22 жовтень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
1.02.2021 | Проведення уповноваженим органом з питань пробації соціально-виховної роботи із суб’єктами пробації

Згідно з Конституцією України кожна людина має право на працю, яку вона вільно обирає або на яку вільно погоджується. На сьогодні є чимало громадян, які живуть днем нинішнім, надаючи перевагу сумнівним заробіткам, таким чином відбувається використання найманої праці без оформлення трудових відносин, так звана «тіньова» зайнятість. Однією з категорій громадян, які погоджуються на такий вид праці, є особи, які знаходяться у конфлікті з законом.


29.01.2021 | Андрій Бойчук: Медичні заклади області отримають 900 кисневих балонів чеського виробництва

В державі та області реалізується комплекс заходів для боротьби з поширенням COVID-19. Важливу роль у цьому процесі відіграє забезпечення пацієнтів медичних закладів киснем. Задля оперативного вирішення ситуації Уряд звернувся до НАК «Нафтогаз України» щодо закупівлі десяти тисяч кисневих балонів для потреб лікувальних закладів держави.


29.01.2021 | Уряд запровадив компенсації для громадян, у яких встановлене електроопалення, - Прем’єр-міністр

Кабінет Міністрів України під час чергового засідання 27 січня підтримав рішення про компенсації громадянам, у яких встановлено електроопалення. Як зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, загальна сума компенсацій становитиме 1,4 мільярда гривень. «Важливо, що це буде стосуватися не лише українців, які мають електроопалення, а й багатодітних сімей, прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу. Наголошую, що людям не треба буде кудись ходити і носити довідки. Такі компенсації будуть автоматичні», — підкреслив Денис Шмигаль.


29.01.2021 | Державна архівна служба України організовує обговорення питань створення та налагодження належного функціонування архівних підрозділів у територіальних громадах

Належна організація діяльності новостворених органів місцевого самоврядування значною мірою залежить від їх документаційного забезпечення, а отже, потребує невідкладної організації служб діловодства як структурних підрозділів їх виконавчих органів.


28.01.2021 | Андрій Бойчук зустрівся з румунськими дипломатами

Сьогодні голова обласної державної адміністрації Андрій Бойчук провів зустріч із Генеральним консулом Румунії в Чернівцях Іриною – Лореданою Стенкулеску та консулом Даном Константіном. В ході діалогу обговорили стан і перспективи подальшої співпраці. Відзначалося, що Прикарпаття має тісні стосунки із сусідньою державою, особливо в науково-технічній, торговельно-економічній та культурній сферах. У рамках програм «Румунія-Україна» та «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна» область безпосередньо з румунськими партнерами втілює 24 проєкти у сфері охорони здоров’я, туризму, освіти, охорони навколишнього середовища та безпеки.


28.01.2021 | Лабораторні послуги населенню

Снятинська міжрайонна філія ДУ «Івано-Франківський ОЛЦ МОЗ України» пропонує ряд послуг   для населення та підприємців, а саме: санітарно-хімічні та мікробіологічні дослідження води питної, зокрема водопровідної та криничної на слідуючі показники : органолептичні (запах, присмак, колірність та мутність), азотної групи (аміак, нітрити, нітрати), солевий склад (кальцій, магній, залізо, сульфати , хлориди та інші ), бактеріальне забруднення  (число бактерій в 1 см3 води, індекс БГКП, число патогенних мікроорганізмів) . Якщо у вас виникають  сумніви щодо якості води питної, яку ви вживаєте , звертайтеся в нашу установу для проведення лабораторного аналізу.


28.01.2021 | Нарада за участі голови Коломийської РДА Любомира Глушкова

Сьогодні у приміщенні адмінбудинку відбулась виїзна нарада голови Коломийської райдержадміністрації Любомира Глушкова. Участь у нараді взяли голова райдержадміністрації, заступник голови комісії з реорганізації Городенківської, Снятинської районних державних адміністраціїй шляхом їх приєднання до Коломийської районної державної адміністрації Богдан Свіщовський, перший заступник голови райдержадміністрації, член комісії з реорганізації  Микола Пішак, заступник голови райдержадміністрації, член комісії з реорганізації Микола Гуцуляк, керівник апарату райдержадміністрації, член комісії з реорганізації Вікторія Клипич, а також представники апарату Коломийської РДА, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, які зараз в процесі ліквідації та керівники установ та організацій району.


27.01.2021 | Світлана Онищук: Найбільш вразливі верстви населення повинні бути під постійною увагою представників соціальної сфери

На виконання доручення Міністерства соціальної політики України сьогодні заступник голови обласної державної адміністрації Світлана Онищук за участю керівників обласних правоохоронних та контролюючих органів провела нараду щодо виявлення і встановлення фактів надавачів соціальних послуг недержавного сектору з проживання та утримання людей похилого віку, осіб з інвалідністю та інших вразливих верств населення.


27.01.2021 | З ініціативи Глави держави уряд затвердив постанову про доступну іпотеку в межах 7% річних

На виконання завдання Президента України Володимира Зеленського Кабінет Міністрів затвердив постанову про здешевлення вартості іпотечних кредитів. Глава держави неодноразово наголошував на важливості зменшення відсотка за кредитами на придбання житла. З минулої осені низка банків почала надавати іпотеку під 10%, але Президент поставив завдання знизити відсоткову ставку до 7%.


27.01.2021 | Андрій Бойчук відкрив оновлений навчально-практичний центр ВПУ №21

Сьогодні на базі ВПУ №21 м. Івано-Франківська голова облдержадміністрації Андрій Бойчук відкрив оновлений навчально-практичний центр з підготовки кваліфікованих робітників за трьома професіями електротехнічного виробництва “Зварник. Електрогазозварник. Електрозварник ручного зварювання”.РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області