільки це найпоширеніше захворювання опорно-рухової системи серед дітей і підлітків, якому легко запобігти або зупинити при перших проявах, знаючи основні принципи профілактики. Разом з тим, неуважність батьків і задавненість хвороби, в майбутньому може призвести до ускладнень, які важко коригувати, і навіть інвалідності.


9.10.2019 | Володимир Зеленський звернувся до Еммануеля Макрона з проханням продовжити пошуки українських моряків із судна Bourbon Rhode

Президент України Володимир Зеленський звернувся до Президента Французької Республіки Еммануеля Макрона з проханням продовжити рятувально-пошукову операцію щодо шести зниклих громадян України – членів екіпажу судна Bourbon Rhode, яке затонуло в Атлантичному океані наприкінці вересня.

 РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області