23 жовтень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
12.10.2020 | Євген Фербей: За минулий тиждень в області на COVID-19 захворіли 25 учнів та 44 працівників закладів загальної середньої освіти

У 2020/2021 навчальному році на Прикарпатті функціонує 662 заклади загальної середньої освіти, в яких навчається 161046 учнів, освітній процес забезпечують 28058 працівників. Про ситуацію із захворюваністю на коронавірус в галузі розповів заступник голови облдержадміністрації Євген Фербей.


12.10.2020 | Служба зайнятості – демобілізованим учасникам АТО/ООС

З метою сприяння зайнятості військовослужбовцям, які брали участь в антитерористичній операції/операції об’єднаних сил, Івано-Франківською обласною службою зайнятості здійснюється комплексна система заходів та створені належні умови для їх обслуговування.


12.10.2020 | На Івано-Франківщині оновили рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19

На засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося 9 жовтня, було затверджено рішення про перегляд рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19.


12.10.2020 | Підприємства Івано-Франківщини перерахували до зведеного бюджету 572,5 мільйона гривень податку на прибуток

Підприємства Івано-Франківщини впродовж січня-вересня 2020 року перерахували до зведеного бюджету 572,5 мільйона гривень податку на прибуток. До державного бюджету надійшло 513,4 млн грн податку на прибуток, а місцеві бюджети отримали – 59,1 млн гривень. Про це повідомили в головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області.


9.10.2020 | Прем’єр-міністр скликав нараду з регіонами щодо ситуації з COVID-19

У п’ятницю, 9 жовтня, Прем’єр-міністр Денис Шмигаль скликав нараду з головами державних обласних адміністрацій, за участі Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олексія Данілова, щодо ситуації з поширенням на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.


9.10.2020 | Центральна виборча комісія ухвалила Роз’яснення щодо здійснення охорони приміщень виборчих комісій під час місцевих виборів

8 жовтня відбулося чергове засідання Центральної виборчої комісії, під час якого Комісія затвердила Роз’яснення щодо застосування окремих положень Виборчого кодексу України стосовно забезпечення здійснення охорони приміщень виборчих комісій органами Національної поліції України під час місцевих виборів.


9.10.2020 | Про ситуацію із поширенням COVID-19 на Прикарпатті говорили під час пресконференції в ОДА

Сьогодні, 9 жовтня, під час брифінгу з поширення та протидії коронавірусної інфекції, про ситуацію в області повідомили заступник директора департаменту охорони здоров’я Володимир Дзьомбак та заступник директора «Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України» Тетяна Джус.


9.10.2020 | Чому виникають «шкільні хвороби»?

«Шкільні» хвороби – захворювання, що діагностують у  дітей шкільного віку (від 6 до 17 років). Найчастіше це захворювання опорно-рухового апарату, шлунково-кишкового тракту та органів зору. Першим захворюванням, яке спостерігається мало не в кожної дитини - це порушення постави, причиною якого часто є невідповідність обладнання навчальних закладів   санітарно-гігієнічним вимогам.  


9.10.2020 | Роз’яснення «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива"

Відповідно до норм Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постанової Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 року № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива" (зі змінами) (далі - Положення), житлова субсидія призначається за наявності різниці між розміром плати за житлово-комунальні послуги в межах соціальних норм житла, соціальних нормативів користування житлово-комунальними послугами і розміром обов`язкового відсотка платежу, визначеного в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.    


8.10.2020 | Віталій Федорів: Україна рухається у напрямку впровадження сучасних європейських практик із збереження екології

Сьогодні у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника відбулося відкриття Національного форуму «Поводження з відходами в Україні: законодавство, економіка, технології».РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області