5 Квітень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
27.02.2020 | Богдан Свіщовський на сесії районної ради прозвітував про роботу у 2019 році

27 лютого 2020 року відбулася двадцять дев’ята сесія районної ради VІІ демократичного скликання, яку провів голова районної ради Іван Угрин. У роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Богдан Свіщовський, депутати обласної ради Орися Книшук, Дмитро Дякур, Богдан Тимофійчук, Василь Дудкевич, голови територіальних громад, керівники установ та організацій, представники ЗМІ.


27.02.2020 | Президент України запроваджує 26 лютого День спротиву окупації Криму та Севастополя

Президент Володимир Зеленський заявив про підписання указу про встановлення 26 лютого в Україні Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя. Під час відкриття форуму Age of Crimea 2020 Глава держави нагадав, що цього дня, шість років тому у Сімферополі відбулось найбільше зібрання на підтримку цілісності та єдності України.


26.02.2020 | Звертаємо увагу споживачів та операторів ринку харчових продуктів: в коріандрі тонкого помелу з Болгарії виявили сальмонелу

До Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшло інформаційне повідомлення Системи швидкого реагування по харчових продуктах та кормах (RASFF):


26.02.2020 | Уряд і усі відповідальні служби скоординовано працюють, щоби забезпечити недопущення розповсюдження коронавірусу в Україні, — Олексій Гончарук

Уряд і усі відповідальні служби максимально мобілізовані та скоординовано працюють, щоби забезпечити недопущення розповсюдження коронавірусу в Україні. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Олексій Гончарук у програмі «Реальна політика з Євгенієм Кисельовим» на Телеканалі «Україна 24».


26.02.2020 | Рятувальники закликають громадян дотримуватись правил пожежної безпеки та не провокувати пожеж у природних екосистемах

У зв’язку з настанням теплої, вітряної погоди склалася тривожна ситуація з пожежами сухої трави. До рятувальників надходять повідомлення про загорання сухої трави на відкритих територіях, господарських угіддях та уздовж транспортних магістралей. Цьому сприяють і погодні умови: вітер та відсутність опадів, як у вигляді снігу, так і дощу.


26.02.2020 | Верифікація та моніторинг державних виплат

3 грудня 2019 р. Верховна Рада України ухвалила Закон України"Про верифікацію та моніторинг державних виплат" №324-ІХ (далі – Закон України - №324-ІХ). Цей закон набирає чинності 21 грудня 2019 р., крім ч. 3 ст. 8, яка набирає чинності після впровадження системи електронної взаємодії державних електронних інформаційних ресурсів у промислову експлуатацію, та крім ч. 1 ст. 10, яка набирає чинності з 1 січня 2021 р.


26.02.2020 | РЕАБІЛІТАЦІЯ ДІТЕЙ ЗАСТРАХОВАНИХ БАТЬКІВ ЗА КОШТИ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ!

Право на реабілітаційне лікування в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України (далі – Фонд) має кожна застрахована особа, а також члени її сім’ї (діти) за наявності медичних показань. Фонд забезпечує 100-відсоткове покриття потреби в забезпеченні лікуванням членів сімей (дітей) застрахованих осіб на базі реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів.


26.02.2020 | Проводився відбір проб води питної

Згідно плану моніторингових досліджень об’єктів централізованого водопостачання   працівниками Снятинської  міжрайонної  філії  ДУ «Івано – Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України» протягом  лютого  місяця поточного року проводився відбір проб води питної  для  лабораторного дослідження із централізованого  водопроводу  КП «Водоканал»  м. Снятин та природніх джерелах  с. Балинці та м. Снятин  вул. Касіяна.


25.02.2020 | Комісія розглянула заяву на виплату грошової компенсації для надання житла учаснику АТО

25 лютого під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака відбулося засідання комісії щодо розгляду заяв внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України по виплаті грошової компенсації за належні та для отримання жилі приміщення. В ході засідання члени комісії обговорили питання, що стосувалося розгляду заяви учасника АТО – особи на виплату грошової компенсації на житло.


25.02.2020 | Місцеві вибори 2020 року мають відбутись на новій адміністративно-територіальній основі, – Денис Шмигаль

Спільними зусиллями Уряду, народних депутатів, асоціацій органів місцевого самоврядування, експертів та науковців повинні бути створені всі необхідні умови, щоб 100% українців жили в спроможних громадах і отримували якісні сервіси.РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області