23 жовтень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
16.10.2020 | В обласній державній адміністрації відбулося позачергове засідання Регіональної комісії ТЕБ і НС

Йшлося про рівні епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої SARS-CO-V-2. «Червоний» рівень епідемічної небезпеки встановлюється в Івано-Франківську.


16.10.2020 | В обласному центрі Прикарпаття встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19

На засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося 15 жовтня, було затверджено рішення про перегляд рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Також Комісії розглянула питання щодо обмежень в регіонах з «червоним» рівнем епідемічної небезпеки поширення COVID-19.


15.10.2020 | КНП СРР ''Снятинська ЦРЛ'' отримала унікальне лапароскопічне обладнання

За ініціативи голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського, цими днями, на озброєння хірургів Снятинської центральної районної лікарні поступило сучасне лапароскопічне обладнання,  яке виводить лікарню на новий рівень медичного обслуговування.


15.10.2020 | Ми повертаємо землю людям – Президент підписав указ щодо передачі сільгоспземель з державної до комунальної власності

Під час участі в Національному земельному форумі в межах робочої поїздки на Чернігівщину Президент України Володимир Зеленський підписав Указ № 449/2020 «Про деякі заходи щодо прискорення реформ у сфері земельних відносин». Документ передбачає передачу земель сільськогосподарського призначення з державної до комунальної власності.


15.10.2020 | Віталій Федорів обговорив із делегацією Міністерства культури та інформаційної політики України перспективи розвитку культурного потенціалу області

Сьогодні голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів зустрівся із делегацією Міністерства культури та інформаційної політики України, яка у рамках робочої поїздки завітала на Прикарпаття. Очолила делегацію заступник міністра Лариса Петасюк.


15.10.2020 | Уряд прийняв рішення продовжити дію адаптивного карантину до кінця 2020 року

Сьогодні під час засідання Кабінету Міністрів України було прийняте рішення щодо подовження карантинних обмежень до 31 грудня 2020 року. Про це під час брифінгу заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.


15.10.2020 | 18 жовтня - Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Торгівля людьми є глобальним злочинним бізнесом, сучасною формою рабства, порушенням прав людини. Саме тому щорічно 18 жовтня відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми, започаткований у жовтні 2007 року Європейським Парламентом. Факт його відзначення є нагадуванням про актуальність проблеми торгівлі людьми, а також необхідність об’єднання зусиль для протидії цьому явищу, переслідуванні злочинців, надання допомоги постраждалим, ведення превентивної роботи. Не байдужість громадськості до цього явища і візуалізація проблеми на глобальному рівні – запорука успішної боротьби з проблемою.


14.10.2020 | На Снятинщині гідно відзначили День Захисника України, 78- ліття Української Повстанської Армії та День Українського козацтва

На честь глибоко духовного, патріотичного всенародного свята у Снятині біля пам’ятника Провіднику ОУН, Герою України Степана Бандери відбувся молитовний мітинг. Після звуків гімну "Ще не вмерла України" під святим Покровом Небесної Захисниці усіх народів священнослужителі, декан Снятинський Української Греко-Католицької Церкви Теодор Оробець та протоієрей Православної Церкви України Микола Марусяк відправили панахиду за полеглих захисників України, які у різні історичні епохи захищали рідну землю, хто після Революції Гідності пішов на Схід, щоб із зброєю, під градами і мінометами чинити смертельну відсіч московському агресору.


13.10.2020 | З’явився атлас нового адміністративно-територіального устрою України

Фахівці Товариства дослідників України за ініціативи Міністерства розвитку громад та територій України підготували «Атлас адміністративно-територіального устрою України. Новий районний поділ та територіальні громади: 2020».


13.10.2020 | Майже на 305 мільйонів гривень зросли надходження ПДФО до зведеного бюджету від прикарпатських платників податків

Цьогоріч податку на доходи фізичних осіб надійшло на 304,3 млн грн більше, ніж за відповідний період минулого року. Про це повідомили в Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області.РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області