19 лютий 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
6.12.2019 | Денис Шмигаль: Впровадження новітніх технологій - значима складова в розвитку медицини Прикарпаття

На цьому сьогодні під час введення в експлуатацію сучасного апарату МРТ у комунальному некомерційному підприємстві «Прикарпатський клінічний онкологічний центр Івано-Франківської обласної ради» наголосив голова обласної державної адміністрації Денис Шмигаль. 


6.12.2019 | В районі відзначили День Збройних Сил України

6 грудня в Україні відзначили День Збройнирх Сил України - свято мужніх і сильних військових, які ризикуючи собою, власним життям, мужньо стоять на варті миру,  шостий рік відстоюють територіальну цілісність та Незалежність рідної держави. У Районному Будинку культури відбулися урочистості на честь Збройних Сил України.


5.12.2019 | В районі відзначили Міжнародний день волонтера

5 грудня 2019 року, у актовому залі Снятинського коледжу Подільського державного аграрно-технічного університету Снятинським районним центром соціальних служб, для сім'ї, дітей та молоді було організовано та проведено святковий захід , присвячений Міжнародному дню волонтера.


5.12.2019 | У Податковому кодексі для громадян передбачено право на пільги із сплати земельного податку

В головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області нагадують, що відповідно до статті 281 Податкового кодексу України громадяни мають право на пільги із сплати земельного податку.


5.12.2019 | Після досягнення миру армія не перестане бути пріоритетом держави – Президент

Україна прагне досягнути миру дипломатичним шляхом, але сильне військо робить позицію держави впевненішою та міцнішою, заявив Президент Володимир Зеленський.


5.12.2019 | Прем’єр-міністр: Із 2020 року вводимо КРІ (ключові показники ефективності) роботи для голів ОДА

Із 2020 року Уряд запроваджує системну оцінку показників роботи голів ОДА. Той чиновник, який систематично не показуватиме результати — буде звільнений з посади. Про це сказав Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук під час селекторної наради з головами обласних держадміністрацій. 


4.12.2019 | Про відзначення Дня Збройних Сил України

Заступник голови районної державної адміністрації Микола Гуцуляк провів засідання організаційного комітету з питань відзначення в районі дня Збройних Сил України.


4.12.2019 | Розглянуто питання щодо захисту прав дитини

Сьогодні, під головуванням заступника голови райдержадміністрації Миколи Гуцуляка, відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, одним із пріоритетів якої є ефективний захист прав дитини. На порядок денний засідання було винесено питання про квартальний перегляд і коригування індивідуального плану соціального захисту дітей, які перебувають на профілактичному обліку органу опіки та піклування Снятинської райдержадміністрації та таких, що опинились у складних життєвих обставинах.


4.12.2019 | Обережно: обмороження!

Вплив на організм низьких температур, обумовлює ризик переохолодження й обмороження. При цьому наступає розлад кровообігу, спочатку шкіри, а потім - і глибше розташованих тканин, після чого настає їх омертвіння.


3.12.2019 | Проведено нараду щодо прогнозу районного бюджету на 2021-2022 роки

2 грудня фінансовим управлінням райдержадміністрації проведено нараду з керівниками бюджетних установ району щодо проекту районного бюджету на 2020 рік та прогнозу районного бюджету на 2021-2022 роки. В ході наради керівником фінансового управління А.В. Позичайло озвучено граничні обсяги асигнувань для головних розпорядників коштів районного бюджету, що закладені в проекті районного бюджету на 2020 рік та обсяги фінансування місцевих програм з районного бюджету на 2020 рік.РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області