6 грудень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
25.09.2019 | Продукти харчування від українського виробника у попиті на Прикарпатті

За інформацією головного управління статистики в області, в асортименті підприємств оптової та роздрібної торгівлі Івано-Франківщини, як і в попередні роки, переважає продукція українських виробників. Так, на оптовому ринку області у січні-червні цього року майже 70% становили товари вітчизняного виробництва (в Україні – 44,3%). Оптовий ринок продовольчих товарів області на 89,3% був заповнений товарами українських виробників (для порівняння – в Україні на 76,3%), непродовольчих товарів – на 65,3% (в Україні – 38%).


25.09.2019 | Запитай у лікаря про здоров’я шкіри!

МОЗ України запрошує до спілкування з лікарем-дерматологом у онлайнформаті «Запитай у лікаря». Тема шостого випуску – здоров’я шкіри.


25.09.2019 | Сталий розвиток неможливий у світі, де панують геополітичні стратегії, що аплодують вторгненню до інших держав і порушенню прав людини, – Володимир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський висловив сподівання, що завдяки підтримці міжнародних партнерів вдасться досягнути повернення українських територій політико-дипломатичним шляхом, припинення війни та встановлення миру. 


25.09.2019 | Безпечний опалювальний сезон в навчальних та дошкільних закладах

Під час опалювального сезону в навчальних закладах з’являється висока ймовірність виникнення нещасних випадків, аварій, пожеж, вибухів, у тому числі під час експлуатації котелень, причинами яких є недотримання вимог безпеки з питань охорони праці.


25.09.2019 | Про протруєння насіння озимих зернових культур

Захист зернових культур від хвороб буде залежати від якісного передпосівного протруєння насіння, яке позбавить в майбутньому від багатьох проблем. Також слід зауважити, що протруєння насіння є єдиним заходом боротьби проти сажкових хвороб та найефективніший метод захисту від насіннєвої та ґрунтової інфекції у початкових фазах розвитку.


24.09.2019 | Володимир Зеленський підписав закон про встановлення процедури імпічменту Президента України

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон України «Про особливу процедуру усунення Президента України з поста (імпічмент)» № 39-ІХ, ухвалений Верховною Радою 10 вересня 2019 року. Закон визначає повноваження, порядок створення та діяльності спеціальної тимчасової слідчої комісії. Саме вона проводитиме розслідування вчинення Президентом України злочину, зокрема державної зради.


24.09.2019 | ЗАПРОШУЄМО ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ ПРОЙТИ ДИСТАНЦІЙНЕ ОНЛАЙН-НАВЧАННЯ ЗА КУРСОМ «РОЗУМНА ВЗАЄМОДІЯ»

У плані заходів Сприяння розвитку громадянського суспільства на 2018  рік Уряд затвердив дистанційне онлайн-навчання державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування за курсом «Розумна взаємодія», який  створений за ініціативи Британської Ради в Україні та спрямований на налагодження ефективної співпраці з громадянами з використанням сучасних технологій.

 


24.09.2019 | Педикульоз та його профілактика

Педикульоз -це паразитарне захворювання шкіри та волосся . На людині може паразитувати  головна воша, платяна воша та лобкова воша. Живиться воша кров'ю, при  своєму  розвитку  проходять  3  стадії: яйце-гнида, личинка  і статевозріла воша.  Яйце має довгасту форму (1.0- 1.5 мм довжини),  жовтувато-білого кольору,  міцно склеєна  з волоссям. Личинка сірувато-коричневого   кольору,   пересувається    за допомогою 3   пар   лапок,  а  кігтиками,  що  дозволяє  їм  міцно триматися на волоссі або тканині, в т.ч. синтетичній. 


24.09.2019 | СНЯТИСЬКЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ ІНФОРМУЄ

На   численні  звернення  громадян  міста  Снятина  на їдкий запах  екскрементів , який  поширюється  внаслідок  роботи  птахофабрик,  районне  управління  ГУ  Держпродспоживслужби  в  Івано-Франківській  області  інформує , про  побічні  продукти, які  утворюються  під  час  технологічного  процесу  птахофабрики.


24.09.2019 | ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ ВОЛОНТЕРІВ ПРОБАЦІЇ

Однією з пирчин, які здійснюють негативний вплив на розвиток нашого суспільства і держати, нині є високий рівень злочиності. Це негативно впливає на безпеку людей, їх життєдіяльність, нормальні відносини в родтнах та суспільстві. Для вирішення частин цих проблемних моментів та поверення до нормального законослухняного життя в суспільстві осіб, які вчинили правопорушення в Україні з 2015 року створено систему пробації.РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області