12 грудень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
29.11.2019 | Йододефіцит і його профілактика

Йододефіцит — розлад здоров’я, пов’язаний із дефіцитом йоду. ВООЗ розглядає його як найбільш поширене у всьому світі захворювання неінфекційного характеру. Проблема йодного дефіциту є глобальною для населення усіх континентів. В Україні до таких регіонів відносять Карпати та Полісся.   


29.11.2019 | Епідемічна ситуація з грипу та ГРВІ в районі на 48 тижні 2019 р.

З початку епідсезону 2019-2020р. в районі на  ГРВІ захворіло 980 осіб, в тому числі 607 дітей до 17 років, що становить 61,9%. В  районі протягом  9 тижнів епідсезону  проти грипу вакциною «Ваксігрип», вакциновано 232 особи.


29.11.2019 | Оперативна інформація гідрометцетру

Вдень 2 грудня в західних, Вінницькій, Житомирській областях, протягом доби 3 грудня в Україні, крім південних областей, сніг та мокрий сніг, утворення снігового покриву висотою 3- 8 см. В Карпатах значний сніг утворення снігового покриву висотою  10-20 см    (І рівень небезпечності, жовтий).


29.11.2019 | Про перерахунок пенсій у зв’язку із збільшенням прожиткового мінімуму з 01.12.2019

У зв’язку зі зростанням з 1 грудня 2019 року прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, з 1564 грн. до 1638 грн., як то передбачено Законом України “Про Державний бюджет України на 2019 рік”, органами Пенсійного фонду в черговий раз провадитимуться перерахунки пенсійних виплат прикарпатців. В результаті чого зміняться розміри пенсійного забезпечення для різних категорій громадян, яким виплачуються надбавки, підвищення, інші доплати, залежні від цього показника.


29.11.2019 | Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад у рамках проекту "Карпатська мережа регіонального розвитку"

Асоціація органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати-Україна» оголошує Конкурсу підтримки місцевих карпатських громад. Конкурс проводиться у рамках проекту «Карпатська мережа регіонального розвитку», який реалізується спільно із Міністерством розвитку громад і територій України, Івано-Франківською, Львівською, Закарпатською, Чернівецькою облдержадміністраціями  за Програмою секторальної підтримки регіональної політики України.  


28.11.2019 | Володимир Зеленський: Наша глобальна мета – побудувати країну з добре розвинутою цифровою економікою

Президент України Володимир Зеленський заявляє, що одним із пріоритетних завдань української влади нині є розвиток цифрової економіки країни та цифровізація державних послуг, адже це не лише звільняє громадян від зайвої бюрократії, а й допомагає в боротьбі з корупцією.


28.11.2019 | Денис Шмигаль: На Прикарпатті автономізовано понад 80 відсотків закладів охорони здоров’я

Про це вчора під час урядової селекторної наради під керівництвом Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука повідомив голова обласної державної адміністрації Денис Шмигаль, який особисто взяв участь у заході.


28.11.2019 | Упродовж десяти місяців в області зросли обсяги житлового будівництва

За інформацією головного управління статистики в області, у січні-жовтні цього року обсяг виробленої будівельної продукції підприємствами області склав 2400,6 млн грн, або 1,8% загальнодержавного обсягу будівництва. За обсягом виробленої будівельної продукції Івано-Франківщина посіла 13 місце серед регіонів України.


28.11.2019 | ДІЇ НАСЕЛЕННЯ ПРИ РОЗЛИВІ РТУТІ В ПРИМІШЕННІ

Якщо в приміщенні розбито ртутний градусник:

- виведіть з приміщення всіх людей, у першу чергу дітей, інвалідів, людей похилого віку;

- відчиніть настіж усі вікна у приміщенні;

- максимально ізолюйте від людей забруднене приміщення, щільно зачиніть всі двері;


27.11.2019 | Щорічна Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства"

Щорічно з 25 листопада до 10 грудня  у регіонах України в рамках загальнонаціональної акції “16 днів проти насильства” проводяться  різноманітні заходи, спрямовані на те, щоб привернути увагу суспільства до проблем насильства в сім’ї, торгівлі людьми, захисту прав дітей, жінок , тощо.РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області