22 жовтень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
8.10.2019 | Микола Пішак та Микола Гуцуляк здійснили прийом громадян

Сьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Микола Пішак за участю заступника голови райдержадміністрації Миколи Гуцуляка здійснили прийом громадян. До них звернулася до жителька м. Снятин Ірина Зубова, щодо вирішення її проблемних питань.


8.10.2019 | Керівник апарату райдержадміністрації Вікторія Клипич провела робочу нараду

Сьогодні, 8 жовтня, керівник апарату районної державної адміністрації Вікторія Клипич провела нараду з працівниками апарату райдержадміністрації. В ході наради обговорили нагальні питання діяльності райдержадміністрації, заслухали інформації керівників з питань виконання поточних галузевих завдань.


8.10.2019 | До уваги туристів, які зібралися в гори!

У Карпатах суттєвого похолодало, випав сніг. Снятинський РВ Управління ДСНС в Івано-Франківській області нагадує, що у періоди погіршення погодних умов, любителям гірського відпочинку потрібно утриматися від туристичних походів у Карпати, адже за таких умов навіть досвідченим туристам дуже легко збитися з наміченого маршруту, втратити відомі орієнтири, опинитися у незнайомих і небезпечних місцях.


8.10.2019 | В структурних підрозділах Снятинського районного Центру ПМСД стала доступною послуга онлайн-запису на прийом до лікаря

Дана послуга є хорошою перевагою та альтернативою довгого очікування своєї черги під кабінетом лікаря. Тепер пацієнт має можливість обрати для себе зручний день і час та відвідати свого лікаря. Онлайн-запис є перевагою над “живою чергою”. Його можливо зробити як до  медичного працівника, з яким укладена декларація, так і до будь-якого іншого лікаря ЗПСМ, лікаря-терапевта чи лікаря-педіатра. Система дозволяє бронювати свій візит  на місяць вперед.


8.10.2019 | Програми державної підтримки ветеранів стануть ефективнішими

Вчора відбулася зустріч політичного директора Міністерства закордонних справ України Олексія Макеєва, першого заступника міністра у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Антона Колумбета та заступника міністра оборони України Аліни Фролової, голови обласної державної адміністрації Дениса Шмигаля із ветеранськими організаціями та сім’ями загиблих в АТО та ООС.


8.10.2019 | Ключові питання мирного врегулювання ситуації на Донбасі обговорили на зустрічі з громадськістю Прикарпаття

В Івано-Франківську відбулася дискусія між урядовцями держави, народними депутатами України та громадськістю Прикарпаття на тему «Діалоги про Україну», присвячена питанням мирного врегулювання ситуації на Донбасі. 


8.10.2019 | Інспектування температурного режиму в ДНЗ

Сьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Микола Пішак перевірив стан теплового режиму в дитячому навчальному закладі «Золотий Ключик», що в місті Снятині.


7.10.2019 | Микола Пішак: "На контроль стан температурного режиму в дитячих навчальних закладах району"

Під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака, за участю заступника голови райдержадміністрації Миколи Гуцуляка, керівників установ, підприємств та організацій району, представників ЗМІ, відбулася щотижнева оперативна нарада.


7.10.2019 | Микола Пішак здійснив прийом громадян

7 жовтня перший заступник голови Снятинської райдержадміністрації Микола Пішак провів черговий прийом громадян із особистих питань. Участь у ньому взяли керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та відповідних служб.


7.10.2019 | Нарада з питань осіннього призову на строкову військову службу в ЗСУ

1 жовтня стартував черговий осінній призов громадян на строкову військову службу в Збройні Сили України. Нагадаємо, що призову на строкову військову службу (виклику на призовні комісії) підлягають громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку та не мають звільнення або відтермінування від армії.РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області