6 грудень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
7.10.2019 | Микола Пішак здійснив прийом громадян

7 жовтня перший заступник голови Снятинської райдержадміністрації Микола Пішак провів черговий прийом громадян із особистих питань. Участь у ньому взяли керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та відповідних служб.


7.10.2019 | Нарада з питань осіннього призову на строкову військову службу в ЗСУ

1 жовтня стартував черговий осінній призов громадян на строкову військову службу в Збройні Сили України. Нагадаємо, що призову на строкову військову службу (виклику на призовні комісії) підлягають громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку та не мають звільнення або відтермінування від армії.


7.10.2019 | Епідсезон грип та ГРВІ - розпочався

Захворюваність на грип та ГРВІ надалі залишаються найбільш актуальною проблемою. З настанням осені, щоправда, чимало людей вже встигли захворіти, але епідеміологи при цьому заспокоюють: власне грип до нас іще не прийшов, маємо звичайні респіраторні захворювання. 


7.10.2019 | Селу Потічок – 550!

«Пахне рідне село: і цвітінням лугів, і роздоллям небес, і піснями гаїв, і полями, де сонячне світить чоло – пахне цвітом село…». 6 жовтня мешканці села Потічок відзначали 550-у річницю першої згадки про село. В цей день в сільському будинку культури відбувся святковий концерт присвячений цій події. Зала будинку культури була переповнена, де зібралося багато односельчан та гостей. Саме в цей день вернулися до свого рідного куточка люди, які тут народилися, виросли, де відчули справжню материнську ласку та турботу, цінні поради батька. В цей день село, як завжди, радо зустрічає гостей. Не дивлячись на дощову осінню погоду, в залі було затишно і тепло.


4.10.2019 | Не спалюйте сміття

Спалення осіннього листя, сухої рослинності, побутового сміття вже стало «доброю» звичкою майже кожного. Але чи замислювалися ми над тим, яким повітрям ми дихаємо?


4.10.2019 | Оголошення!


4.10.2019 | Розглянуто питання щодо захисту прав дитини

Сьогодні, під головуванням заступника голови райдержадміністрації Миколи Гуцуляка, відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, одним із пріоритетів якої є ефективний захист прав дитини. На порядок денний засідання було винесено питання: про визначення участі у вихованні малолітньої дочки, про захист прав і законних інтересів малолітньої дитини, про захист прав і законних інтересів неповнолітньої дитини, про створення дитячого будинку сімейного типу, про затвердження індивідуальних планів соціального захисту  дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах.


4.10.2019 | Обговорено принципи та критерії щодо формування проекту бюджету на 2020 рік

Відповідно до проекту Закону України «Про державний бюджет України на 2020 рік», розпорядження обласної державної адміністрації від 25.09.2019 р. №469 "Про заходи щодо підготовки проектів місцевих бюджетів області на 2020 рік та прогнозу місцевих бюджетів на 2021-2022 роки", розпорядження районної державної адміністрації від 26.09.2019 р. №245 "Про заходи щодо підготовки проектів місцевих бюджетів району на 2020 рік та прогнозу місцевих бюджетів на 2021-2022 роки" 3 жовтня в малому залі адмінбудинку під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака спільно з начальником фінансового управління райдержадміністрації Анастасією Позичайло відбулось засідання робочої групи з формування проекту районного бюджету на 2020 рік та прогнозу районного бюджету на 2021-2022 роки.


4.10.2019 | Звернення Президента України Володимира Зеленського

Дорогі українці!

 

Можливо, я зараз когось сильно засмучу, але «зрада» скасовується. Пояснюю чому, і дуже прошу вас мене почути.

 

Почнемо з найголовнішого. Чи хочемо ми завершення війни та повернення всіх українських територій? Так.

 


4.10.2019 | Пожежна небезпека пічного опалення та правила пожежної безпеки при використанні його у побуті

Порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення — досить поширена причина виникнення пожеж у побуті в холодну пору року. Пожеж від приборів опалення, якщо вони справні та експлуатуються з виконанням правил пожежної безпеки, не може бути. Якщо пожежа все одно сталась, то її причина ховається завжди в порушені правил експлуатації чи невиконанні інструкцій.РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області