22 жовтень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Новини
 На головну
7.10.2020 | Чат-бот ЦВК: про місцеві вибори у повному обсязі

Сьогодні, 7 жовтня, запускається чат-бот Центральної виборчої комісії (https://t.me/cvk_elections_bot), за допомогою якого можна отримати практично у повному обсязі довідкову інформацію стосовно місцевих виборів 25 жовтня 2020 року.


7.10.2020 | Мінекономіки розробило проект наказу про гігієнічні вимоги до харчоблоків в школах

Мінекономіки розробило проект наказу (https://cutt.ly/Kf8lDFe), яким буде встановлено гігієнічні вимоги до харчоблоків в школах. Проект спрямовано на реалізацію Національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у новій українській школі, схваленої Указом Президента від 25 травня 2020 року № 195/2020,  а також Плану заходів з реформування системи шкільного харчування, затвердженого розпорядженням Кабміну №1008 від  від 5 серпня 2020 року.


7.10.2020 | Глава держави підписав закон про продовження мораторію на стягнення заставленого майна за кредитами в іноземній валюті

Президент Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо мораторію на стягнення майна громадян України, наданого як забезпечення кредитів в іноземній валюті» № 895-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 16 вересня.


7.10.2020 | Органи місцевого самоврядування розпочали подання документів на отримання дотацій пасічникам

Сьогодні під керівництвом заступника міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького відбулася селекторна нарада з питань державної підтримки сільськогосподарських підприємств області. У цьому заході взяли участь директор департаменту агропромислового розвитку ОДА Іван Андріїшин та керівники обласних служб системи агропромислового комплексу.


7.10.2020 | Фахівців яких професій потребують прикарпатські роботодавці

З початку року послугами Івано-Франківської обласної служби зайнятості скористалися 30,5 тис. осіб, які мали статус безробітного.


6.10.2020 | Щодо монетизованого «пакунку малюка» з 1 вересня 2020 року

Постановою Кабінету міністрів України від 29.07.2020 № 744 ,,Деякі питання реалізації пілотного проекту з монетизації одноразової натуральної допомоги ,,пакунок малюка з 01.09.2020 року змінено механізм надання , «пакунку малюка» з одноразової натуральної допомоги на грошову компенсацію.


6.10.2020 | Деякі зміни у пенсійному забезпеченні

Постановою Кабінету міністрів України від 29.07.2020 № 663 внесено зміни до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю і державної соціальної допомоги на догляд, а саме запроваджено новий вид допомоги на догляд одиноким особам, які досягли 80- річного віку.


6.10.2020 | Денис Шмигаль: Цифровізація — це колосальний інвестиційний ресурс, який спрямовуватиметься на розвиток економіки

Цифрова трансформація України є колосальним інвестиційним ресурсом, оскільки дає змогу вивільнити мільйони годин, які люди проводять у чергах, за оформленням документів, за узгодженням реєстрів або довідок та спрямувати їх на розвиток економіки.


6.10.2020 | У Івано-Франківську відбувся забіг на підтримку тверезості

3 жовтня на міському озері Івано-Франківська відбувся «Веселий забіг» – акція від Університету Короля Данила, присвячена Всесвітньому дню тверезості.


6.10.2020 | Володимир Джигіта: Влада сконцентрує свою увагу на вирішенні проблем громад

Згідно протоколу наради у голови ОДА Віталія Федоріва щодо закріплення керівництва облдержадміністрації за територіальними громадами області визначено керівників структурних підрозділів. Пасічнянську сільську раду Надвірнянського району закріплено за начальником управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Володимиром Джигітою.РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області