11 грудень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
1.10.2019 | Денис Шмигаль: Прикарпаття отримає близько двох з половиною мільйонів євро для розвитку регіону

Сьогодні в залі засідань облдержадміністрації за участі Дениса Шмигаля, директора Спільного технічного секретаріату Програми HU-SK-RO-UA Арона Сокача відбулася офіційна Церемонія підписання грантових контрактів у рамках Програми транскордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020».


1.10.2019 | Глава держави підписав указ щодо підтримки сімей, які виховують дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування

Президент України Володимир Зеленський у День усиновлення, 30 вересня, підписав Указ «Про деякі питання забезпечення прав та законних інтересів дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, розвитку та підтримки сімейних форм виховання дітей».


30.09.2019 | Відбулась щотижнева оперативна нарада

Під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака, за участю голови районної ради Івана Угрина, заступника голови райдержадміністрації Миколи Гуцуляка, керівника апарату райдержадміністрації Вікторії Клипич, керівників установ, підприємств та організацій району, представників ЗМІ, відбулася щотижнева оперативна нарада.


30.09.2019 | Микола Пішак здійснив прийом громадян

Першим заступником голови районної державної адміністрації Миколою Пішаком 30.09.2019 року було проведено черговий прийом громадян з особистих питань. В результаті було розглянуто 3 звернення, які в основному стосувалися земельних спорів з суміжними землекористувачами, соціального захисту та щодо відключення світла, газу.   


30.09.2019 | Денис Шмигаль: Використання коштів ДФРР буде на особливому контролі

«За дорученням Уряду, пріоритетне питання в області сьогодні – щоденний контроль за використанням коштів Державного фонду регіонального розвитку та виділення співфінансування з місцевих бюджетів і розробка проектно-кошторисної документації з відповідними висновками. З 1 листопада кошти фонду будуть відкликані для тих, хто до цього часу не наведе лад. Маємо один місяць на те, щоб цей фінансовий ресурс не був забраний із Прикарпаття», - наголосив голова ОДА Денис Шмигаль під час щотижневої наради.


30.09.2019 | Легалізація зайнятості: наслідки та відповідальність

Легалізація трудових відносин включає в себе, в основному, два аспекти: це легалізація зайнятості та легалізація заробітної плати. Нелегальна зайнятість - це, звичайно, використання роботодавцями найманої робочої праці без належного оформлення трудових відносин. Для цього роботодавцями крім традиційного використовуються й інші способи: це так звані стажування чи застосування випробувального терміну або оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час. При цьому роботодавці здебільшого трактують ці поняття на свій лад, переконуючи себе, що  на цей період можна працівників офіційно не оформляти.


27.09.2019 | Презентація курсів навчання

24 вересня у Снятинському центрі дитячої та юнацької творчості  Снятинською районною філією Івано-Франківського ОЦЗ за участю соціальних партнерів відбулась презентація курсів цільового призначення з підготовки машиністів (кочегарів),  операторів котелень.


27.09.2019 | НАССР уже є обов’язковим і на малих потужностях

20 вересня, завершився перехідний період для операторів ринку харчових продуктів щодо впровадження постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках.


27.09.2019 | До уваги жителів Снятинського району!
Повідомляємо, що 4 жовтня 2019 року з 10.00 год до 12.00 год. у приміщенні  Снятинського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області (м. Снятин вул. Р.Шухевича,7) проводитиметься прийом громадян виїзним консультативним пунктом з надання безоплатної правової допомоги Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області.

27.09.2019 | Вулична акція «Кожен постраждалий має право на допомогу!»

26 вересня на Снятинщину завітали представники БФ «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ» з метою ідентифікації постраждалих від торгівлі людьми осіб та інформування громадян про можливість отримання допомоги. До вуличної акції «Кожен постраждалий має право на допомогу!» долучилися фахівці та волонтери центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Під час акції перехожим роздавали буклети з інформацією, куди звертатися в разі виявлення фактів про торгівлю людьми, або ж якщо особа сама є постраждалою. Акція відбулася за підтримки департаменту соціальної політики Івано-Франківської ОДА в рамках заходів обласної комплексної програми соціального захисту населення Івано-Франківської області на 2017-2021 роки.РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області