22 січень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
1.11.2019 | Про участь у Програмі комплексної модернізації багатоповерхівок «ЕНЕРГОДІМ»

3 вересня 2019 року відбувся повномасштабний запуск Фонду енергоефективності, метою якого є надання підтримки об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) для впровадження енергоефективних заходів шляхом надання грантів та запровадження комплексних технічних рішень з і врахуванням кращих європейських практик із термомодернізації будівель. ОСББ Снятинського району мають можливість взяти участь у Програмі комплексної модернізації багатоповерхівок «ЕНЕРГОДІМ».

 


1.11.2019 | Завершено дві інформаційні кампанії стосовно європейської та євроатлантичної інтеграції України

Держкомтелерадіо протягом 2019 року координував затверджені Кабінетом Міністрів України плани заходів із реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017-2020 роки та Стратегії комунікації у сфері європейської інтеграції на 2018-2021 роки. 


31.10.2019 | На засіданні комісії розглянули заяви жителів району щодо надання житлових субсидій

31 жовтня під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака відбулась комісія по розгляду заяв громадян для призначення і виплат державних соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям та житлових субсидій і пільг на оплату житлово-комунальних послуг.


31.10.2019 | Президент України: Головний пріоритет – рівні та єдині правила гри для всі

Президент України Володимир Зеленський заявив, що тільки чесна конкуренція дає змогу будувати успішну економіку, тому однакові правила гри для всіх – це пріоритет української влади.

 

 


31.10.2019 | Уряд підписав меморандум, що забезпечить покриття 4G на 90% території України

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук в рамках інвестиційного форуму в Маріуполі підписав меморандум із чотирма провідними операторами мобільного зв’язку на реорганізацію радіочастот у діапазоні 900 МГц. Це дозволить забезпечити всю територію України максимальним покриттям якісного мобільного зв’язку рівня 4G, а також надати широкосмуговий доступ до інтернету.


31.10.2019 | Медики закликають людей вакцинуватися проти дифтерії

Під головуванням міністра охорони здоров’я України Зоряни Скалецької відбулася селекторна нарада із начальниками та відповідальними особами структурних підрозділів з медичних питань обласних державних адміністрацій та міста Києва щодо ситуації із захворюваністю на дифтерію.


30.10.2019 | Рятувальники закликають: обігрівайтесь безпечно!

Снятинський РВ Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано – Франківській області, з метою запобігання виникнення пожеж та інших надзвичайних подій, звертається до громадян з проханням дотримуватися правил пожежної безпеки під час користування різними обігрівальними приладами.


30.10.2019 | Дифтерія

Дифтерія – це гостре інфекційне захворювання дихальних шляхів .Збудник дифтерії передається повітряно-крапельним шляхом або через предмети побуту , якими користується хворий.


29.10.2019 | Україна стоїть на порозі економічного прориву, зупинятися ми не збираємось – Володимир Зеленський

Україна робить усе необхідне для продовження співпраці з Міжнародним валютним фондом і підтримки економічного зростання, наголосив Президент Володимир Зеленський.

 


29.10.2019 | Відбулася нарада щодо електронного обліку деревини

Сьогодні у першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака за участі керівника агролісництва Михайла Том’яка, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації відбулася нарада з питань електронного обігу деревини.

 

 РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області