12 Липень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
29.04.2020 | Служба зайнятості пропонує безкоштовні онлайн-сервіси

Побудова кар’єри – це певний алгоритм дій, які дозволяють кожній особі рости в професійному плані, бути більш цінним працівником на ринку праці, більше заробляти, досягати бажаних результатів у процесі трудової діяльності. А вдало будувати кар’єру виходить краще, коли обраний професійний шлях відповідає особистісному потенціалу.


28.04.2020 | Легалізація трудових відносин і заробітної плати

Крім багатьох інших негараздів сьогодні в Україні гостро стоїть проблема легалізації трудових відносин та заробітної плати. На жаль, відносини  між роботодавцями та найманими працівниками не завжди відповідають нормам законодавства. Часто працівники отримують офіційну зарплату  меншу за мінімальну (або на рівні мінімальної), а решту зарплати — у “конверті”. Таким способом роботодавці ухиляються від сплати податку. 


28.04.2020 | Нарада з питань погашення заборгованості із заробітної плати

Під головуванням голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського відбулась нарада з питань погашення заборгованості із заробітної плати. Нарада проводилась за участю голови районної ради Івана Угрина, першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака та  керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.


28.04.2020 | Для українців, які хочуть повернутися додому, заплановано нові рейси

Міністерство інфраструктури України анонсувало відновлення низки спеціальних рейсів до України з різних країн світу, щоб українці, які перебувають зараз за кордоном і хочуть повернутися додому, мали таку змогу. Про це повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій.


28.04.2020 | На Івано-Франківщині вже 783 хворих на COVID-19

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 9:00 28 квітня в Україні 9410 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 239 летальних, 992 пацієнти одужали. Зокрема, хворобу підтверджено у 639 дітей та 1 843 медиків.


28.04.2020 | На Прикарпатті відновлюють ліси

Про лісовідновні роботи у Болехівському лісгоспі тривають повідомили в Івано-Франківському обласному управлінні лісового та мисливського господарства. Цієї весни заплановано молодими сіянцями заліснити 92 гектари. Для цього лісівники виростили у власних розсадниках понад 400 тис. сіянців лісових культур. На даний час у Болехівському лісгоспі заліснення провели на 12 гектарах.


28.04.2020 | Про захворюваність жителів Снятинського району на коронавірусну інфекцію

Снятинська міжрайонна філія ДУ «Івано-Франківський ОЛЦ МОЗ України» інформує про захворюваність жителів Снятинського  району на корона вірусну інфекцію COVID-19 станом на 9 год. 28.04.2020 р. Всього зареєстровано 47 підозр на захворювання COVID-19, в тому числі 17 лабораторно підтверджених випадків корона вірусної інфекції.


27.04.2020 | Електронний довідник

ПБО «БФ «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ» спільно з департаментом соціальної політики Івано-Франківської ОДА, розробили електронний довідник, який містить детальну інформацію про структурні підрозділи облдержадміністрації, райдержадміністрацій, установи та громадські організації, які здійснюють заходи з протидії домашнього насильства, попередження злочинів торгівлі людьми та надання допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми в Івано-Франківській області.

 

Електронний довідник знаходиться за посиланням:

https://drive.google.com/open?id=1NdYVL4VMa66SuZSD_mYmmnj2MFI0gBQD&usp=sharing


27.04.2020 | Віталій Федорів: Головне завдання влади – виплата підвищеної оплати праці медикам, які беруть участь у лікуванні пацієнтів з COVID-19

Віталій Федорів під час щоденного онлайнбрифінгу розповів про зустріч із Президентом України Володимиром Зеленським та ряд важливих доручень щодо пріоритетних напрямків роботи.


27.04.2020 | Які заходи слід запровадити в установах та на виробництві, щоб запобігти COVID-19

28 квітня в Україні відзначають День охорони праці. Цьогоріч він присвячений боротьбі з пандемією коронавірусу. З метою профілактики інфікування COVID-19 на робочому місці роботодавці, зокрема мають розробити відповідний план реагування, враховуючи всі напрями роботи та завдання, що виконуються працівниками, а також потенційні джерела зараження, організувати роботу так, щоб забезпечити:РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області