23 жовтень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
19.10.2020 | Захистіть посіви озимої пшениці вже восени

Надскладні погодні умови осені 2020 року видалися для сільськогосподарських товаровиробників.Із-за дефіциту вологи в кінці серпня-перші половині вересня не можливо було провести підготовку полів під посів озимини.А дальше затяжні зливні дощі ,які практично зупинили всі польові роботи.Так станом на 20 жовтня ц.р.із-за перезволоження полів і не можливої роботи техніки в полі не зібраний урожай кукурудзи, сої та значної частини соняшнику.Посіяно озимих зернових культур.


19.10.2020 | Нарада щодо початку опалювального сезону 2020/21 років

19 жовтня о 09:00 год за дорученням голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішак відбулась нарада щодо початку опалювального сезону у бюджетних установах району у 2020/21 роках.


16.10.2020 | Представник облдержадміністрації Богдан Демкович здійснив прийом громадян у райдержадміністрації

Відповідно до протоколу наради у голови обласної державної адміністрації Віталія Федоріва від 22.09.2020 року № 58/0/7-20/01-129 щодо закріплення керівництва облдержадміністрації за територіальними громадами області визначено керівників структурних підрозділів облдержадміністрації. За Снятинським районом закріплено заступника начальника управління житлово-комунального господарства депртаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури облдержадміністрації Богдана Володимировича Демковича.


16.10.2020 | Синоптики попереджають про зниження температури повітря на Івано-Франківщині

В Івано-Франківському обласному центрі з гідрометеорології повідомили, що у зв’язку з вторгненням арктичного повітря з 17 жовтня на території області очікується значне похолодання. Внаслідок цього відбудеться перехід середньої добової температури повітря через +8° у бік зниження. 18-23 жовтня утримається холодна погода (очікувана середньодобова температура повітря 5-9° тепла).


16.10.2020 | В обласній державній адміністрації відбулося позачергове засідання Регіональної комісії ТЕБ і НС

Йшлося про рівні епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої SARS-CO-V-2. «Червоний» рівень епідемічної небезпеки встановлюється в Івано-Франківську.


16.10.2020 | В обласному центрі Прикарпаття встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19

На засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося 15 жовтня, було затверджено рішення про перегляд рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Також Комісії розглянула питання щодо обмежень в регіонах з «червоним» рівнем епідемічної небезпеки поширення COVID-19.


15.10.2020 | КНП СРР ''Снятинська ЦРЛ'' отримала унікальне лапароскопічне обладнання

За ініціативи голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського, цими днями, на озброєння хірургів Снятинської центральної районної лікарні поступило сучасне лапароскопічне обладнання,  яке виводить лікарню на новий рівень медичного обслуговування.


15.10.2020 | Ми повертаємо землю людям – Президент підписав указ щодо передачі сільгоспземель з державної до комунальної власності

Під час участі в Національному земельному форумі в межах робочої поїздки на Чернігівщину Президент України Володимир Зеленський підписав Указ № 449/2020 «Про деякі заходи щодо прискорення реформ у сфері земельних відносин». Документ передбачає передачу земель сільськогосподарського призначення з державної до комунальної власності.


15.10.2020 | Віталій Федорів обговорив із делегацією Міністерства культури та інформаційної політики України перспективи розвитку культурного потенціалу області

Сьогодні голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів зустрівся із делегацією Міністерства культури та інформаційної політики України, яка у рамках робочої поїздки завітала на Прикарпаття. Очолила делегацію заступник міністра Лариса Петасюк.


15.10.2020 | Уряд прийняв рішення продовжити дію адаптивного карантину до кінця 2020 року

Сьогодні під час засідання Кабінету Міністрів України було прийняте рішення щодо подовження карантинних обмежень до 31 грудня 2020 року. Про це під час брифінгу заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області