17 Вересень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
23.07.2019 | Щодо запровадження допомоги багатодітним сім’ям

З 1 квітня цього року запроваджено допомогу багатодітним сім’ям, яка виплачується батькам на кожну третю і наступну дитину щомісяця в розмірі 1 700 грн. Виплати здійснюватимуться до тих пір, поки дитині не виповниться 6 років.


23.07.2019 | Щодо якості питної води з природніх джерел

Інформую, що в липні  місяці поточного року було відібрано  проби  води питної з природних джерел  сіл  Стрільче урочище «Біленька» та Ясенів – Пільний  Городенківського району,  с. Балинці , м. Снятин ,вул. Касіяна Снятинського району та досліджено   за показниками епідемічної безпеки та санітарно – хімічними показниками безпечності та якості питної води.


22.07.2019 | Проводились роботи по проведенню загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів

Відділ у Снятинському районі Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області інформує про те, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 № 105 впродовж 2018 року проводились роботи по проведенню загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів, яка вже затверджена  наказом Мінагрополітики України від 16.11.2018  № 552 та набрала чинності з  1 січня  2019 року.    


22.07.2019 | Володимир Зеленський підписав Указ щодо підвищення якості доріг в Україні

За результатами робочої наради щодо дорожньої інфраструктури Президент Володимир Зеленський підписав Указ щодо створення умов для розвитку та підвищення якості автомобільних доріг. Документ передбачає низку заходів, спрямованих на створення безпечних та комфортних умов для учасників дорожнього руху, розвиток мережі якісних доріг, формування сприятливих умов для бізнесу.


22.07.2019 | Легалізація зайнятості та заробітної плати

18 липня 2019 року Снятинською районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості в приміщенні Заболотівської селищної ради об’єднаної територіальної громади проведено виїзний семінар з роботодавцями на тему «Легалізація зайнятості та заробітної плати». Метою проведення заходу є інформування про переваги легальної зайнятості та дотримання трудового законодавства.  


19.07.2019 | Небезпека кору триває

Кір -  це гостра вірусна хвороба людини з групи інфекційних захворювань, що передається від хворої людини до здорової повітряно-крапельним шляхом, тобто під час чхання, кашлю або розмови хворого. Вірус кору може жити в повітрі та на поверхнях до двох годин після того, як хвора людина залишила приміщення.   


19.07.2019 | Звернення рятувальників до мешканців області!

З року в рік, в літній пожежонебезпечний період найчастіше виникають пожежі в лісових масивах, на торфовищах, сільгоспугіддях.


19.07.2019 | Позачергове засідання районної комісії

18 липня під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака, відбулось позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На порядку денному було заслухано такі питання:


19.07.2019 | Керівник апарату райдержадміністрації Вікторія Клипич провела апаратну нараду

18 липня керівник апарату райдержадміністрації Вікторія Клипич провела апаратну нараду з начальниками та працівниками відділів апарату райдержадміністрації. На порядку денному висунуто наступний перелік питань: дотримання регламенту райдержадміністрації при виконанні службових обов’язків, підготовки документів, розробки проектів розпоряджень, доручень та заходів, злагодженої співпраці та скоординованої діяльності усієї структури РДА.


19.07.2019 | Відповідальність роботодавця

В області, як і в цілому по Україні зберігається епідемічний рівень поширення туберкульозу. Також область залишається епідемічним регіоном Західної України  щодо кількості зареєстрованих випадків геогельмінтозів. За 6 місяців поточного року в нашому районі зареєстровано 13 випадків туберкульозу, в тому числі 4 випадки серед працівників організованих колективів.РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області