17 жовтень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
19.08.2019 | Сьогодні в Україні православні християни святкують Яблучний Спас, який символізує завершення літа та настання осені

У народі є така приказка: "Яблучний Спас – пішло літо від нас". Саме після Другого Спасу можна вже відчути перший подих осені, свіже прохолодне повітря, а подекуди й пожовкле листя. У релігійному значення це свято символізує Преображення Ісуса Христа. За Біблією, Христос завів трьох апостолів – Петра, Якова й Івана на гору Фавор і преобразився перед ними. Тоді вони побачили його Божество у людській природі.


16.08.2019 | Відбулось друге засідання організаційного комітету

Сьогодні відбулось, друге засідання організаційного комітету по відзначенні прийдешніх державних свят Дня державного прапора та 28-ї річниці Незалежності України за участі районного керівництва та членів оргкомітету.  

 

 


16.08.2019 | Одним із найважливіших елементів роботи органів пробації є співпраця із судом

Виконання рішень суду беззаперечно передбачає участь працівників пробації у судових засіданнях та співпраці із судом. З метою налагодження більш тісної співпраці, начальник Снятинського районного сектору філії Державної установи «Центру пробації» в Івано-Франківській області Євгеній Терентьєв, спільно із старшим інспектором Романом Веригою провели робочу зустріч із виконуючим обов’язки голови Снятинського районного суду Василем Мар’яновичем Собком. На зустрічі також були присутні заступник керівника апарату Снятинського районного суду Іванна Фесик, начальник Снятинського відділу Коломийської місцевої прокуратури Ірог Мельник, начальник Снятинського районного відділу державної виконавчої служби ГТУЮ в Івано-Франківській області Наталія Пазинюк. 


16.08.2019 | Захистимо Снятинський район від африканської чуми свиней та заразного вузликового дерматиту

Африканська чума свиней (АЧС) та заразний вузликовий дерматит великої рогатої худоби (ЗВД ВРХ) - одні із найбільш небезпечних інфекційних хворобукукавукпук44434аа свиней та ВРХ - сьогодні становлять значну загрозу тваринництву України.


16.08.2019 | ПЕРЕЛІК адміністративних послуг органів виконавчої влади, які надаються через центр надання адміністративних послуг Снятинської районної державної адміністрації

№  з/п

Найменування адміністративної послуги і суб’єкта надання адміністративної послуги

 

Державний реєстратор юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців

Снятинської райдержадміністрації

 

1

Державна реєстрація створення юридичної особи (крім громадського формування)

2

Державна реєстрація включення відомостей про юридичну особу, зареєстровану до 01 липня 2004 року, відомості про яку не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (крім громадського формування


15.08.2019 | Із сесійної зали

15 серпня відбулася двадцять шоста сесія районної ради сьомого демократичного скликання, яку провів голова районної ради Іван Угрин. У роботі сесії взяли участь депутат обласної ради Орися Книшук, голова райдержадміністрації Богдан Свіщовський, міський та сільські голови, керівники установ, представники правоохоронних органів, ЗМІ району.


15.08.2019 | Перевір дійсність документів з допомогою онлайн-сервісу Міграційної служби

Електронний сервіс «Перевірка недійсних документів» на офіційному веб-сайті ДМС працює уже понад два роки. З його допомогою відвідувачі можуть в режимі онлайн швидко та безкоштовно здійснити перевірку недійсних, викрадених або втрачених документів у базах даних Міграційної служби та МВС.


15.08.2019 | ОБЕРЕЖНО ГЛИСТИ!!!

Третє місце в світі по захворюваності серед інфекційних хвороб займають кишкові гельмінтози. Крім кишкових гельмінтозів, існують і не менш небезпечні для людини позакишкові гельмінтози, які можуть вражати будь-які органи і системи . При цьому зараження дорослих відбувається так само часто, як і дітей.

  


14.08.2019 | «Е-пенсія»: признач пенсію в «один дотик»

Пенсійний фонд України запровадив нову модель звернення громадян за призначенням пенсії в «один дотик» через вебпортал електронних послуг фонду. 


14.08.2019 | Чи будуть дітей без щеплень пускати до шкіл і садочків, - роз’яснення від МОН і МОЗ

Міністерство охорони здоров’я та Міністерство освіти і науки закликають батьків до 1 вересня зробити дітям усі необхідні за Національним календарем щеплення. Невакциновані діти, за винятком тих, які мають медичні протипоказання до вакцинації, не зможуть відвідувати дитячі садки та школи з іншими учнями.РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області