5 Квітень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
20.02.2020 | Голова районної державної адміністрації Богдан Свіщовський прозвітував про виконану роботу у 2019 році на колегії райдержадміністрації

20 лютого в великій залі засідань адмінбудинку на колегії районної державної адміністрації голова райдержадміністрації Богдан Свіщовський провів публічний звіт про виконану роботу за 2019 рік. У роботі колегії взяли участь голова районної ради Іван Угрин, перший заступник голови райдержадміністрації Микола Пішак, заступник голови райдержадміністрації Микола Гуцуляк, секретар міської ради Марія Орищук, а також начальники управлінь і відділів райдержадміністрації, працівники апарату РДА, сільські голови, керівники установ та організацій району, представники ЗМІ.


20.02.2020 | В районі відбулась поминальна панахида увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні

Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину.


20.02.2020 | «СТОРІНКАМИ 100-ГО ЮВІЛЕЙНОГО ЖУРНАЛУ «ПЕРЕВАЛ»

Снятинська центральна районна бібліотека давно вже стала традиційним місцем для зібрань творчих, інтелігентних людей, тих, хто вміє відчувати душею красу художнього слова. З-правіку джерелом духовного багатства була книга. На Снятинщину з Івано-Франківська завітали, поет, прозаїк, заступник голови Національної спілки письменників України - Ярослав Ткачівський, член редакційної колегії, поет, заслужений журналіст України Іван Гаврилович та заслужений працівник культури України, директор обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка – Людмила Бабій, які спільно представили учасникам зустрічі 100-й ювілейний випуск журналу «Перевал».19.02.2020 | Засідання членів районного дорадчого органу у справах альтернативної служби

19 лютого 2020 року в Снятинській районній державній адміністрації  під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації  Пішака Миколи Івановича відбулося засідання комісії районного дорадчого органу у справах альтернативної служби. В якому взяли участь представники  Снятинської районної державної адміністрації, районної ради, управління соціального захисту населення, районного комісаріату. Засідання комісії мало на меті розгляд заяв жителів району, щодо проходження альтернативної (невійськової) служби.                                    


19.02.2020 | Виїзна робоча нарада по питанні ремонту дороги

18 лютого в селі Стецева відбулась виїзна робоча нарада щодо вирішення питання здійснення ремонту ділянки автомобільної дороги регіонального значення Р20 Снятин-Тязів у селах Стецева та Потічок. Участь у даній нараді взяли голова райдержадміністрації Богдан Свіщовський, перший заступник голови райдержадміністрації Микола Пішак, депутат районної ради Мирослав Остафійчук, керівник філії «Городенківська ДЕД» Марко Григорів, інженер служби автомобільних доріг у Івано-Франківській області Богдан Пасічник, голови Стецівської і Потічківської сільських рад Василь Личук та Іван Остафійчук.


19.02.2020 | Співчуваємо...

Снятинська районна державна адміністрація в особі голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського висловлює щирі співчуття з приводу смерті славного покутянина, поета і композитора Петра Коржа.

 

На жаль, словами важко загоїти у серці болючу рану втрати.

Адже смерть найріднішої людини – велике випробування.

В цю гірку мить щиро поділяємо горе Вашої сім’ї  та

разом з Вами схиляємо голову в глибокій скорботі.

Ім’я Вашого сина назавжди залишиться у пам’яті нашого краю

 

Вічна пам’ять та царство небесне!

 


19.02.2020 | РАННЬО – ВЕСНЯНИЙ ЗАХИСТ ПЛОДОВИХ ДЕРЕВ

Весна - найважливіший період в житті садових  дерев. Дбайливому господареві слід починати роботи в саду в перші теплі весняні дні. Саме в цей час  дерева потребують уваги та догляду найбільше. Починати доглядати за ними потрібно з обрізування. Перше, що потрібно зробити, це видалити пошкоджені морозами пагони, гілки  або їхні ділянки. Бажано також звільнити плодові дерева від пошкоджених, хворих, сухих або зростаючих углиб крони пагонів.  Якщо за зиму на них з’явилися  якісь  травми , механічні пошкодження ,ураження від гризунів або інших шкідників,лікування потрібно починати відразу ж.  Якщо пошкодження поверхневі ,то потрібно ретельно зачистити  травмовану ділянку дерева  і на рану нанести шар садового вару.

                   


18.02.2020 | Чиста криниця - чиста вода

Переважна більшість населення нашого району користується питною водою з криниць. Проте кринична вода,  не завжди може бути кришталево чистою. З різних причин у водойму проникає забруднення, відтак вода набуває неприємного запаху, змінюється її колір і смак.


18.02.2020 | Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих під час битви за Дебальцеве

Під керівництвом голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського, за участю голови районної ради Івана Угрина, першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака, заступника голови райдержадміністрації Миколи Гуцуляка, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ, підприємств та організацій району, представників ЗМІ, відбулася щотижнева оперативна нарада.


18.02.2020 | Звітний концерт народних та зразкових аматорських колективів Снятинського РБК

У неділю, 16 лютого, в районному будинку культури відбувся звітний концерт кращих народних та зразкових аматорських колективів Снятинського РБК. На творчий захід завітав заступник голови райдержадміністрації Микола Гуцуляк, який у вітальному слові підкреслив, що творчість аматорів засвідчує вірність рідному краю, краса якого втілюється у збереженні народних традицій, любові до животворних джерел народного мистецтва.РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області