17 листопад 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
13.09.2019 | Майстер-класі по виготовленню закладок до книжок

Фахівцями із соціальної роботи Снятинського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді напередодні Дня Знань, було проведено акцію «Шкільний портфелик». Діти із сімей, отримувачів послуг Центру, отримали шкільне приладдя та канцтовари необхідні для навчання та паралельно взяли участь у майстер-класі по виготовленню закладок до книжок.

 


13.09.2019 | Значення сім’ї для дитини

Значення сім’ї для дитини, людини та для суспільства в цілому важко переоцінити. Саме в сім’ї, людина народжується та формується як особистість. Але як бути, якщо дитина з якихось причин тимчасово не може проживати у рідній сім’ї? Як забезпечити гарантоване їй право на сімейне виховання та як допомогти рідній сім’ї, подолати складні життєві обставини та повернути дитину в сім’ю?

 


13.09.2019 | Профілактика булінгу (цькування) в закладі освіти

12 вересня 2019 року фахівцями із соціальної роботи Снятинського РЦСССДМ відвідано Хлібичинську ЗОШ І-ІІ ступенів з метою профілактики булінгу (цькування) в закладі освіти. З учнями 5 класу розглянули його типові ознаки, можливих учасників та місця найчастіших проявів цього явища. З’ясуввали, чим відрізняється булінг (цькування) від звичайної сварки чи конфлікту. Прослідкували етапи протікання булінгу (цькування) – від зародження до найвищої точки загострення.

 


13.09.2019 | Привітання

Спортивний клуб «Перша ластівка», її директора Курилюка Івана Васильовича та увесь тренерський склад клубу сердечно вітаю  з Днем фізичної культури і спорту.

 

Спортивний клуб «Перша ластівка», її директора Курилюка Івана Васильовича та увесь тренерський склад клубу сердечно вітаю  з Днем фізичної культури і спорту.

 

Своєю працею Ви підвищуєте престиж нашої держави та авторитет Снятинського району, постійно і наполегливо доводите всьому світові, що Україна вміє перемагати.

 

Ви є зразком тієї сили духу та впевненості у перемозі, які на сьогодні дуже потрібні всій Україні.

 

Пишаюся тим, що в надскладних умовах наші спортсмени з гордістю несуть прапори України та Снятинщини на міжнародних аренах.

 

У цей святковий день висловлюю вдячність спортсменам, тренерам, вашій великій спортивній родині за відданість справі, терпіння, прагнення до перемоги. Бажаю непереможного спортивного духу, нових досягнень і перемог на благо Снятинщини та України!

 

 

Голова районної

державної адміністрації                                                                        Богдан Свіщовський


13.09.2019 | Привітання

Шановні спортсмени, тренери, ветерани, прихильники та любителі спорту!

 

Дозвольте від щирого серця привітати вас зі святом людської величі та краси – Днем фізичної культури і спорту!

 

 

Відомо, що заняття фізкультурою загартовують не тільки тіло, а й дух людини, допомагають розвивати такі якості, як воля, цілеспрямованість, наполегливість, почуття товариства, благородство.

 

Приємно, що з кожним ро­ком зростає у нас в районі кількість спортивних майданчиків, відкриваються та оновлюються спортивні поля, спортзали. Займаються у них як любителі, так і професіонали, які своїми виступами на великій арені приносять і залікові очки, і честь, і славу Снятинському району. В цьому частка праці і досвіду тренерів — фахівців своєї справи, людей, закоханих в спорт.

 

  З нагоди свята зичу спортсменам високих здобутків та перемогу у змаганнях на славу Снятинського району, нових рекордів, родинного та сімейного затишку та тепла. Нехай ваш приклад буде поштов­хом для масового розвитку фізичної культури та спорту, взірцем для юних жителів нашого району! 

 

Голова районної

державної адміністрації                                                                            Богдан Свіщовський


13.09.2019 | Україна наполягає на зустрічі у Нормандському форматі на найвищому рівні у вересні – Володимир Зеленський

Україна наполягає, щоб зустріч у Нормандському форматі на рівні глав держав відбулася вже у вересні, заявив Президент Володимир Зеленський під час спілкування з представниками ЗМІ у Києві після зустрічі з Президентом Фінляндської Республіки Саулі Нііністьо.

 


13.09.2019 | Запровадження національної електронної транзитної системи наближає нас до ЄС, – Олексій Гончарук

Законопроекти, ухвалені сьогодні Парламентом, покликані зміцнити Україну як зсередини, так і ззовні. Про це заявив Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

 


13.09.2019 | Володимир Зеленський зустрівся зі звільненими українськими моряками

Президент України Володимир Зеленський зустрівся зі звільненими українськими військовими моряками, яких утримували в Російській Федерації, та членами їхніх родин.

 


12.09.2019 | Статистика інформує:

                                                              Діяльність колективних засобів розміщування

У 2018 році в області надання місць для тимчасового проживання здійснювали 67 колективних засобів розміщування (юридичних осіб), з них 46 (68,7%) – готелі та мотелі, 18 (26,9%)  – засоби розміщування на період відпустки та іншого тимчасового проживання (хостели, будинки відпочинку, пансіонати відпочинку,  бази  відпочинку,  туристські  бази,  гірські  притулки),  3 (4,4%) – інші засоби розміщування (гуртожитки для приїжджих, інші місця для тимчасового розміщування).

 


12.09.2019 | Засідання координаційної ради з питань відпочинку та оздоровлення дітей

Сьогодні під керівництвом Богдана Свіщовського відбулось засідання координаційної ради з питань відпочинку та оздоровлення дітей.

 РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області