30 Вересень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
3.07.2020 | Віталій Федорів: Для виплати постраждалим від повені прикарпатцям Уряд перерахував кошти на казначейський рахунок

2 липня задля ліквідації наслідків стихії природного характеру Кабінет міністрів України ухвалив розпорядження про виділення коштів з резервного фонду Державного бюджету, зокрема, для Івано-Франківської області у сумі 480 мільйонів гривень.


3.07.2020 | Легалізація заробітної плати – гарантія соціального захисту громадян

Кожна людина має право на працю, тобто можливість заробляти собі на життя працею, яку вона вільно обирає або на яку вільно погоджується. В умовах сьогодення негативним явищем нашого суспільства є нелегальна зайнятість. Це тягне за собою низку проблем і для самого працівника, а саме: втрату за цей період права на матеріальне забезпечення у випадку безробіття та у разі часткової або повної втрати працездатності, незарахування часу нелегальної роботи до страхового стажу.   


2.07.2020 | ЯК БЕЗПЕЧНО ПІТИ ВІД ЛЮДИНИ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ НАСИЛЬСТВО

Зазвичай люди, які зазнають домашнього насильства, не розуміють, що зіткнулись із ним. У суспільстві існує думка, що насильством слід вважати лише фізичні вияви агресії. Проте експерти говорять про його наступні різновиди.


2.07.2020 | Департамент з питань виконання кримінальних покарань звертає увагу на важливість подальшого розвитку в Україні інституту Пробації

Напередодні розгляду Проекту Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо розвитку системи пробації, збільшення альтернатив позбавлення волі та створення умов для зниження рецидивної злочинності", звертаємо Вашу увагу на важливість подальшого розвитку в Україні інституту Пробації.

 


2.07.2020 | В районі провели семінар-навчання для власників закладів ресторанного господарства

Спеціалісти районного управління головного управління Держпродспоживслужби області на базі райдержадміністрації провели семінар-навчання із власниками закладів громадського харчування. Учасникам заходу було доведено постанову головного державного санітарного лікаря України від 02.06.2020 р. № 32 «Про внесення змін до Тимчасових рекомендацій», роз’яснено вимоги щодо організації протиепідемічних заходів у закладах громадського харчування на період карантину, у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби.


2.07.2020 | До уваги виборців!

З наближенням місцевих виборів Центральна виборча комісія затвердила постанови від 18 травня 2020 року № 88 “Про Порядок розгляду звернення виборця щодо зміни виборчої адреси відповідно до частини третьої статті 8 Закону України "Про Державний реєстр виборців"” та від 11 червня 2020 року № 103 “Про Порядок визначення виборчої адреси виборця, який не має зареєстрованого місця проживання”.


2.07.2020 | ІЗ СЕСІЙНОЇ ЗАЛИ

31-а сесія районної ради: з акцентом на охорону здоров’я та ліквідацію наслідків стихії на Снятинщині. Другого липня відбулося пленарне засідання чергової 31 сесії районної ради сьомого демократичного скликання, яку провів голова районної ради Іван Угрин. У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Богдан Свіщовський, Снятинський міський голова Анатолій Шумко, депутати, доповідачі, запрошені. Сесія пройшла з дотриманням усіх карантинних правил. Перш ніж розпочалося голосування за заплановані на сесію проекти рішень, до порядку денного включено надважливе питання щодо стану водозахисних споруд у нашому районі, який постраждав від великого червневого паводку. Відповідне звернення депутати прийняли у фіналі сесії, яка відбулася оперативно та конструктивно.


1.07.2020 | В лікарнях області пацієнтами із COVID-19 зайняті понад 20 відсотків ліжок

Всього в лікувальних закладах Івано-Франківській області, які входять до першої лінії та передбачені для лікування хворих з гострою респіраторною хворобою, спричиненою коронавірусом, розгорнуто 1246 ліжок для таких пацієнтів. Станом на 30 червня зайняті 260, що становить 20,8%.


1.07.2020 | Віталій Федорів: Прикарпаття отримало технічну допомогу від міжнародних партнерів вартістю близько 11 мільйонів гривень

Через Міжнародний механізм цивільного захисту ЄС Івано-Франківщина отримала гуманітарну допомогу для рятувальників від Італійської Республіки. Обладнання, - а це мотопомпи, водозахисні костюми, польові намети, водяні насоси, генератори, ліхтарі, бензопили, гідрокостюми та рятувальні жилети, - будуть передані рятувальникам у райони області.


1.07.2020 | В районі розпочалися жнива

Господарства приступили до збирання ранніх зернових культур врожаю поточного року. З метою ознайомлення з ходом жнив сьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Микола Пішак відвідав сільськогосподарську приватну фірму «Богдан і К».РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області