8 Квітень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
25.02.2020 | До уваги осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших категорій населення

Департамен соціальної політики облдержадміністрації інформує про порядок забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших категорій населення технічними та іншими засобами реабілітації.


24.02.2020 | Відбулась щотижнева онлайн-нарада

Сьогодні голова райдержадміністрації Богдан Свіщовський за участю заступника голови райдержадміністрації Миколи Гуцуляка, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації взяв участь в онлайн-нараді під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки.


24.02.2020 | Вічна слава і шана герою Василю Андрусяку!

24 лютого 1946 року героїчно загинув полковник УПА Василь Андрусяк. Напередодні, у неділю зранку, 23 лютого, голова районної ради Іван Угрин, заступник голови райдержадміністрації Микола Гуцуляк, міський голова Анатолій Шумко, члени районного Братства ОУН-УПА під проводом Ігоря Юринця, представники громади м. Снятин здійснили покладання квітів до пам’ятника Василю Андрусяку «Різуну», «Греготу». Поет Іван Грекуляк зачитав пам'ятного вірша на честь героя.


24.02.2020 | Проведено відпрацювання на практиці спільної взаємодії щодо ліквідації надзвичайної ситуації

19 лютого 2020 р. у відділенні стаціонарного догляду територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Снятинського району працівниками ДПРЧ-15 та МПК с.Стецева спільно з працівниками відділення проведено відпрацювання на практиці спільної взаємодії щодо ліквідації надзвичайної ситуації, пов’язаної з пожежею.


24.02.2020 | Нагадуємо про заходи безпеки та порядок дій при погіршенні погоднії умов

У зв’язку із погіршенням погодних умов та з метою запобігання й зменшення ризику виникнення надзвичайних ситуацій, які можуть викликати людські жертви і матеріальні збитки,  нагадуємо про заходи безпеки та порядок дій:


24.02.2020 | Відбулась щотижнева оперативна нарада

Під керівництвом голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського, за участю голови районної ради Івана Угрина, першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака, заступника голови райдержадміністрації Миколи Гуцуляка, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ, підприємств та організацій району, представників ЗМІ, відбулася щотижнева оперативна нарада.


21.02.2020 | Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) нагороджений грамотою департаменту соціальної політики

20 лютого 2020 р. у залі засідань облдержадміністрації відбулося засідання колегії департаменту соціальної політики облдержаджміністрації за підсумками роботи у 2019 році. Колектив Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) (директор Дороніна Галина Богданівна) нагороджений грамотою департаменту соціальної політики обласної державної адміністрації „За сумлінну працю, високий професіоналізм, відмінне забезпечення реалізації державної політики у соціальній сфері та за підсумками роботи 2019 року.

 


21.02.2020 | Співпраця (співробітництво) уповноваженого органу з питань пробації та соціальних служб

19 лютого 2020 року керівником Снятинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Івано-Франківській області Євгенієм Терентьєвим було проведено робочу зустріч із Директором Снятинського районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Аллою Каравацькою, щодо підбиття підсумків спільної роботи із суб’єктами пробації протягом 2019 року.


21.02.2020 | Сказ - хвороба особливо небезпечна

Нещодавно в межах с.Завалля при контрольному відстрілі лисиць була виявлена хвора на сказ лисиця. Це свідчить про циркуляцію вірусу сказу в природі і можливу передачу цього захворювання від диких тварин до свійських, а також до людини.  


20.02.2020 | Голова районної державної адміністрації Богдан Свіщовський прозвітував про виконану роботу у 2019 році на колегії райдержадміністрації

20 лютого в великій залі засідань адмінбудинку на колегії районної державної адміністрації голова райдержадміністрації Богдан Свіщовський провів публічний звіт про виконану роботу за 2019 рік. У роботі колегії взяли участь голова районної ради Іван Угрин, перший заступник голови райдержадміністрації Микола Пішак, заступник голови райдержадміністрації Микола Гуцуляк, секретар міської ради Марія Орищук, а також начальники управлінь і відділів райдержадміністрації, працівники апарату РДА, сільські голови, керівники установ та організацій району, представники ЗМІ.РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області