26 січень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
11.11.2019 | День кар'єри

Момент вибору професії – чи не найважливіший у житті кожної людини. Так, цей вибір зворотній та не остаточний, рішення можна змінювати багато разів протягом життя, але ж хочеться не помилитися з самого початку. Бо ж з моменту обрання бажаної спеціальності починається шлях освоєння професії, отримання тих цінних знань і навичок, що з роками допоможуть стати кращим у своїй справі, зробити кар’єру, здобути визнання.


8.11.2019 | Працівники культури відзначили своє професійне свято

Духовний потенціал українського народу — це найбільший скарб, яким володіє наша держава. Українська культура знана в усьому світі, хоч їй випала нелегка доля — вижити за будь-яких умов. І вона вижила, довівши цінність своїх надбань для культурного досвіду всього людства.

 


8.11.2019 | «ПОДАРУНОК ДЛЯ КОЖНОЇ ДИТИНИ»

Здається, що до свята Миколая ще дуже багато часу, але його помічники уже трудяться на повну.
6 листопада 2019 року в центрі стартувала благодійна акція «ПОДАРУНОК ДЛЯ КОЖНОЇ ДИТИНИ».

 


8.11.2019 | «Стоп булінг!»

Булінг широко розповсюджене явище та, в той же час, залишається так би мовити невидимим. Чому так відбувається? Мабуть через сором, беззахисність постраждалого та байдужість оточуючих. Та необізнаність щодо даного явища.

 


8.11.2019 | Проведено профілактично-роз’яснювальну роботу

4 листопада 2019 року фахівцями із соціальної роботи Снятинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснено виїзд в села району. Спільно із представниками місцевого самоврядування відвідано сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах. Фахівцями проведено оцінки потреб дитини та її сім’ї у наданні соціальних послуг.

 


8.11.2019 | Формування навичок ненасильницького спілкування" з сім'ями

В життя кожного з нас виникають ситуації коли нам здається, що наші діти нас не чують, не розуміють, не сприймають, коли ми засмучуємося через витівки наших дітей , відчуваєм своє безсилля. Такий стан речей може перерости в конфлікт, зіпсувати наші стосунки з дітьми, привести до повної втрати взаємної довіри.

 


7.11.2019 | Володимир Зеленський ініціює розгляд питання погашення заборгованості із зарплатні на підприємствах ДК «Укроборонпром»

Президент України Володимир Зеленський ініціює проведення консультацій за участі членів уряду з метою вирішення питання щодо заборгованості з виплати зарплати на підприємствах Державного концерну «Укроборонпром».

 


7.11.2019 | Денис Шмигаль: Івано-Франківщина є провідною областю у просуванні української культури

Сьогодні в обласній філармонії імені Іри Маланюк відбулися урочистості з нагоди Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Вітали із професійним святом тих, хто робить неоціненний внесок у відродження української національної культури, розвиток народної творчості та просвітницької діяльності очільники Прикарпаття – обласної державної адміністрації Денис Шмигаль і обласної ради Олександр Сич.

 


6.11.2019 | Медичні огляди - обов’язкові!

В області, як і в цілому по Україні зберігається епідемічний рівень поширення туберкульозу. Також область залишається епідемічним регіоном Західної України  щодо кількості зареєстрованих випадків геогельмінтозів.

 


6.11.2019 | В ОДА обговорили стратегію розвитку агропромислового комплексу області

5 листопада відбулося засідання робочої групи щодо формування стратегії розвитку агропромислового комплексу як складової Стратегії розвитку Івано-Франківської області на 2021-2027 роки, яке провів заступник голови обласної державної адміністрації Дмитро Романюк.

 РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області